Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dolnośląskie
PostLink | Napisane: 2013-10-08, 17:52 

Auto: Fiat Bravo
Elektronika: LPG Tech 204
Wtryskiwacze: Listwa AC
Reduktor: AC R02
Pojemność: 1400
Moc: 90
Rok Produkcji: 2007
Polecam Alma Auto Gaz przy ulicy Grabiszyńskiej.
Sprawny montaż, wszystko konkretnie wytłumaczone i auto jeździ bardzo fajnie.
Ponad 10 tys już za mną i mogę z czystym sumieniem polecić innym!

PostLink | Napisane: 2013-10-15, 21:07 

Auto: Passat B5 Fl Kombi
Pojemność: 2.0
Moc: 116
Kod Silnika: AZM
Rok Produkcji: 2004
V-Gaz Paweł Rząca "Pawel216"
ul. Swojczycka 21/41
51-501 Wrocław
. Co prawda jeżdżę dopiero od miesiąca na zestawie Pana Pawła ale na razie jestem bardzo zadowolony. Bardzo ładny montaż, pod maską poezja. Wszystko śmiga i spalanie też ok.:)

PostLink | Napisane: 2013-10-16, 14:59 

Auto: Peugeot 406 coupe
Elektronika: Stag 4
Wtryskiwacze: REG
Reduktor: AC150
Pojemność: 2200
Moc: 158
Rok Produkcji: 2002
Ze swojej strony polecam Almę, dojazd z Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Trafiłem do tego zakładu po lekturze pozytywnych opinii na tym forum i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przede wszystkim spotka was tam fachowa obsługa zarówno przed dokonaniem u nich zakupu jak i po. Jest możliwość dobierania konfiguracji instalacji wg. życzenia, sam montaż przebiegł szybko i sprawnie ale najważniejsza jak dla mnie jest obsługa pozakupowa.
Byłem dosyć specyficznym klientem w tej firmie, bo montowałem gaz do samochodu zarejestrowanego w Holandii, gdzie mieszkam na stałe. Z przyczyn, których nie będę tutaj opisywał miałem ogromne problemy z zalegalizowaniem instalacji w Holandii ale kierownik zakładu stanął na wysokości zadania i zadeklarował przyjęcie ode mnie instalacji oraz zwrot kosztów pomniejszonych o robociznę. W ostateczności udało mi się gaz zalegalizować ale profesjonalna postawa się liczy. Nie zostałem pozostawiony sam sobie z założonym gazem a pracownicy i szef wykazali dużo zaangażowania aby pomóc mi rozwiązać powstały problem. Do tego można dodać szybką i sprawną komunikację. Jeżeli ktoś z czytelników forum decyduje się na założenie STAGa w samochodzie, Alma będzie na pewno dobrym wyborem.

PostLink | Napisane: 2013-12-10, 14:23 

Auto: Ford
Elektronika: Focus
Dysze: diesel
Pojemność: 1600
Moc: 90
Rok Produkcji: 1996/2005
Mogę polecić zakład: ALMA Autogaz na Grabiszyńskiej, kolegi wrocek66. Miła i profesjonalna obsługa, dobry i szybki kontakt. Instalacja pracuje dobrze, jedynym mankamentem(jak dla mnie) było nie ustawienie odcinki silnika - początkowo było ustawione na 10k RPM, ale później wprowadzono korektę i nie mam teraz na co narzekać. Nic tylko lać i jechać.

PostLink | Napisane: 2014-01-02, 16:30 

Auto: Opel Omega 2.0 16v
Elektronika: Brc Sequent 24
Reduktor: Genius 1200
Pojemność: 2.0 16v
Moc: 136
Kod Silnika: X20XEV
Rok Produkcji: 1997
Polecam Zakład: Robili mi sekwencje brc na 128 tyś km dziś mam 305 i jest supcio :)

EKO ALMA Sp
53-608 Wrocław
ul. Robotnicza 8
tel. 71 717-1234
esgi@o2.pl

PostLink | Napisane: 2014-01-30, 20:52 

Z czystym sumieniem mogę polecić
ul. Swojczycka 21/41
51-501 Wrocław

tel.509633733
Skorzystałem z jego usług po przeczytaniu postów na tym forum. Naprawdę zestaw zamontowany przez Pana Pawła sprawuje się bardzo dobrze, auto dobrze chodzi nic nie stuka nie puka, silnik pracuje równiutko, a momentu zmiany trybu paliwa nawet nie czuć. Zrobiłem na instalacji prawie 12 tys. i jestem bardzo zadowolony.
Montaż także bardzo porządny, "pod maską" bardzo schludnie zrobione, do tego wlew umiejscowiony przy wlewie paliwa.
Jeżeli szukacie dobrego fachowca, a chcecie pieniędzy wyrzucić w błoto, warto pojechać do Wilczyc i umówić się na montaż.

