Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lubelskie
PostLink | Napisane: 2014-08-17, 12:48 

Auto: Honda Accord
Elektronika: Stag Qbox
Wtryskiwacze: Hana zielona
Reduktor: AC R-01
Pojemność: 1800
Moc: 136
Kod Nadwozia: CH6
Kod Silnika: F18B2
Rok Produkcji: 2002
Witam!
Zdecydowanie polecam zakład pana Adam Rogowskiego. Bardzo miła i przyjemna obsługa. Przed montażem ustalone co, gdzie i jak zamontowane. W przeciwieństwie do więszkości zakładów nie dało się zrobić instalacji w jeden dzień - dzięki czemu wiem, że wszystko było składane bez pośpiechu i tak jak powinno być. Żadne dodatkowe koszty przy odbiorze się nie pojawiły (jak to w niektórych zakładach bywa) :mrgreen: Miejsca gdzie była ingerencja w blachę zabezpieczone przed rdzą. Plastiki gdzie było coś robione wyczyszczone "plakiem" - a może p. Adam chciał się tylko pozbyć odcisków palców ?? (Chętnie bym się dowiedział co to specyfik bo ładnie pachnie :mrgreen: - może być na PW ;) )

Dodatkowo przy odbiorze auta dostałem płytkę ze zdjęciami z montażu instalacji :D

Po odbiorze jechałem od razu w trasę samochodem. Po kilku godzinach dzwoni p. Adam i pyta czy wszystko ok i nie ma problemów z autem.

Z minusów to jedynie terminy oczekiwania. Ale każdemu co się zastanawia potwierdzam, że warto poczekać.

Tutaj macie "relację" z montażu:
honda-accord-1-8-100kw-2002r-t41437.html

PostLink | Napisane: 2014-08-25, 18:46 

Witam.

Polecam zakład Pana Adama Rogowskiego z Snopkowa. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pan Adam dokładnie przedstawił co i jak będzie zamontowane. Zaufałem mu w pełni bo na instalacji gazowej znam się jak świnia na gwiazdach :) I chyba było warto. Od momentu montażu przejechane już blisko 2 tysiące kilomentrów i na ten moment żadnych problemów nie zauważyłem.

Cena adekwatna do profesjonalizmu. Jeszcze raz polecam ten zakład.

A tutaj link do galerii: honda-accord-vii-2-0-2003r-t41320.html

PostLink | Napisane: 2014-10-05, 12:22 

Auto: SAAB 9-3
Elektronika: Qbox basic
Wtryskiwacze: Yeti+
Reduktor: AC R01
Pojemność: 1985
Moc: 250
Kod Silnika: B205R
Rok Produkcji: 2000
Dzień dobry.

Polecam Auto Gaz Warsztatownia Lublin - http://www.autogaz-lublin.pl/
Wszystko jak należy. Auto gładko śmiga na gazie.

Link do galerii - sasb-93-2-0t-my01-t42487.html

PostLink | Napisane: 2015-02-24, 19:54 

Ja polecam pana Adama Rogowskiego.

Ostatnio miałem poważny problem z instalacją, a raczej jakimś złomem, który założył mi przygłup i oszust z Bydgoszczy. U pana Rogowskiego auto postało dzień. Zostało naprawione, ustawionei śmiga aż miło. Cena bardzo dobra. Dla porównania: w pewnym warsztacie w Kujawsko-Pomorskim musiałbym zapłacić około 400zł więcej. To duża różnica.

Polecam jeszcze raz usługi pana Rogowskiego.

