Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Śląskie
PostLink | Napisane: 2014-01-28, 16:41 

Auto: hyundi
Elektronika: Stag300
Wtryskiwacze: Stag
Pojemność: 1600
Moc: 120
Rok Produkcji: 2007
Szczerze polecam

Silesia Cars

ul. Dobrego Urobku 5,
Katowice
http://www.silesia-cars.pl
tel. - 500 222 759

Zanim zdecydowałam się na montaż, odwiedziłam kilka innych, niby polecanych na śląsku warsztatów. Zasięgałam opinii w Autoryzowanych Serwisach Hyundai oraz zaprzyjaźnionej Stacji Kontroli Pojazdów. Praktycznie nie opuszczałam tego Forum czytając opinie o warsztatach, montowanych instalacjach, rodzajach wtrysków itp. Po 2 tyg. wybór padł na SILESIA CARS. Trafiłam tu zrezygnowana i zmęczona szukaniem rzetelnego warsztatu i konkretnym podejściem do klienta (czytaj :upierdliwej kobiety, której trzeba wszystko dokładnie wytłumaczyć i racjonalnie udowodnić dlaczego akurat ta instalacja w moim samochodzie :) )
I nie żałuję wyboru. Instalacja, mimo że jeszcze nie przejechałam nawet 1000 km, sprawuje się bardzo dobrze. Nie czuć żadnej różnicy, czy jadę na gaz czy na paliwie. Moment przełączania na gaz jest absolutnie nie odczuwalny. Robota wykonana z jubilerską/zegarmistrzowską dokładnością, precyzją i starannością (to też opinia Panów ze Stacji Kontroli Pojazdów) Na koniec zostałam poinformowana o częstotliwości wykonywanych przeglądów oraz ich koszcie. Pan Michał cierpliwie tłumaczył co i jak, i dlaczego tak działa. Montaż i obsługa na najwyższym poziomie dlatego uczciwie polecam.

Ps. Panie Michale bardzo dziękuję i przepraszam za okropne zachowanie.
Bardzo zadowolona pomijam milczeniem auto zastępcze :-)

PostLink | Napisane: 2014-02-01, 20:26 

Auto: bmw
Elektronika: icom
Pojemność: 2,0
ja polecam Eko-Car Cebula
fachowość i cierpliwość , duża znajomość instalacji icom polecam http://www.eko-car.com

PostLink | Napisane: 2014-02-11, 12:15 

Auto: Opel Astra G
Pojemność: 1.8
Moc: 125
Kod Silnika: Z18XE
Rok Produkcji: 2002
Witam,

Chciałbym szczerze polecić zakład :

INTERAUTO S.C.
Ul. Żeliwna 41
Katowice

Panowie, montowali w mojej Astrze G 1.8 instalację STAGA.
Montaż na najwyższym poziomie, zgodnie z moją prośbą instalacja została zaimplementowana w taki sposób, że ciężko ją dojżeć.
Kolektor został zdemontowany do nawertów, dodatkowo Panowie wymienili uszczelkę - ponieważ stara już zaczynała się rozwarstwiać.

Ekipa niesamowicie pozytywna, cierpliwa - wszystko zostało mi wytłumaczone!
Nie wyobrażam sobie zlecenia kolejnego zagazowania samochodu komuś innemu.

Polecam INTERAUTO :)

PostLink | Napisane: 2014-02-26, 18:53 

Auto: Chevrolet Cruze 1.8
Elektronika: stag 300 Premium
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: AC R01
Moc: 141
Kod Silnika: A18XER
Rok Produkcji: 2010
Kolejny raz polecam Davanti w Bytomiu. Podczas przeglądu (po 10 000 km) dowiedziałem się że muszę wymienić świece. Rzeczywiście ostatnio czasami czułem drobne poszarpywanie, po wymianie świec problemy zniknęły.

