Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Łódzkie
PostLink | Napisane: 2013-12-02, 19:40 

Auto: nissan micra 1,3 '98 lpg
Elektronika: landi lsi nsi
Wtryskiwacze: matrix xj544.26
Reduktor: landi
Pojemność: 1275
Moc: 75
Rok Produkcji: 1998
witam
Kutno, Autogaz P.Miszewski , ul.Modrzejewskiej. specjalizacja KME, inne też daje radę. Montaż schludny, pomysłowy, regulacje ok.

PostLink | Napisane: 2013-12-26, 23:19 

Auto: Skoda Octavia
Elektronika: LPG Tech One
Wtryskiwacze: Yeti
Reduktor: Kme Tur
Dysze: Brak
Pojemność: 2000
Moc: 116
Kod Silnika: Aqy
Rok Produkcji: 2002
Polecam Kolomax z Wrocłąwskiej

plusy

-profesjonalne podejście do klienta
-strojenie auta na drodze a w w warsztacie
-nie wsadzają gówna
-dobre ceny
-podpowiedzą co i jak doradzą
-nie olewają ludzi
-staranne wykonanie instalacji
minusy

-długi termin oczekiwania na wizytę z powodu nawału pracy
-mały poślizg ale to można im wybaczyć

PostLink | Napisane: 2014-01-02, 16:35 

Auto: BMW X5 4.4
Elektronika: KME NEVO
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: Gold
Dysze: brak
Pojemność: 4400
Moc: 286
Kod Nadwozia: E53
Kod Silnika: M62B44TU
Rok Produkcji: 2001
hmm KOŁOMAX

zakładałem gaz w sierpniu wiec cos juz moge powiedziec
kolo 5k km zrobione chodzi lux, plusy ze robia ogarnieta robote i znaja sie na rzeczy, AFR, minusy to wiadomo terminy (3 miechy czekalem) i chyba w sumie tyle ;)
takze polecam, jak cos to w galerii foty

PostLink | Napisane: 2014-01-30, 06:19 

Auto: Jaguar S-type
Elektronika: Agis
Wtryskiwacze: Barracuda + T
Reduktor: Twin
Pojemność: 4200
Moc: 298
FilarTech - Wólczańska (przy Więckowskiego)

Robiłem u nich zmianę 2 generacji na sekwencję oraz wymianę alternatora w swojej Maryśce (alternator w problematycznym miejscu - trzeba ściągać półoś) i jestem zadowolony z usług oferowanych przez zakład. Auto na LPG odzyskało moc i w moim odczuciu nie ma różnicy czy jadę na LPG czy Pb. Strojenie było w trasie ponad godzinę, wystrojone do mojego stylu jazdy. Na sekwencji pali mniej LPG i osiągi lepsze.
Polecam zakład chociaż trzeba czekać na termin, ale warto.

PostLink | Napisane: 2014-02-01, 00:58 

Auto: Audi 80 2.0E ABK
Elektronika: LANDI RENZO LCS ER
Reduktor: LANDI LE 98 nr 4L0146
Moc: 115
Kod Silnika: ABK
Rok Produkcji: 91/92
KOŁOMAX

