Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Błąd niskie cisnienie gazu
PostLink | Napisane: 2017-06-19, 17:37 

Auto: Mitsubishi Outlander
Elektronika: tartarini
Reduktor: tartarini
Pojemność: 2400
Moc: 160
Rok Produkcji: 2006
Witam czy udało Ci się kolego uporać z tym problemem bo ja się borykać dokładnie z takim samym

PostLink | Napisane: 2017-06-19, 21:14 

Auto: Mitsubishi Outlander
Elektronika: tartarini
Reduktor: tartarini
Pojemność: 2400
Moc: 160
Rok Produkcji: 2006
Czy udało się rozwiązać problem ?

PostLink | Napisane: 2017-06-20, 10:49 

Auto: Skoda Felicja MPI
Elektronika: KME BingoS-4
Wtryskiwacze: Mikser 32mm
Reduktor: Lovato RGE90
Pojemność: 1300
Moc: 68
Kod Nadwozia: TMB
Kod Silnika: AMH
Rok Produkcji: 1997
turbo1235 zbyt niskie ciśnienie gazu może oznaczać: zasyfiony reduktor, zalepione elektrozawory (na butli, przy filtrze fazy ciekłej czy reduktorze), uszkodzenie jednego z obwodów zasilania cewek tych elektrozaworów, zajechany filtr fazy ciekłej również może taki efekt powodować jak również uszkodzony czujnik ciśnienia.

PostLink | Napisane: 2017-06-21, 16:36 

Auto: Audi A4 B6
Elektronika: Stag-4 eco
Wtryskiwacze: Hana gold
Reduktor: Kme
Pojemność: 1800
Moc: 150
Kod Silnika: Avj
Rok Produkcji: 2002
Witam koledzy. Mam problem. Instalacja: Stag 4 eco, kme siver, Hana złote oddzielnie. Po przełączeniu na gaz zarz go rozłącza. Po podpięciu pod kompa jest bład: Ciśnienie gazu za niskie. Pokazuje 0.63. Normalnie miał ok 1.37. Kręcenie śrubką regulacji nic nie daje. Zero rezultatu. I tak, mam piankę i posprawdzałem reduktor, podciśnienie, wtryski, listwe. Wszystko szczelne. Filterek fazy lotnej drozny, fazy ciekłej również, po odkręceniu go gaz dochodzi i dużo uciekło. Z resztą caly ten filterek iten element 3 tyg temu wymieniałem. Ktos ma pomysł w czym problem? Auto A4 B6 1.8T

PostLink | Napisane: 2017-07-06, 15:37 

Auto: Opel Meriva / Opel Meriva
Elektronika: Stella polare / Optima N
Wtryskiwacze: Bianco / Barracuda
Reduktor: Kme silver / ??
Dysze: --
Pojemność: 1.6 / 1.6
Moc: 105 / 101
Kod Silnika: Z16xep / z16xe
Rok Produkcji: 2007 / 2004
gsekulski napisał(a):
Witam koledzy. Mam problem. Instalacja: Stag 4 eco, kme siver, Hana złote oddzielnie. Po przełączeniu na gaz zarz go rozłącza. Po podpięciu pod kompa jest bład: Ciśnienie gazu za niskie. Pokazuje 0.63. Normalnie miał ok 1.37. Kręcenie śrubką regulacji nic nie daje. Zero rezultatu. I tak, mam piankę i posprawdzałem reduktor, podciśnienie, wtryski, listwe. Wszystko szczelne. Filterek fazy lotnej drozny, fazy ciekłej również, po odkręceniu go gaz dochodzi i dużo uciekło. Z resztą caly ten filterek iten element 3 tyg temu wymieniałem. Ktos ma pomysł w czym problem? Auto A4 B6 1.8T

Czy udało ci sie uporać z problemem? U mnie od wczoraj również przełączanie na lpg szwankuje. Odpaliłem zimny silnik, zrobilem ok 10km i wyłączyłem go. Po on 15min odpalilem go ponownie i od razu sygnal brak gazu. Poruszał czujnikiem ps-02 i auto po którymś tam odpaleniu przelaczylo sie na gaz. Zrobilem 20km i zgasilem silnik. 30 min później znowu to samo. Jadąc caly czas wymuszalem przelaczanie na lpg i w koncu zajarzyl. Dzsiaj rano trasa 30km bez uwag. Popołudniu wracam 10km, tankowanie gazu do pelna. Odpalam i znowu piszczenie koniec gazu. Wczoraj jak diagnozowalem kompem to pokazywal sie blad niskiego cisnienia. Reduktor r01a juz nalatane 75kkm, wtryski barracuda jakies 20km, ffl to ultra 360. Gdzie szukac przyczyny?

PostLink | Napisane: 2017-07-10, 10:21 

Auto: Skoda Felicja MPI
Elektronika: KME BingoS-4
Wtryskiwacze: Mikser 32mm
Reduktor: Lovato RGE90
Pojemność: 1300
Moc: 68
Kod Nadwozia: TMB
Kod Silnika: AMH
Rok Produkcji: 1997
Kolego już opisywałem z czym może to być związane więc racz przeczytać podobne tematy ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1