Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy polecicie Energy Gaz Polska w Warszawie?
PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:27 

ZBANOWANY

Po co mam dzwonić hahahha mam Pana, Panie NIKOSIU HAHHHAH HAHHA jak ktoś wie jak montować ( nie musi pracować z instrukcją) i przeszedł kontrole zgodności montażu instalacji do zasilania pojazdów gazem przeprowadzoną przez ITS - to z pewnością wie co robi. Poproszę zatem o takie orzeczenie z Pana strony a będziemy rozmawiać ...przy kawce :) w innym przypadku , marnuje Pan mój czas.

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:33 
zalozyciel

Auto: BMW 740i Renault Mégane 2
Elektronika: LR Omegas / Francuska
Wtryskiwacze: Med / Delphi EJBR01801Z
Reduktor: 2x IG1 MAGG / Delphi
Dysze: biale / 8dziur
Pojemność: 4400 / 1462
Moc: 358 / 82
Kod Nadwozia: E38 / BM0/1
Kod Silnika: M62B44 / K9K 722
Szamowa Pani Małgorzato jak widać Kontrola z ITSu nie była dokładna , tylko pytanie czy chce mieć pani następną (jest płatna) ? sądzę , że zamiast wydawać na kontrole lepiej zrozumieć na czym Polega błąd w montażach Firmy EGP

Nie zamierzam do Pani jechać na kawę i tłumaczyć na czym polega Problem i dlaczego jest tak a nie inaczej - Świadczy to o Poziomie Firmy EGP - a raczej jej braku

nie będę ukrywał , że po części się cieszę na fakt tak niskiej jakości usług w firmie EGP - dzięki wam inny warsztaty mają co po Was poprawiać - Tylko szkoda , że jest to ze strata Dla Klienta

ps.Kawy nie Lubie a posiedzieć wolę inną Młodszą bardziej Atrakcyjną Kobieta o wysokim współczynniku IQ

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:35 

ZBANOWANY

Panie Administratorze, Państwo piętnujecie hhhha, ale czy Wasze intencje są czyste? Czy ten Klient się u Was skarżył i składał reklamację. Na miłość Boską nie róbcie takiej popeliny bo się niesmacznie robi. Tym bardziej, że jesteście z sobą związani, tym bardziej wiarygodność Waszego piętnowania jest słaba.

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:40 

Auto: Chevrolet Cruze
Pojemność: 1998
Moc: 192
Kod Silnika: LNP
Rok Produkcji: 2013
Chcialbym miec taka robote jak co poniektorzy, caly dzien w necie i tylko klik, klik...

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:40 
zalozyciel

z racji , że linkuje Pani rożne tematy - szukając działania na moja nie korzyść

to jak Pani odpowie np na to :

Cytuj:
Zwykle tego nie robę - nie mówię źle o innych ...ale w tej sytuacji - skoro jest to ordynarna reklama...

Zapewniam że Energy Gaz Polska od dawna (mniejwiecej od czasów przeprowadzki do nowej lokalizacji) ponad 1,5 roku; czy jak kto woli od czasu gdy zdobyli kawałek rynku "gazowego" to nieuczciwa, partacza firma w ładnym opakowaniu (fasada i recepcjonistka).
Montowałem u nich gaz (jeszcze na starym warsztacie) gdy jeszcze robili jenego klienta dziennie, gdy P. Piotrowi zalezało, gdy sie uczylł na błędach i był miły dla klienta.
Pomijam że przez pół roku w nowej założonej własnoręcznie (najprostrzej instalacji IIIgen) nie mogli uporać się z kłpotami strzałów i szarpania, pomijam to że moje reklamcje były spławiane: " zmień pan świece" czy "zmień pan przewody WN", " zmień pan cewkę", "zmień pan sonde", "zły gaz pan lejesz".
Wreszcie gdy zarządałem wymontowania instalacji i oddania kasy, to okazało że po godzinie grzebania się pod maską ...jeden z kabli był w złym miejscu zaczepiony i nie dostawał dobrych impulsów.
Po ok. 2 latach eksploatacji samochód nie chodził równo na gazie i benzynie - po potrzymaniu cały dzień w EGP i sprawdzaniu ponoć wszystkiego co możliwe oznajmiono mi przy odbiorze że trzeba zmienić świece, i przewody (ekspertyza 150zł) a ja wściekły mówię że auto jedzie prosto od mechanika i tamten dzień wcześniej zmienił świece, przewody i jeszcze listwe wtryskiwaczy benzyny, więc oni nawet pod maskę cały dzień nie zajrzeli i jeszcze każą sobie płacić?!?!
Więc Pan Piotr przeprosił mnie w przelocie i przykazał ludziom aby jutro to zrobili- się przyłożyli. Kolejnego dnia dowiedziałem się że: auto jest sprawne na benzynie , ale nie działa sprawnie na gazie bo nie ma kompresji na jednym cylindrze - wykonano pomiary za 90 zł + wczorajsze 150 + wymiana filtra + regulacje ...jednym tchem wyśpiewała urocza recepcjonistka.
Powiedziałem jej że chyba żartuje i proszę szefa, ona że szefa nie ma i mogę porozmawiać z mechanikiem - "mechanik" okazał się być głupszy w LPG niż ja wiec razem przez godzinę dochodziliśmy spokojnie co może być przyczyną. W międzyczasie przybył P.Piotr, który ofuknoł mnie że jeszcze jego pracownikowi zawracam głowę. Zrobiła się z tego pyskówka o jakość i taryfikator ...i auto spędziło kolejny dzień w EGP. Trzeciego dnia wymieniono emulator wtryskiwacza i auto chodził ładnie na gazie i bęzynie ...pozostało mi tylko wykłucić się że nie zapłacę za (zbędne) pomiary kompresji, regulację i roboczogodziny za wcześniejsze dni .
Bo mogli się znać jak prawdziwi fachowcy i odrazu napawić pierwszego dnia, bez ściemy ...żenady to nie koniec, bo Pan właściciel za dowidzenia poslał mi "nie chcę Pana już z tym samochodem tutaj widzieć" ...zatem nie zobaczy z żadnym moim i mam nadzieję że nie zobaczy tam auta żadnego rozsądnego człowieka ceniącego jakość, a nie tandetę.