Czekałem sporo z tym komentarzem
Po kupnie , moje audi chodziło tragicznie na gazie , regulowałem ją 4 razy w tym 5 raz w KOŁOMAXIE w przeciągu 2-3msc. Byłem w
-Firma RYŚ na ul . Dachowej 22 jak dla mnie koleś zupełnie nie ma pojęcia byłęm u niego 3 razy na poprawce i gówno zrobił i nie potrafił powiedzieć czego to przyczyna i wciskał mi kit że serwo ;/
-Gabi na Łódź, ul. Kwidzyńska 8 - też nie mają pojęcia , wymienili mi węże (2 małe od gazu) + filterek i regulacja i skasowali mnie na xxx, nie wiedzieli dlaczego po odpuszczeniu gazu audi gaśnie powiedzieli że to przepływa ( pojechałem po tym do pewnego magika i stwierdził ze silniczek krokowy do wymiany , to był trafny werdykt , bo wymieniłem i rak ręką odjął )
-Stefanowki na ul.Al. 1 Maja 47 , pojechałem do nich pierwszy raz z rozczelnionym kolektorem wydechowym (bolączka ABK) , pan powiedział mi że jest rozczelniony kolektor o czym wiedziałem i powiedział ze nic tu nie zrobi (ale xx wziął) , zrobiłem kolektor i pojechałem drugi raz (znaczy sie tata pojechał ) , koleś pokręcił coś 10 min i dziękuję xx, auto jak sporo paliło tak nadal paliło i jak nie chodziło od 3 tys w górę tak nadal nie chodziło
-KOŁOMAX ostatnia wizyta i gazownika , Pan ze mną pogadał wszytko mi wytłumaczył , po czym wziął się za regulację , regulował mi auto 2 godziny i 40 minut (II GEN) , ale nie dlatego że nie umiał , a dlatego że reduktor się kończy i chciał wycisnąć z niego wszystko co się da bo będę zmieniał dopiero na wiosna/lato , wyjechałem z KOŁOMAXU się przejechać i nie poznałem auta , myślałem ze II GEN ma to do siebie ze auto mułowato chodzi , ale się myliłem teraz jak depnę tak auto idzie aż się chce jeździć na gazie , dodam jeszcze ze nikt nie mógł sobie poradzić z wcześniejszych gazowników z tym że auto po przerzuceniu na gaz gasło lub to ze nieraz przy dojeździe do świateł na luzie/sprzęgle gasło , Pan z KOŁOMAXU wyeliminował ten defekt teraz jeździ bez problemu . Jednym słowem polecam bo WARTO!! Ja już tylko do nich będę jeździł bo wiem ze zapłacę i będę miał zrobione , a nie zostawię kupe kasy u psełdo ''fachowców'' i będzie jak było albo będzie gorzej .

POLECAM KOŁOMAX!!

Żeby nie było KOŁOMAX nie płaci mi za żadną reklamę , poprostu nie wiedziałem ze w Łodzi jest taka różnica między gazownikiem a gazownikiem , a warto polecać tych dobrych zeby ludzie się nie męczyli tak jak ja wcześniej i nie zostawiali kupy kasy u partaczy

Ostatnio edytowano 2014-02-03, 14:35 przez Struna, łącznie edytowano 1 raz
regulamin - ceny

PostLink | Napisane: 2014-02-05, 12:25 

Auto: Audi A8
Elektronika: DIEGO G3
Wtryskiwacze: HANA zielone
Reduktor: KME GOLD
Dysze: ??
Pojemność: 4200
Moc: 299
Kod Nadwozia: D2
Kod Silnika: ABZ
Rok Produkcji: 1995
Witam, często tu nie bywam, może jakbym trochę poczytał forum to wybrałbym porządny zakład montujący instalacje w moim Audi a8 4.2 ...
LPG zakładałem na wydawniczej . Nie chce się zbyt mocno wypowiadać na ten temat, ale generalnie olałem ich gwarancje, gdyż auto wymagało kilku ewidentnych poprawek...
Generalnie auto straciło na mocy, i trzęsło się jak galareta
To co pamiętam do poprawek
1. Miałem totalny rozjazd między stronami silnika, spowodowany brakiem kompensacji miedzy stronami silnika
2. Źle wywiercone podciśnienie w kolektorze
3. Źle dobrane wtryskiwacze
+ kilka innych rzeczy, których już dokładnie nie pamiętam i nie chce sobie przypominać ...

Po wizycie w kilku zakładach na terenie Łodzi ( m.in polecane w tym temacie ) , każdy rozkładał ręce ( bo komu się chce poprawiać po innych... ) , a to sprawdzali kompresje, a to z każdy wymieniał świece, a to cewki kazali wymieniać, a to przepływomierz do wymiany...

Dopiero kolega , który bardzo mi pomógł w moim temacie z klubu a8 polecił mi udanie się do zakładu FILARTECH z Wólczańskiej 13 w Łodzi

No i wreszcie spotkałem kompetentną osobę, która pomogła mi uporządkować ten bajzel i ustawić należycie moje auto.

Od tego momentu, cały serwis moich aut wykonuje u Pana Maćka, nie tylko moje A8 4,2 V8, ale również żony Vectre 2,5 V6 .

