Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę  | <<  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy polecicie Energy Gaz Polska w Warszawie?
PostLink | Napisane: 2015-12-01, 19:17 

levis napisał(a):
Po obejrzeniu odcinka zakupu kontrolowanego, gdzie tak bezdusznie pozbawiono subaryny keihinów - mam swoje zdanie.

Na potrzeby tv wszysto mozna,reklama(vialle) dzwignia handlu :>

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 02:23 

Osobiście nigdy nie miałem kontaktu ani z firmą Energy...cośtam.... ani z jej właścicielką, jednak czytając wypowiedzi tej osoby czuję na kilometr zachłyśnięcie się technikami manipulacyjnymi rodem z NLP. Pani sposób wypowiedzi wskazuje że ma Pani mocno zmodelowany przez kogoś sposób postrzegania świata.
Informuje szanowną Panią że owe techniki działają od 3 do 9-12 miesięcy zależnie jak łatwy jest człowiek ( znaczy Pani) do manipulowania.
Potem następuje zejście na ziemie,a zaraz po tym kac.
To tak tylko dla jasności zachodzących zmian w Pani psychice.

W stosowaniu technik NLP czy podobnych manipulacji nie ma nic złego , to kolejna metoda zdowbywania klienta czy innych spraw. wszystko to pod warunkiem że człowiek nie staje się członkiem sekty NLP czy MLM czy podobnych rzeczy.

Obserwując sposób Pani pisania i formułowania wypowiedzi mogę nawet pokusić się oprzypuszczenie z jakim "trenerem-guru-bogiem " NLP sie Pani zadawała.
Jeżeli mam rację to radzę zachować ostrożność bo to bardzo niebezpieczny człowiek. Instaluje w głowie klienta mnóstwo furtek które pozwalają mu zarabiać na frajerach duże pieniądze.

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 08:34 

ZBANOWANY

Cóż za śmiało wysunięta teza. Rozumiem, że Pan korzystał z usługa takiego Specjalisty i dziękuję, że po złych doświadczeniach ostrzega! Doceniam. Nie potrzebuję, wystarczy, że znam swoją i Energy Gaz Polska wartość!

Szanowni Państwo, prowadzę od 12 lat Energy Gaz Polska i z każdym rokiem to jest lepsza Firma. Moje komentarze wynikają ze spostrzegawczości, błyskotliwości i czytania na tym forum takich sensacyjnych newsów dotyczących Energy ze zrozumieniem faktu zawiści , zazdrości i nie wiem z czego wynikających złych emocji.

Nie znacie Państwo naszej Firmy, nie umiecie nic powiedzieć o naszych osiągnięciach, zrealizowanych celach i projektach na przyszłość.

A może jesteśmy Super Zespołem, może Klient jest dla nas rzeczywiście ważny i uwielbia przyjeżdżać do Energy ? Może lubimy to co robimy, może to rzeczywiście pasja i fun ten montaż LPG i radość? Może Klienci nas uwielbiają i dalej moich Ludzi to kręci? Może warto przed rzucaniem kamieni najpierw zechcieć zobaczyć jak jest naprawdę?

Ale przecież to Panów nie interesuje!!! To dla Was nie jest ważne, gdyż dotyczy właśnie Energy Gaz Polska i mnie, a ja , cóż Kobieta w mechanice, która sobie radzi :) I to świetnie- słabo prawda?

Kochani, ostatnio czytałam, że mamy fajne samochody bo nasi pracownicy je kupują i następnie gazują, że jacyś agenci robiąca za mnie reklamę... teraz , że ja to samo zło i manipulacja!

A to już rozumiem, dlaczego nikt z Energy nie odszedł od wielu lat i na dodatek wszyscy się lubimy: działają w zmanipulowanym przeze mnie letargu, są przeze mnie zauroczeni, zaczarowani i w sekrecie Wam napisze zakochani we mnie po uszy :)

Pozdrawiam Panów, Małgorzata Wasza Dobra wróżka!

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 08:45 

Auto: Ford Focus
Elektronika: Stag 300+
Wtryskiwacze: Keihin pomarańczowe
Reduktor: Voltran SGI
Pojemność: 1988
Moc: 130
Kod Nadwozia: Ghia
Kod Silnika: EDDC
Rok Produkcji: 2000
EnergyGazPolska napisał(a):
może Klient jest dla nas rzeczywiście ważny

W każdym warsztacie na pierwszym miejscu powinna być jakość usług, a dopiero potem zadowolenie klienta. To wcale nie idzie w parze! Pani tego nigdy nie zrozumie.

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 09:17 

Dzień dobry.
Jak zwykle z zaciekawieniem czytam wpisy na forum. Cieszy mnie fakt, że coraz częściej pojawia się na nim temat naszej instalacji DLM do silników z wtryskiem bezpośrednim (i to nie tylko przy okazji ataków na firmę Prins).
Przy okazji dyskusji na temat instalacji DLM do Mercedesa E200, pragnę uczulić wszystkich zainteresowanych pod kątem weryfikacji jej dostępności.
Mercedes E200 pod tym kodem modelowym, występuje z dwoma silnikami - 1,8 oraz 2,0. I tylko do tego 2,0 jest dostępna instalacji!!!!
Cena, która została podana (x) dotyczy najdroższej opcji montażu z wymianą pompy HP na nową, zmodyfikowaną.
Oferta przedstawiona przez Energy Gaz Polska jest bardzo dobrze przygotowana, ponieważ podaje wszystkie opcje montażu i związanych z tym kosztów (od najniższych, do najwyższych).
Nie chcąc się wdawać w delikatne uszczypliwości, często pojawiające się przy okazji rozmów na temat EGP, mogę tylko powiedzieć, że mają doświadczenie w montażu i obsłudze systemu VI generacji firmy Prins - Direct LiquiMax-2.0 (DLM).
Można się z kimś lubić, lub nie. Ale ja na bazie doświadczenia związanego z montażem naszych instalacji w Energy Gaz Polska, z czystym sumieniem mogę ich polecić jako nasz Warsztat Autoryzowany. Oczywiście, jeżeli pojawi się wątek naszego innego partnera, chętnie zabiorę głos.
I proszę tego nie traktować jako kryptoreklamę. Jest to potwierdzenie poziomu montażu instalacji Prins, której wymagamy od naszym Warsztatów Autoryzowanych.
Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów.
Bartosz Czubała
Prins Autogaz Sp. z o.o.