Ponad rok temu odszedł od nich z pracy jedyny znający się na LPG człowiek - teraz tam sami amatorzy i uczniaki pracują - zgroza.

Ceny mają przeciętne, są nieterminowi, robią wokół siebie masę szumu i kryptoreklamy, a fachowość "zero"

ja auta na oczy nie widziałem nie znam tematu - ale może Pani nam wytłumaczy co było nie tak i dlatego klient jest nie zadowolony ?
bo ja nie mam zamiaru Tak jak Pani Wyciągać Brudów
jeśli Trafi mi się auto na warsztacie po was zrobię rzetelny opis ze zdjęciami
nie będę pisał na was źle jeśli klient miał uwaloną sondę lambdę czy inną nie sprawność samochodu - bo tu jesteście bogu ducha winni

Niestety z opinia rożnych waszych klientów wynika , że powyższy opis jest prawdą - Jedziecie na renomie

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:49 

ZBANOWANY

hahha, aleś się Pan odgryzł. Jakbyś był przystojnym brunetem o śniadej karnacji i zbudował coś wartościowego hahahahw swoim życiu, typu świetny zakład zakładający LPG :) Szkoda, że Administrator usunie te posty, bo wychodzi Pan tu na '' śmiesznego facecika'' bez żadnej historii w montażu LPG. hahahah Bez taktu, kultury osobistej a wyłącznie płytkiego pyskacza, któremu puściły nerwy i wypisuje jakieś farmazony. iQ hhhah to było świetne hhaah, nie znamy się kolego ..nie myślałam, ze tak bardzo chcesz u nas pracować i że nigdy nam nie zapomnisz, wybaczysz hahaha, ze Cię nie zatrudniliśmy. No cóż mocny jesteś w marketingu szemranym hahahah. Tyle ode mnie, więcej czasu tracić na Pana nie zamierzać, choć przyznaje było zabawnie hhaha, marne IQ hahaha hhahahahahahah

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:52 
zalozyciel

Więc jedziemy dalej bo widzę strasznie Prawne to u was standard a na ten kolejny zarzut co pani odpowie ? bo na poprzednie Pani Nie Potrafiła

Cytuj:
NIE POLECAM
ENERGY GAZ POLSKA
ul. Ostrobramska 38A
04-193 WARSZAWA
tel.: (22) 810 00 90, 893 02 08
tel. kom. 504 20 01 01, 504 20 01 02
http://www.egp.pl/o_nas_energy_gaz.php

INSTALACJA SEKWENCYJNA
Pięknie jest pierwszego dnia jak montują i się płaci później CZARNA ROZPACZ
Na instalacje które montują dają gwarancje 24miesiące ale tylko na papierze jeśli przychodzi do naprawy gwarancyjnej robi się nieprzyjemna atmosfera i wtedy dopiero zaczynają się tłumaczenia że gwarancja jest ale nie na wszystkie podzespoły, listwy które montują wytrzymują 2 miesiące po tankowaniu tylko na stacjach SHELL jak przyjechałem na wymianę to mi sekretarka blondyna wyglądająca jak Mandaryna oświadczyła żebym założył sprawę cywilną stacji benzynowej że mi listwa padła bo za wymianę muszę zapłacić 250zł. ŚMIECHU WARTE to po co ta GWARANCJA, a ten gwiazdor Piotr Zatchij z muchami w nosie żeby naprawił usterkę która wyszła kilka dni po założeniu instalacji z jego niedbałości trzeba było czekać 2 tygodnie.
NIE POLECAM I ŻAŁUJE ŻE TAM WŁAŚNIE ZAKŁADAŁEM INSTALACJE.