Również mogę zakład polecić jeśli chodzi o montaż LPG , gdyż wykonał perfekcyjnie instalacje do Galanta 2,5 V6 chrzestnemu mojego syna .
Jedyne co to musiał troszkę dłużej poczekać na termin ( ok. miesiąca ) , ale z doświadczenia wiem ( tak mi się śpieszyło ,żeby na lpg jechać nad morze moją nową A8 ) , że lepiej poczekać, a mieć pewność, że wszystko będzie pracowało jak należy.

Jak sobie wspomnę te wizyty a to u jednego, a to u drugiego gazownika, każdy gadał co innego, że trzeba wymienić to i tamto oraz wydane jeszcze raz tyle kasy co kosztował mnie montaż lpg na wydawniczej, to radze, dobrze się zastanowić nad pośpiechem...

PostLink | Napisane: 2014-02-12, 19:48 

Auto: VW Passat B5 FL
Elektronika: Lovato Smart
Wtryskiwacze: Lovato Smart
Reduktor: Lovato
Moc: 130
Kod Nadwozia: 3BG
Kod Silnika: ALT
Witam,
w prawdzie to mój pierwszy post tematyczny, ale ;)

Chciałem polecić (podać namiar ) na człowieka który pomógł mi z autem po 7 miesięcznej gehennie.
Mam instalację Lovato Smart. Autem w maju w zeszłym roku zaczeło szarpać na wolnych (ale naprawdę szarpać). Z racji, że instalka była na gwarancji w Nagaz to tylko tam jeździłem. Za kazdym razem, regulacja, coś tam poczyszczone i efekt na dzień lub kilka godzin :(.
W końcu po zakończonej gwarancji stwierdziłem, że koniec w zydawaniem kasy na czyszczenie (byłem 3 razy). Postanowiłem poszukać kogoś kto mi pomoże.
Po poleceniach od swojego elektronika trafiłem do:
p. Leszka ze Zgierza (tel: 782 301 434)
najpierw dowiedział się co już było robione, potem zaczął swoje czary.
Z racji, że Nagaz to dobra firma szukał naprawdę poważnego problemu (bo po 3 razach coś by tam przecież wiedzieli).
Po paru ładnych godzinach zapadła diagnoza: mapsensor. Pokazuje ale coś jest z nim nie tak.
Załatwił mi nowy i założył. Usterka zniknęła od razu. Potem regulacja na prawidłowych wskazaniach i jest super.
Jak zapytałem o koszta ( w sumie było to parę godzin i liczyłem się z naprawdę pokaźnym rachunkiem) zostałem bardzo miło zaskoczony.
Dlatego polecam, bo od teraz (kilka dni temu ale zanim napisałem postanowiłem jeszcze pojeździć) wiem, że do instalacji dotknie się tylko p. Leszek.

PostLink | Napisane: 2014-02-20, 08:38 

Auto: Hyundai Santa Fe
Elektronika: PRINZ
Pojemność: 2.4
Moc: 146
Rok Produkcji: 2005
Ja mogę polecić Stefanowskich na 1 Maja 47. Montowany gaz do Octavii.

Plusy:
- nie trzeba długo czekać na wyznaczony termin
- porządek i estetyka pod maską
- można uzyskać konkretne informacje od monterów i pracowników biura
- instalacja bardzo dobrze wyregulowana (spalanie gazu większe o 10-15% niż Pb)
- można płacić kartą :D

Minusy:
- nie działał wskaźnik poziomu paliwa, powiedziano mi, że zostanie on wyregulowany po pierwszej kontroli. Przy drugim tankowaniu gazu skalibrowałem go sam i działa ok.
- dość wysokie ceny

PostLink | Napisane: 2014-03-25, 11:52 

Po krótkiej analizie polecanych warsztatów zdecydowaliśmy się z mężem na FILARTECH, ul Wólczańska, który z resztą z czystym sumieniem polecam!
Pan Maciej, zanim zabrał się do pracy wytłumaczył co i dlaczego będzie montowane, wszystko konsultował i rozwiał ewentualne wątpliwości.
Jestem zaskoczona podejściem do klienta i wyrozumiałością - hmmm zwłaszcza dla męża :D Rozmowa rzeczowa i konkretna.
Mały minus- za mały poślizg w terminie, ale biorę za poprawkę że nie jest to piekarnia.. ważne, że wszystko ok!
Auto chodzi bez zarzutu, w zasadzie lpg nie odczuwalne (no poza tankowaniem- tu się odczuwa :lol: ). Polecam!

