Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę  | <<  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dolnośląskie
PostLink | Napisane: 2016-12-07, 20:41 

Auto: VW Passat
Elektronika: Tech 324 obd
Wtryskiwacze: Barracuda 130
Reduktor: KME Gold
Pojemność: 1.8T VTG
Moc: 180
Kod Silnika: AWT
Rok Produkcji: 2001
M.A.K. LPG Solutions
Legnica
Raciborska 11

Instalacja wg mnie założona niedbale i nie tak jak sobie tego życzyłem, choć sam instalator zarzeka się że wzorowo i zgodnie ze sztuką montażu.....choć śmiem wątpić aby brakujące i niedokręcone śruby można podciągnąć pod sztukę wzorowego montażu:))))). Jestem z tych klientów którzy wiedzą czego chcą i niestety nie otrzymałem tego za co zapłaciłem!
Jeśli ktoś chce sobie założyć LPG w taczce lub betoniarce albo nie wnika (bo się nie zna)co ma pod maską bo dla niego auto to tylko buda i cztery koła to POLECAM.
We wszystkich innym przypadkach, najzwyklej w świecie NIE POLECAM!!!

Do kolegi powyżej sylwekdm: Przeżyłem dokładnie to samo: kontakt z tym panem to jedne wielkie nieporozumienie, wysyła tylko sms-y!!! On chyba nie wie w jakich czasach żyje, albo zakup nowego Jaguara za 100tyś poprzewracało mu we łbie klepki bo traktuje ludzi z góry!
I powiem Ci tylko tyle że wygrałeś na tym że nie odezwał się w końcu do Ciebie, on nie lubi jak klient ma coś do powiedzenia, albo przerosło go Twoje wyzwanie, lubi ludzi prostych, bez jakiejkolwiek wiedzy, nie znających się na niczym, w oczach takich czuje się wielki i wartościowy:)))

PostLink | Napisane: 2017-01-09, 15:17 

Auto: Jaguar S-Type, Merc W208
Elektronika: LPGTECH, KME
Wtryskiwacze: Dragon, Barracuda
Reduktor: Twin, Silver
Pojemność: 4198, 3200
Moc: 298, 218
Rok Produkcji: 2003, 1999
Odnośnie komentarza powyżej zapraszam do tego tematu gdzie "fanaberie" właściciela zostały opisane przez użytkowników forum.
passat-1-8t-awt-2001r-t58950.html

PostLink | Napisane: 2017-01-12, 15:07 

Auto: Citroen C4 VTR
Elektronika: Q-NEXT plus
Wtryskiwacze: AC-W03
Reduktor: AC-R02
Pojemność: 1600
Moc: 109 kM
Kod Nadwozia: Coupe
Kod Silnika: TU5JP4
Rok Produkcji: 2007
M.A.K napisał(a):
Odnośnie komentarza powyżej zapraszam do tego tematu gdzie "fanaberie" właściciela zostały opisane przez użytkowników forum.

A odnośnie mojego komentarza? :) :
http://lpg-forum.pl/post797574.html#p797574
Gdzie udowodniłem, że bezczelnie Pan kłamie, również na forum?
Układając chronologicznie:
Dzwonię 14 października po 9.00, rozmowa trwa minutę, gdzie przedstawiam problem. Prosi Pan o telefon za pół godziny w celu dogadania szczegółów, przez trzy dni próbuję dodzwonić się w godzinach pracy, (miałem odpuścić, ale myślę, że warsztat polecany, gość pewnie zapracowany to poczekam na swoją kolej) dopiero w środę dostaję sms-a (proponuję jakieś szkolenie z zakresu kontaktu z klientem) gdzie tym sposobem ustalamy zakres i cenę. Termin montażu Pan miał określić kiedy hurtownia, dostarczy sterownik. Było to 17 listopada. Od tamtej pory cisza. Po 11 dniach (28.11.2016) przypominam się sms-em. (W tym czasie to ja sprowadzam towar z Chin), czekam jeszcze kolejne 9 dni do 7 grudnia po czym kompletnie daję sobie spokój i zaczynam szukać innego wykonawcy (cała moja sprawa zakończyła się w ciągu 4 dni, łącznie z montażem). Jakoś konkurencja nie miała problemu zdobyć niezwykle rzadki sterownik Stag 100. (Dlatego polecam konkurencję a nie Pana). Poza tym wiem, że regionalny przedstawiciel AC dostarcza towar w w jeden dzień. Więc po co ta ściema?
Ja rozumiem czysto biznesowe podejście i wystarczyło napisać, że nie podejmuje się Pan tematu ze względu np. dużo pracy, zarobek marny (Choć przystałem bez zmrużenia okiem na Pana wygórowana cenę). Ale mogę czuć się oszukany - licząc na szybko straciłem przez miesiąc czasu ok.300 zł (jeżdzę 2,5k km).
Mniejsza o koszta i stracony czas. Dolał Pan oliwy do ognia, (bo miałem się już nie odzywać), kłamiąc, że dał mi pan znać o sterowniku tylko ze mną nie było już kontaktu, jak również, że wydzwaniałem do Pana poza godzinami pracy. (Jeśli tak to poproszę jakiś screen albo bilingi).
Więc, żeby zamknąć ten temat oczekuję publicznych przeprosin, nie za to, że robił mnie Pan w konia przez miesiąc, ale za forumowe oszczerstwa pod moim adresem.

PostLink | Napisane: 2017-01-14, 12:46 

Auto: VW Passat
Elektronika: Tech 324 obd
Wtryskiwacze: Barracuda 130
Reduktor: KME Gold
Pojemność: 1.8T VTG
Moc: 180
Kod Silnika: AWT
Rok Produkcji: 2001
M.A.K napisał(a):
passat-1-8t-awt-2001r-t58950.html

skrocenie-wezyka-jednego-wrtyskiwacza-t59804.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę  | <<  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1