Pozdrawiam

PostLink | Napisane: 2014-02-08, 20:28 

Auto: Laguna II GT turbo
Elektronika: Stag 300 ISA2
Wtryskiwacze: H2000 A+
Reduktor: Lovato RGJ fast super
Dysze: ?
Pojemność: 1998
Moc: 204
Kod Silnika: F4R 886
Rok Produkcji: 2005
ul. Swojczycka 21/41
51-501 Wrocław

Poprawił instalacje po innym warsztacie a przede wszystkim bez żadnego problemu wystroił instalacje gazową z którą inny warsztat montujący nie mógł sobie poradzić.
Cytując autora powyższego posta:
"Jeżeli szukacie dobrego fachowca, a chcecie pieniędzy wyrzucić w błoto, warto pojechać do Wilczyc i umówić się na montaż".
Podpisuje się pod tym obydwoma rękami.
Pozdrawiam

PostLink | Napisane: 2014-08-30, 11:09 

Auto: Opel Agila 1.2
Elektronika: Stag QBOX
Wtryskiwacze: AC W01
Pojemność: 1199
Moc: 75
Kod Silnika: Z12XE
Rok Produkcji: 2000
Polecam Firmę ALMA autogaz ulica Grabiszyńska. Bardzo dobrze zagazowana moja żaba :) opel agila. Wszystko działa jak trzeba zrobiłem ponad 4-tysiące kilometrów i wszystko działa jak trzeba. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy benzyną a gazem.

Polecam :)

PostLink | Napisane: 2014-09-07, 15:34 

Auto: Toledo II
Elektronika: LPGTech 326
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: KME Silver
Pojemność: 2300
Moc: 170
Kod Silnika: AQN
Rok Produkcji: 2000
Nie będę pierwszy i pewnie nie ostatni pisząc, iż gorąco polecam Pana V-Gaz Paweł Rząca "Pawel216"
ul. Swojczycka 21/41
51-501 Wrocław
. Instalację montowałem w styczniu tego roku, na początku miałem problemy (trafiły mi się wadliwe wtryski HANA, ciągle przepalał się bezpiecznik) lecz oczywiście w ramach gwarancji zostały wymienione na Baracudy. Dodatkowo w ramach rekompensaty za problemy otrzymałem 3 darmowe przeglądy. Instalacja świetnie dobrana, wzorowo zestrojona i wyśmienicie założona. W dodatku Pan Paweł jest specjalistą w innych dziedzinach, pomaga w problemach z samochodami nie tylko dotyczącymi LPG. Będąc u niego na przelądach niejednokrotnie widziałem samochody z dosłownie całej Polski, co świadczy o zaufaniu ludzi do tego specjalisty. Gorąco polecam!

PostLink | Napisane: 2014-09-15, 13:23 

Auto: Citroen C5
Elektronika: LPGTech 224
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: KME Silver
Pojemność: 1997
Moc: 136
Rok Produkcji: 2001
Polecam tego instalatora:
https://www.facebook.com/motosystem?fref=ts

Pan Jakub montował mi instalację w Citroenie C5, 2.0, 2001 rok. Elektronika LPGTech 224, wtryski Barracuda, reduktor KME Silver, zbiornik 55l, pełny wlew pod klapką paliwa, zabezpieczony antykorozyjnie. Kolektor był demontowany, wiercony od wewnątrz, założono nowe podkładki. Wtryski są na adapterach. Jeśli wygląd pod maską ma jakieś znaczenie, to oceniam go na "6". Przełącza się na gaz przy temp. 30 st. Obroty stabilne, żadnego falowania. Wymienił świece zapłonowe, wyczyścił przepustnicę. Montaż trwał 3 dni. Tylko on zapytał się o to, jak jeżdżę (jakie przebiegi itp.) i stosownie do tego dobierał reduktor. Na razie auto jeździ "jak ta lala" - i oby tak zostało.

PostLink | Napisane: 2014-09-23, 20:39 

Auto: Alfa romeo MITO 1,4 135KM
Elektronika: Zenit Pro OBD
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: Artic
Moc: 135
Rok Produkcji: 2011
Polecam CITO ul. Grabiszyńska 163 we Wrocławiu. Instalacja jak w opisie. Pod maska nie widać ingerencji, zbiornik oraz podłoga pod zbiornikiem zabezpieczona antykorozyjnie. Ogólnie ładnie i schludnie wykonana robota. Średnie spalanie gazu 8 li/100. Jest to moja trzecia instalacje w tym druga tym zakładzie.
Polecam.