PostLink | Napisane: 2014-03-15, 18:06 

Auto: Chevrolet Lacetti
Elektronika: stag 4 plus
Wtryskiwacze: hana 2001
Reduktor: ac R01
Moc: 109
Rok Produkcji: 2005
polecam Silesia Cars ul. Dobrego Urobku 5, Katowice,
link do mojej instalacji: http://lpg-forum.pl/chevrolet-lacetti-1-6-by-silesia-cars-katowice-t36921.html

po przeglądaniu forum zdecydowałem się na ten warsztat chodź instalacja wychodziła trochę drożej niż w innym warsztacie do którego miałem dalej ale który też miał dobrą opinię, po rozmowie z właścicielem obniżył mi cenę instalacji do tamtego warsztatu (to już mnie pozytywnie nastawiło do warsztatu bo równie dobrze mógł mi kazać spadać). ustalono termin, otrzymałem samochód zastępczy (za który de facto właściciel poza pieniędzmi za paliwo nie pobiera żadnych innych opłat - duży plus), instalacja została wykonania ładnie i schludnie, ciekła uszczelka pod zaworami, wszystko ładnie wyczyścili łącznie z gniazdami świec, bez fuszerki, samochód bardzo dobrze chodzi na gazie i benzynie, 1 litr większe spalanie a więc wszystko w normie, jestem już po pierwszym przeglądzie (1000km) na którym okazało się że czujnik poziomu gazu szwankuje, nastąpiła natychmiastowa wymiana a właściciel sam sobie wysyła część na gwarancję, naprawdę bardzo dobre zachowanie ze strony warsztatu, po przyjeździe na przegląd lub z jakimś pytaniem nie traktują klienta jak zło konieczne (za co duży plus, bo jak się podjeżdża na warsztat na którym patrzą na ciebie spod byka z oczami typu "czego ten baran znowu chce" to się odechciewa), na prawdę sympatyczna, miła i "swojska" atmosfera panuje na warsztacie, tłumaczone jest wszystko klientowi łopatologicznie i bez nerwów, jeśli jeszcze kiedyś bym zakładał gaz to tylko tam, na prawdę polecam i pozdrawiam właściciela

PostLink | Napisane: 2014-05-04, 11:09 

Auto: Nexia 16V
Elektronika: Stag Qbox
Wtryskiwacze: Matrix HD 344
Reduktor: Alaska
Pojemność: 1500
Moc: 90
Rok Produkcji: 1996
Davanti Katowice i Adar Bytom. Choć nie jestem ich klientem, bezinteresownie przeglądnęli mi instalację i ustawienia (Adar), poprawili i wgrali ustawienia (Davanti).

PostLink | Napisane: 2014-06-04, 19:52 

Auto: hyundi
Elektronika: Stag300
Wtryskiwacze: Stag
Moc: 120
Rok Produkcji: 2007
Witam Panie Januszu.

Piszę aby jeszcze raz podziękować za wszystko co Pan i Pan Jacek z warsztatu przy ul. Konduktorskiej w Katowicach, zrobiliście dla mnie. To dla mnie niesamowite i naprawdę samej trudno mi uwierzyć, ze są tacy mili, wrażliwi i rzetelni ludzie a co zatym idzie Firmy.

Kiedy 02.05 czerwca dotarłam do warsztatu przy ul. Konduktorskiej po kolejnej wizycie w warsztacie samochodowym, w którym zamontowano mi gaz, byłam w okropnym stanie psychicznym. Tak! Doładnie! Obsługa przez samego właściciela była poniżej jakiegokolwiek pozimu. Niemiły, ironiczny i kpiący między wierszami przeplatał zawsze kpinę i drwinę z mojej niewiedzy o instalacji. Na pytania odsyłał mnie do lektury instrukcji obsługi tejże instalacji. To człowiek, który nie powinien mieć żadnego kontaktu z ludźmi a tym bardziej montować instalacji STAG. Samochód wciąż generował jakieś błędy i usterki dlatego byłam narażona na częste wizyty w tym warsztacie, których po prostu zaczęłam się obawiać jak zostanę znów potraktowana. Właśnie podczas ostatniej zostałam zabrana na przejażdżkę z szaleńczą prędkością. Chyba tylko cudem nie rozbiliśmy się. Musiałam krzyczeć i prosić aby zwolnił!!!

Tak roztrzęsiona i przerażona wracając z płaczem dotarłam do DAVANTI. Tam Pan Jacek wraz z kolegą najpierw mnie uspokoili chociaż właściwie skończyli już pracę, sprawdzili samochód, długo i dokładnie tłumaczyli o co chodzi. To było niesamowite podejście w porównaniu z tym jak byłam traktowana wcześniej. Umówiliśmy się na dzisiaj, przy czym postanowiłam zadzwonić do Pana i tu kolejne niesamowicie pozytywne zaskoczenie i Pana podejście! Przyjechał Pan specjalnie żeby samemu zobaczyć i pomóc tak abym więcej nie narażała się na wizyty w tamtym warsztacie i była w końcu zadowolona z instalacji STAG. To się nazywa dbałość o dobre imię Firmy, o zadowolenie klientów. Przecież poczta pantoflowa to najlepsza reklama. Bardzo chciała bym wysłać podziękowanie i gratulacje za takich LUDZI Pana zwierzchnikowi. Za waszą niespotykaną w dzisiejszych czasach, kulturę osobistą i pracy. Za zaangażowanie i miłe, wartościowe podejście do klienta. Tak pracują tylko ludzie z pasją, godnością, własną dumą i honorem