PostLink | Napisane: 2014-03-25, 23:27 

Auto: Renault Clio 3
Pojemność: 1.2 16v
Moc: 75
Rok Produkcji: 2011
Witam.Polecam Filartech.Moja renault clio III po przejechaniu ponad 10 tyś. zero problemu.Pan Maciek to konkretny facet z dużą wiedzą.Mały poślizg ale wcale mnie to nie dziwi.Dużo klientów i zawsze jednakowe podejście-profesjonalizm.(Może dlatego poślizg) :)Polecam gorącO.

P.S.
Pierwszy przegląd po 10 tyś.Zero problemu i koszta przyzwoite.

PostLink | Napisane: 2014-04-12, 08:23 

Auto: Honda CR-V1 automat
Elektronika: Stag
Wtryskiwacze: AC
Reduktor: AC
Pojemność: 2.0
Moc: 147
Polecam firmę KOLOMAX z Łodzi.

Auto Honda Odyssey 3.5 V6 255KM.

- Strojony na sondy szerokopasmowe regulacja miasto/trasa
- strojony w każdym zakresie obrotów z uwzględnieniem korekt po obrotach.
- zastosowany nadzór korekt krótko i długoterminowych.

Montaż instalacji wzorowy. Kolektor zdejmowany pod nawierty.

Nie czuje różnicy podczas jazdy paliwo/gaz. Spalanie średnie 13,5 litra lpg liczone podczas trasy do Krakowa. Wyszło 27litrów na 200km.
Auto jest tak wystrojone, ze podczas wyprzedania dodatkowym pasem np pod górkę idzie do 5500tys obrotów bez zająknięcia.

Doskonała robota. Polecam.

PostLink | Napisane: 2014-04-15, 20:09 

Auto: Audi A4
Elektronika: LPG Tech 324
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: KME TWIN
Pojemność: 1800
Moc: 241
Kod Nadwozia: 8E
Kod Silnika: BFB
W 100% polecam firme Filartech z Łodzi ul. Wólczańska 13
Zreszta nie ma co się rozpisywać, zobaczcie sami:
audi-a4-b5-2-8-v6-q-poprawka-t38819.html

PostLink | Napisane: 2014-04-16, 20:53 

Auto: omega
Elektronika: kme nevo+
Wtryskiwacze: matrix hs
Reduktor: gold
Pojemność: 3175
Moc: 218
Kod Nadwozia: B-fl
Kod Silnika: y32se
męczyłem auto i męczyłem i wyszło że muszę polecić KOLOMAX
warto poczekać

zbiornik zamontowany zgodnie z życzeniem, kolektor jak wyżej ściągany do nawiertów, węże gumowe także przyzwoite, zero wycieków cieczy i zapachu gazu
instalacja wydaje się być poprawnie ustawiona i dobrana, jedyna różnica jest przy płaceniu na stacji benzynowej

PostLink | Napisane: 2014-06-01, 22:35 

Auto: Audi A6
Elektronika: Agis
Wtryskiwacze: barracuda
Reduktor: silver
Filartech - ul. Wólczńska 13
Polecam, trochę trzeba czekać na termin, ale warto. Wszystko zrobione jak było ustalone i żadnej różnicy w jeździe na PB czy na LPG.

PostLink | Napisane: 2014-07-08, 11:14 

Auto: Renault Laguna II
Elektronika: STAG 200
Wtryskiwacze: MATRIX HD 544
Reduktor: SCORPION GT
Dysze: 2 mm
Pojemność: 2946
Moc: 207 KM
Kod Nadwozia: BG0/1
Kod Silnika: L7X 731
Zdecydowanie polecam Filartech z Łodzi ul. Wólczańska 13

Bardzo dobry kontakt i komunikatywność.
100% profesjonalizmu

Z terminem też nie było żadnego problemu.

Pomimo mojego wrodzonego trujdupstwa otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na każde z zadanych pytań.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5, 6  >>

Strefa czasowa: UTC + 1