PostLink | Napisane: 2014-10-27, 08:58 
#Moderator

Auto: Mustang GT
Elektronika: Tech 518
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: 1x Prins, był 1 x IG1
Dysze: Niebieskie
Pojemność: 4600
Moc: 352
dariusz72 napisał(a):
Chyba każdy z nas miał mniej lub bardziej traumatyczne doświadczenia z warsztatami samochodowymi, które kosztowały nas stratę czasu i pieniędzy, dlatego miałem dylemat z wyborem dobrego "gazownika", aby nie popłynąć na "kilka"zł za wstawienie jakiegoś badziewia. Poczytałem trochę po forach, ale jak to często bywa, fora forami, a życie i tak wszystko zweryfikuje. Znajomy polecił mi firmę AMS z Wilczyc pod Wrocławiem i choć znajduje się kilkadziesiąt kilometrów ode mnie, to naprawdę było warto. Byłem mile zaskoczony rzetelnością, uczciwym podejściem do klienta, a przede wszystkim ceną!! Autko hula na gazie perfekcyjnie i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat innym forumowiczom. AMS jest to jeden z tych nielicznych przykładów, gdzie profesjonalizm idzie w parze z konkurencyjnością cenową, bo jest naprawdę TANIO!!

ghost2255 napisał(a):
Dziękuję za obiektywizm panie moderatorze.

Poprzednie 10 wpisów od osób z ilością postów jeden dotyczące V-gaz(8szt.) i ALMA (2szt.) już nie są kryptoreklamą?
Tylko oni mogą mieć zadowolonych klientów?

Rozumiem, że Paweł to twój kolega, ale jako moderatorowi trochę nie wypada ci zwalczać konkurencji, tym bardziej nie swojej.

To teraz obiektywnie

AMS-GAZ Arkadiusz Piecyk
Takie są dane firmy.

Założona 1 października i WTF pod adresem V-Gaz Paweł Rząca. :x

O co tu chodzi?

PostLink | Napisane: 2014-10-27, 09:40 

Auto: Megane III
Elektronika: Lovato Smart
Wtryskiwacze: JP
Reduktor: STAG R01
Dysze: 2,0
Pojemność: 1600
Moc: 110
Kod Silnika: K4M
Rok Produkcji: 2011
Hmm. V-Gaz przecież przeniósł się z Wilczyc do Wrocławia.
Wygląda na to, że w miejscu V-Gaz w Wilczycach powstał AMS-GAZ. :-)

Ot i cała zagwostka.

PostLink | Napisane: 2014-10-27, 12:20 

Auto: Opel
Elektronika: LPGTECH
Wtryskiwacze: YETI
Reduktor: AT09
Pojemność: 1200
Arkadiusz Piecyk jest właścicielem firmy AMS-GAZ.

Paweł zrezygnował z lokalizacji w Wilczycach przy ul.Polnej 12 jak i ze swojej załogi.
Pracuje sobie dalej w nowej lokalizacji z innymi ludźmi.

Nie chcę dalej wchodzić na forum w bardziej szczegółowe dywagacje na temat Pawła i niuansów zmian w jego firmie.

Skoro sprawdziłeś dane AMS-GAZ, to wiesz, że jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadamy wszystkie wymagane dokumenty.
Oprócz tego jak już teraz napisałem mimo, że firma działa oficjalnie od niedawna, doświadczenie jakieś jest :D.

Ciężko mi uwierzyć w to, że nie jesteś kolegą Pawła po twoim wpisie sugerującym, że jestem zwolnionym pracownikiem Pawła. Takie informacje mogłeś uzyskać tylko do niego. Dobrze, że go usunąłeś, bo nie jest to prawda.

PostLink | Napisane: 2014-12-04, 10:54 

Auto: Mazda 626
Elektronika: Tech 224
Wtryskiwacze: DRAGON
Reduktor: SILVER
Dysze: -
Pojemność: 2000
Moc: 115KM
Kod Nadwozia: GF KOMBI
Kod Silnika: FS
Rok Produkcji: 1999
Witam, w poprzednim aucie 406 coupe montowalem gaz u druciarza co wyniklo z mojego braku doswiadczenia(moje tematy sa na forum i to ile jeszcze musialem dolozyc do lpg na poprawki). Dzieki temu forum dowiedziałem sie bardzo dużo. Z ustawieniem pomogl mi pawel216 z firmy V-GAZ ktora jeszcze wtedy mieściła sie w Wilczycach.
Po zakupie nowego auta postanowiłem pojechac do Pawła216 aby zalozyc lpg. V-GAZ i pawel216 sa juz na swojczyckiej we Wrocławiu-takze sie przenieśli dla wiadomości ciekawych z forum. A co do mojego auta to mazda 626 2.0 . Zrobilem nia ponad 10tys na lpg tech 224, Silver i dragony. Instalacja dziala super-moge szczerze pochwalić pawla216. Mam tylko jedno zastrzeżenie jako ze sam jestem mechanikiem to wolalem pooglądać po montażu wszystko. Brakowało jednej nakrętki od kolektora oraz oslona pod silnikiem byla tylko przylapana a nie dokrecona. To są tylko moje zastrzeżenia. Całość moge polecić każdemu. Montujesz u pawla216 i zapominasz ze masz gaz. Wszystko dziala jak należy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5  >>

Strefa czasowa: UTC + 1