Bardzo jeszcze raz dziękuję za spokój i zaufanie, którego nabyłam spotykając Panów. Nie obawiam się już niczego z gazem...Jest DAVANTI i Pan Panie Januszu.

Pozdrawiam

Małgorzata I.

PostLink | Napisane: 2014-06-13, 21:09 
Pomaga

Auto: AstraOPC Jaguar420G S60
Elektronika: Q-Box/brak/Q-Boxy/Q-Max
Wtryskiwacze: Keihin/brak/Barracuda
Reduktor: Twin/brak/ACR02/ACR 250
Dysze: to zależy :)
Pojemność: 2.0 T/4.2/1.2/2.5 T
Moc: 286/265//210
Kod Silnika: Z20LER/?/Z12XEP
Rok Produkcji: 2005/1967/2008/2006
Szanowna Pani Małgorzato J.,
Biorę na klatę wszystkie fakty związane z naszym zapracowaniem i wynikającym z tego zazwyczaj brakiem czasu, ale oczekuję sprostowania kłamstw i oszczerstw wysuwanych pod moim adresem.

1. Pojazd od momentu montażu do dnia PRZEDOSTATNIEJ wizyty zgłosił 2x błąd silnika poprzez zapalenie kontrolki "check", co oznacza w bezpośrednim tłumaczeniu "sprawdź". 2x był to ten sam błąd dotyczący za bogatej mieszanki na biegu jałowym, który został przez nas usunięty poprzez ograniczenie działania korekty PREMIUM do zakresu powyżej 1000 obr., co podczas późniejszej konsultacji z Panem Januszem Kossowskim- doradcą technicznym AC S.A. zostało potwierdzone jako jedyne słuszne rozwiązanie.
Według mojej wiedzy problem nie powrócił, pojazd pracuje prawidłowo.

2. Po przedostatniej wizycie zgłosiła Pani telefonicznie, że do butli wchodzi 22 litry gazu i jest jakaś awaria. Poleciłem podjechać do mnie z pustą butlą, aby zweryfikować, czy na pewno jest pusta, po czym podjedziemy razem zatankować i zobaczymy co się dzieje- czy tankuje do pełna właściwą ilość. Na tych ustaleniach rozmowę zakończyliśmy. Około miesiąc temu przyjechała Pani do mnie z rzekomo pustą butlą oraz informacjami, że:
A. gaz się skończył i instalacja nie pracuje
B. samochód samoczynnie przełączył się na benzynę
C. świeci się czerwona KROPKA (duża czcionka celowo)!!!

Podczas przeprowadzonej w Pani obecności jazdy próbnej z laptopem i podglądem parametrów instalacji, której celem było zweryfikowanie występowania spadków ciśnienia gazu, gdyż to właśnie spadki ciśnienia przy kończącym się gazie powodują samoczynne przełączanie na benzynę - stwierdziłem, że spadki są w zakresie do 0,1 bara, naturalnie nie powoduje to przełączania na benzynę, samochód pracuje (test w zakresie do około 5500 obrotów na 2 i 3 biegu) prawidłowo na paliwie gazowym i nic złego się nie dzieje, a rzekome problemy były wyssane z palca. Zwłaszcza Pani pretensjonalny ton i żal do całego świata były nie na miejscu, gdyż nie czuję się winny braku wiedzy użytkowej ze strony właścicielki pojazdu.

Ponadto ustaliliśmy, że owa KROPKA to w istocie zniekształcony romb zwany potocznie prostokącikiem lub diodą rezerwy i to właśnie on świeci na czerwono, i de facto zbyt wczesne zapalenie się diody rezerwy jest jedynym odstępstwem od ideału w zakresie pracy instalacji. Nie ukrywam, że zawracanie mi głowy swoją niewiedzą w tym zakresie pomimo przeszkolenia podczas odbioru pojazdu po montażu, pomimo przekazania karty gwarancyjnej i instrukcji obsługi jest irytujące, gdyż czym innym jest CZERWONA KROPKA świadcząca o błędzie lub braku gazu, a czymś innym dioda rezerwy, która jest normalnym elementem użytkowania instalacji. Jazda próbna nie odbyła się z żadną szaleńczą prędkością, natomiast z pewnością byłą dynamiczna w celu sprawdzenia wydolności ciśnieniowej instalacji w danym momencie, a Pani reakcja poprzez płacz, lament i krzyk byłą najwyraźniej bardziej adekwatna do stanu nastroju w danym dniu niż spowodowane przeze mnie. Niestety nie da się przejść wpław przez rzekę i nie zmoczyć gaci.