Ostatnio edytowano 2015-12-02, 10:27 przez Struna, łącznie edytowano 1 raz
Regulamin - ceny

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 10:48 

Auto: Audi
Elektronika: KME
Wtryskiwacze: -
Reduktor: -
Dysze: -
Pojemność: -
Moc: -
Kod Nadwozia: -
Kod Silnika: -
Rok Produkcji: -
Witam
Po przeczytaniu części wpisów na tym forum, oraz po ocenie tego co sam zastałem w ostatnim czasie w EGP postanowiłem dorzucić swoje 3 grosze.
Jestem Klientem EGP! Tak profil jest nowy, nie jest fikcyjny!
W ostatnim czasie- miesiąc temu byłem osobiście w EGP, zostawiłem swój ukochany samochód w EGP na noc, gdzie następnego dnia miał już zostać zagazowany, miała zostać wstawiona instalacja KME. Należy dodać, że ów pacjent to z zewnątrz niepozorne, skromne autko jednak pod maską trochę modyfikacji jest, ale do tematu. Pierwszy kontakt- super, przyjmują Ciebie miło, można usiąść wygodnie, widać że to nie firma Krzak, i prawie zawsze jest tam jakiś inny Klient, są samochody i to nawet bardzo drogie. Zdanie auta, jeszcze rozmowa z mechanikiem co i jak, gdzie co zamontować, wyjaśnił- wszystko pozytywnie. Sam przyznam że za jakość obsługi też trzeba zapłacić, ale warto! Kontakt telefoniczny też wszystko bez zastrzeżeń- wszystko można załatwić, dopytać itp. Następnego dnia odbiór auta- w warsztacie pokazali mi wszystko, odpowiedzieli na wszystkie pytania- to moje pierwsze doświadczenia z LPG!
Jak wspominałem wcześniej auto było modyfikowane, co jak wyszło dalej nie do końca zgrywa się z instalacją. Nie zgrywa, bo to nie po stronie wydajności i wsadzonego zestawu, ale po moich nietypowych modyfikacjach. Zmieniłem sprawdziłem śmigam codziennie i obecnie złego słowa nie mogę powiedzieć na instalację i EGP. O szczegółach wiedzą w EGP, jestem w kontakcie z Piotrkiem, który z pewnością mnie pamiętają!
Wrzuciłem krótki wpis na innym forum odnośnie mojej instalacji, i tutaj szybko odzywają się osoby, które chyba nie lubią Pana Piotrka i EGP- osobiście bardzo sympatyczni ludzie! Chyba hejtowanie innych sprawia komuś przyjemność, a zazdrość jest modna w Polsce. Szybko ktoś skrytykował ich pracę, to co mam zrobione, dobranie podzespołów itp. Dostałem nawet numery telefonów i adresy warsztatów które to co EGP zrobiło naprawią. Link do tego postu też mi ktoś podesłał! Dla mnie nie ma znaczenia czy będzie tam zestaw X czy Y, to ma działać! Sam osobiście jestem pragmatyczny, a że nie znam się na LPG, to postanowiłem komuś zaufać. Wybrałem EGP i szczerze nie żałuję, a nawet z czystym sumieniem polecę innym.
Skoro tak „jeździcie” po EGP to z czego wynikają komentarze na google, z czego aż tyle pozytywów na facebooku? Nie są to słupy, tylko żywi ludzie, i wypowiadają się bardzo pozytywnie o EGP, dlaczego tutaj jest inaczej- nie wiem.
Drogi czytelniku, jeżeli jesteś tutaj i szukasz rzeczowej odpowiedzi odnośnie EGP to nie ma co sugerować się wcześniejszymi i następnymi wpisami, bo to nie pokrywa się z prawdą. Branża LPG jest taka jak każda, jest konkurencja a forum LPG jest chyba bardzo stronnicze.
Pozdrawiam serdecznie cały zespół EGP

PostLink | Napisane: 2015-12-02, 11:14 
zalozyciel

Auto: BMW 740i Renault Mégane 2
Elektronika: LR Omegas / Francuska
Wtryskiwacze: Med / Delphi EJBR01801Z
Reduktor: 2x IG1 MAGG / Delphi
Dysze: biale / 8dziur
Pojemność: 4400 / 1462
Moc: 358 / 82
Kod Nadwozia: E38 / BM0/1
Kod Silnika: M62B44 / K9K 722
pitras85, Teraz pytanie ile razy napisane dużymi LPG i EGP
tagi do wyszukiwarki LPG NIE POLECAM EGP :)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę  | <<  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Strefa czasowa: UTC + 1