źródło http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum, ... kraju.aspx

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 16:56 

Auto: seat leon
Elektronika: stag q-box plus
Wtryskiwacze: AC W02
Reduktor: RC 01
Dysze: ??
Pojemność: 1598
Moc: 105
Kod Nadwozia: 1m
Kod Silnika: BCB
Rok Produkcji: 2004
Nikodem szkoda czasu na takie dyskusje z debilami

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:03 

ZBANOWANY

Proszę jeszcze razy zacytować siebie samego i będzie komplet haha. Miło się rozmawia, ale powinien Pan wziąć się do jakiejkolwiek pracy fizycznej... a nie nabijać sobie posty a swoim własnym forum sorry na 50 % własnego forum i w dalszym ciągu kreować swój wizerunek nie prowadząc własnego warsztatu haha, ciał miłego wieczoru

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:18 

Auto: P11 / N15 / Bravo II
Elektronika: SQ24MY07 / T204 / Qbox+
Wtryskiwacze: Barracuda 115 / 130
Reduktor: AC 250 / Shark 1200 / M3
Dysze: 2,6 / 2,4 / bez
Pojemność: 2000 / 1400 / 1400
Moc: 150 / 90 / 150
Kod Nadwozia: WP11 / N15 / 198
Kod Silnika: SR20DE / GA14DE / A1.000
Rok Produkcji: 1998 / 1998 / 2008
Sorry ale ja tu widzę tylko "hahaha" i "haha" - zero odpowiedzi merytorycznej.
Jak instalacje montujecie na takim poziome jak wyglądaja wasze wypowiedzi na forum to współczuje klientom.

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:18 

Auto: seat leon
Elektronika: stag q-box plus
Wtryskiwacze: AC W02
Reduktor: RC 01
Dysze: ??
Pojemność: 1598
Moc: 105
Kod Nadwozia: 1m
Kod Silnika: BCB
Rok Produkcji: 2004
jakie farmazony, jeśli kilka niezwiązanych ze sobą osób narzeka na firme , to to raczej nie przypadek,
podobmnie jak u mnie, druciarze skończyli instalacje w 5-6 godzin ( gdzie normalnie trwa do 2 dni jak nic ) , do tego sie upierali ze ich instalacja jest zajeb.sta i wogle ach och, a w 3 innych warsztatach łapali sie za głowe jak można to tak spierd...,

EnergyGazPolska wmawiajcie sobie dalej że jesteście ZAJEBIŚCI i najlepsi ,
opinie niezależnych osób już rewidują i dalej będą waszą zajedwabistość , żal.pl

Ostatnio edytowano 2012-02-01, 17:19 przez tomekono, łącznie edytowano 1 raz

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:19 
S_MOD

Auto: Volvo XC90
Elektronika: Optima EXPERT
Wtryskiwacze: Barracuda 130
Reduktor: KME EXTREME
Dysze: Brak
Pojemność: 2922
Moc: ~310
Kod Silnika: B6294T
EnergyGazPolska napisał(a):
czy Wasze intencje są czyste

a nie są ? to nie jest firma, czy jakikolwiek twór z osobowością prawną więc tak naprawdę do kogo ta mowa ?
Tym bardziej, że jesteście z sobą związani, tym bardziej wiarygodność Waszego piętnowania jest słaba.

proszę bez posiadania wiedzy w temacie nie orzekać, bo średnio to wychodzi.

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:23 
zalozyciel

Proszę jeszcze razy zacytować siebie samego i będzie komplet haha. Miło się rozmawia, ale powinien Pan wziąć się do jakiejkolwiek pracy fizycznej... a nie nabijać sobie posty a swoim własnym forum sorry na 50 % własnego forum i w dalszym ciągu kreować swój wizerunek nie prowadząc własnego warsztatu haha, ciał miłego wieczoru

Hmm a skąd pani wie , że go nie posiadam? , to jest pomówienie równie dobrze mogę też Pani złożyć za to pozew

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:31 

ZBANOWANY

Zacytuje:

http://avensis.info/viewtopic.php?f=27&t=10262

"Do nie polecanych:

Nikodem - z forum lpg - koleś ma warsztat w czyimś garażu ukryty, bez żadnego szyldu, telefon tylko dla wtajemniczonych. Nie odbiera go z resztą... Szkoda fatygi."

to ten warsztat?:)

PostLink | Napisane: 2012-02-01, 17:39 

Auto: AUDI A6 AVANT
Elektronika: TECH
Wtryskiwacze: BARACUDA 115
Reduktor: MAGIC 3 COMPACT
Dysze: 2.4
Pojemność: 2393
Moc: 170
Kod Nadwozia: C5 (4B5)
Kod Silnika: BDV
Rok Produkcji: 2002
ulisses napisał(a):
Jak instalacje montujecie na takim poziome jak wyglądaja wasze wypowiedzi na forum to współczuje klientom.

wystarczy oglądnąć galerię "montaży" - praktycznie do każdego można się przyczepić.

Instalacje na Stagu to już popis na całego.... błędne umieszczanie trójników pomiarowych, wtryski pracujące "pod górę", reduktory w najwyższych możliwych miejscach, podciśnienie brane z jednego kanału kolektora...

hhaha, marne IQ hahaha hhahahahahahah

hahha, aleś się Pan odgryzł

hhhah to było świetne hhaah

śmiech chyba w tej firmie najlepiej wychodzi.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  >>

Strefa czasowa: UTC + 1