Poleciłem Pani odnotować stan licznika i jeździć na gazie do momentu, aż instalacja ZAPISZCZY co będzie oznaczało koniec gazu i w tym momencie ponowne odnotowanie stanu licznika. Ponadto zaleciłem wnikliwą lekturę instrukcji obsługi instalacji. Na tym nasz kontakt się urwał. Poświęciłem na to 2o minut (umyć ręce, założyć pokrowiec, wpiąć BT, przynieść laptopa, jazda próbna, pogaduchy i demontaż wszystkiego z powrotem) i nie usłyszałem ani dziękuję ani przepraszam, ani pocałuj nie w nos!

Gosia5241 napisał(a):
Samochód wciąż generował jakieś błędy i usterki dlatego byłam narażona na częste wizyty w tym warsztacie

Co oznacza słowo "wciąż"?? Właśnie taki sposób pretensjonalnego pojmowania świata i kreowania przez Panią relacji międzyludzkich leży u podstaw mojej irytacji.

amen

Spokoju dodaje mi fakt, iż pojazd jest w galerii:

hyundai-accent-iii-1-6-by-silesia-cars-katowice-t36543.html?hilit=accent%20silesia%20cars

każdy może sam ocenić jakość montażu, a prawdziwa sztuka krytyk się nie boi :)

Podczas swojej pracy w Procter&Gamble miałem przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych szkoleniach, między innymi: "Trudni klienci i jak sobie z nimi radzić?"

Jedną ze złotych myśli było, że czasem trzeba im po prostu pozwolić odejść do konkurencji, co pozwoli na lepszą alokację zawsze ograniczonych zasobów czasu sił i wszelakich potencjałów, którymi dysponujemy.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał G.

PostLink | Napisane: 2014-06-17, 23:10 

Auto: Peugeot 206 CC
Elektronika: Stag 300 isa2
Polecam:
GZW Zbrosławice
tel. 889 77 11 77
biuro@gzw.pl
ul. Wolności 38
42-674 Zbrosławice

Opis problemu:
Gdy samochód zgasł na gazie po "przyduszeniu" to bardzo długo trzeba było kręcić, aby go ponownie zapalić. Właściciel zakładu ze Zbrosławic rozwiązał ten problem w kilka min. Natomiast "fachowcy" z OSG Opole gdzie był zakładany gaz niby próbowali coś zrobić, ale nic nie naprawili i powiedzieli, że widocznie w tym samochodzie musi tak być :)
Peugeot 206 CC Stag 300 isa2

Jeszcze raz polecam GZW

PostLink | Napisane: 2014-06-28, 17:11 

Auto: Opel Astra H
Elektronika: Stag 4 QBox
Wtryskiwacze: ACW01
Reduktor: ACR01
Pojemność: 1598
Moc: 105
Kod Silnika: Z16XE1
Polecam zakład :

FHU Interauto S.C.
Paweł Fabiś, Marcin Wilusz
ul. Żeliwna 41
40-599 Katowice

W porozumieniu z dr Pawłem Fabisiem wybraliśmy instalację wystarczającą dla mojego opla astry h z16xe1.
Założona została instalacja Stag 4 Qbox, wtryskiwacze Ac w01, reduktor Ac R01, zbiornik bormech zamontowany w miejscu koła zapasowego.
Instalacja została zamontowana na początku marca 2014, do chwili obecnej przejechałem już ponad 7000km. Jeśli kogoś interesuje spalanie to średni apetyt astry na 100km to około 10litrów lpg.

Wszystko działa jak powinno.
Żadnych problemów. Auto jeździ płynnie, nie czuć momentu przełączenia się na zasilanie gazem.

Dr Fabiś oraz pracownicy zakładu to mili ludzie, którzy wszystko na spokojnie wytłumaczą.

Jestem w pełni zadowolony, że wybrałem ten zakład montażu instalacji gazu.

Link do zdjęć zamontowanej instalacji :
http://www.aukcjoner.pl/gallery/017219046-.html#I1

Polecam inż. Grzegorz Stasiek

PostLink | Napisane: 2014-06-30, 21:03 

Auto: Opel astra I/ astra H
Elektronika: stag 4/stag-4 Qbox
Wtryskiwacze: AC W01/Barracudy
Reduktor: AC R01/AC R01
Pojemność: 1.6/1.8
Moc: 101/125
Kod Silnika: x16xel/z18xe
Rok Produkcji: 1995/2004
Polecam Davanti Bytom, instalacja zakładana 2 lata temu i działa bezproblemowo, tylko lać i jeździć.

PostLink | Napisane: 2014-07-10, 23:06 

Auto: Porsche Cayenne
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: Hana
Pojemność: 3200
Moc: 250
Rok Produkcji: 2006
Wspaniały zespół z Częstochowy. Pełen profesjonalizm, montaż bardzo precyzyjny i estetyczny, dbałość o szczegóły. Idealnie dobrane podzespoły. Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna.

Zakładali instalację do mojego Porsche Cayenne 3.2. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł to zrobić lepiej. Zdjęcia z montażu są dostępne w firmie. W razie pytań, proszę o kontakt maila: fazek81@poczta.onet.pl

Moto-As
Montaż LPG Częstochowa
Mechanika pojazdowa
ul. Leśna 154, Częstochowa (Dźbów)
tel. kom.: 692 964 766
http://www.moto-as.pl/

To nie są tylko fachowcy, to ludzie z pasją!

PostLink | Napisane: 2014-07-16, 19:32 

Auto: KIA RIO 2011-
Elektronika: STAG 300-4 Premium
Wtryskiwacze: HANA H2000
Reduktor: AC R01
Pojemność: 1248
Moc: 85
Kod Silnika: G4LA
Rok Produkcji: 2011
Polecam:

Silesia Cars

ul. Dobrego Urobku 5,
Katowice
http://www.silesia-cars.pl
tel. - 500 222 759

Za poprawki po DAVANTI i zdiagnozowanie problemów z wypadającymi zapłonami.
W DAVANTI trzy wizyty i praktycznie zero poprawy tu parę godzin i auto jeździ normalnie.

PostLink | Napisane: 2014-07-18, 18:59 
Pomaga

Auto: JEEP/CITROEN DS/MAZDA 6
Elektronika: STAG 300/ .../Q BOX PLUS
Wtryskiwacze: MAGIC FX/.../ACW03
Reduktor: 2 x AC R01/.../AC R01
Dysze: 2,5/.../2,8
Pojemność: 5216/2000/2300
Moc: 212/.../166
Kod Nadwozia: ZG/DS/GG
Kod Silnika: .../.../L3
Rok Produkcji: 1997/1972/2002
czerwo napisał(a):
Za poprawki po DAVANTI i zdiagnozowanie problemów z wypadającymi zapłonami.

Ciesze się, że problem został usunięty bo jak wynika z zdania problem z wypadającym zapłonem był co dokładnie zgłaszaliśmy trzykrotnie.

Natomiast co do poprawek proszę o konkrety, a jak na razie w tym lakonicznym zdaniu jest zawarta próba bezpodstawnego oczernienia.

PostLink | Napisane: 2014-07-22, 19:42 
Pomaga

Auto: AstraOPC Jaguar420G S60
Elektronika: Q-Box/brak/Q-Boxy/Q-Max
Wtryskiwacze: Keihin/brak/Barracuda
Reduktor: Twin/brak/ACR02/ACR 250
Dysze: to zależy :)
Pojemność: 2.0 T/4.2/1.2/2.5 T
Moc: 286/265//210
Kod Silnika: Z20LER/?/Z12XEP
Rok Produkcji: 2005/1967/2008/2006
konkret: zagięty wężyk 2 cyl. i załamany 3 cyl. na skutek niewłaściwego ułożenia szyny z Hanami (dlaczego nie pionowo na adapterach?)

efekt: uboga mieszanka na 3 cyl. widoczna również na wyjętych świecach i sądzę, że problemy z układem zapłonowym miały tu swoje źródło.

Nie było moją ideą roztrząsanie tego publicznie, pytałeś - odpowiadam
myślę, że istotą jest zadowolenie klienta wyrażone w stosownym dziale

pozdrawiam :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  >>

Strefa czasowa: UTC + 1