PostLink | Napisane: 2015-09-21, 20:14 

Auto: Citroen C5 V6 '06, V6 '02
Elektronika: STAG 300-6 ISA2, LECHO
Wtryskiwacze: Hana, Barracuda
Reduktor: AC-R01, Zavoli S/1.25bar
Dysze: -/2,5
Pojemność: 2946/2946
Moc: 210/207
Kod Nadwozia: HTB/HTB
Kod Silnika: ES9A/ES9J4S
Rok Produkcji: 2006/2002
Po roku czasu użytkowania instalacji mogę z czystym sumieniem polecić Pana Adama Rogowskiego ze Snopkowa 56A pod Lublinem. Porównując z instalacjami założonymi w moich wcześniejszych autach, teraz wiem na co wydałem pieniądze. Nic nie jest cenniejszego od świętego spokoju. Mimo, iż nie było tanio, to obsługa instalacji ogranicza się do tankowania i okresowej wymiany filtrów. Człowiek (pan Adam) konkretny w rozmowie, konkretny w działaniu i w dalszej współpracy. A auto jeździ po prostu świetnie, pali rozsądne ilości gazu. Estetyka montażu instalacji również na najwyższym poziomie. Do tego mistrzowskie zrobienie wkrętek w kolektor, gdzie wielu ludzi ogląda to jako ciekawostkę. Pamiętajcie wszyscy, oszczędza się PO montażu, a nigdy NA. Warto u Pana Adama dopłacić na bezproblemowość działania instalacji. W moim aucie (Citroen C5 V6) nie jest to takie oczywiste, ale pan Adam spisał się celująco.

Poniżej link do tematu, w którym pokazana jest instalacja mojego C5:

viewtopic.php?f=17&t=41809&view=unread#unread

PostLink | Napisane: 2015-11-16, 15:52 

Auto: Toyota Avensis
Elektronika: Stag QBOX
Wtryskiwacze: Hana zielona
Pojemność: 1794
Moc: 129
Rok Produkcji: 2008
Dobry wszystkim zadowolonym użytkownikom LPG by Adam Rogowski :)
Z czystym sumieniem mogę polecić zakład i Pana Adama Rogowskiego.
Trafiłem do niego w momencie kiedy rozważałem instalację LPG do mojego samochodu: Toyota Avensis 1.8 2008 r.
Przeczytałem dużo postów/artykułów nt zakładania instalacji i te opinie można było podzielić na dwie grupy: tylko lubryfikacja bo inaczej będzie klops druga to zdecydowani przeciwnicy lubryfikacji do których zalicza się Pan Adam.
Pewnego dnia zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie żeby się zorientować co to za koleś.
Porozmawialiśmy chwilę, posłuchałem co ma do powiedzenia i postanowiłem: ryzykuję i zakładam LPG u Pana Adama. Naprawdę obawiałem się tego że nie będzie tej lubryfikacji ale uznałem że chyba się gość powinien znać na tym co robi.
Po założeniu LPG wszystko śmigało prawidłowo, spalanie w normie średnio +2,5 litra niż pokazuje komputer w aucie ale kluczowym momentem miał być dla mnie przegląd zaworów po przejechaniu 30 tyś km.
Po wizycie w Toycar w Stasinie panowie stwierdzili że przy zaworach nic nie robimy, nie trzeba regulować, nic się tam nie wypala. Nie widać niczego niepokojącego :D

I powiem Wam szczerze dopiero wtedy się tak naprawdę uspokoiłem, bo nie do końca wierzyłem w to co mówił Pan Adam, że jak się to dobrze wyreguluje to żadna lubryfikacja nie jest potrzebna.
Miał rację!

Średnie spalanie mojego auta od momentu założenia wynosi 11,4 litra/100 km, podczas wyjazdu do Niemiec udało mi się jechać z prędkością 210 km/h gaz pracował normalnie. W poprzednim aucie gaz mi się wyłączał przy prędkości 150 km/h.

Jestem zadowolony z usług Pana Adama, bywam na przeglądach co 10 tyś km, zawsze wszystko z uśmiechem, od ręki bez problemów.
Pozdrawiam i dziękuję.

link do montażu na tym forum:
Toyota Avensis 1,8 95KW 2008r Kombi

PostLink | Napisane: 2016-04-01, 14:31 

Auto: Audi A6 c5 Allroad
Elektronika: Stag Qbox
Wtryskiwacze: ac03
Reduktor: jakis badziew
Pojemność: 2700
Moc: 300
Kod Nadwozia: c5
Kod Silnika: ARE
Rok Produkcji: 2001
Chciałbym polecić kolegę tu z forum: Soul :)

Przejechałem do tej pory około 3-4 tysiące kilometrów. różnym tempem raz powoli po mieście raz szybko po eSce. W każdej sytuacji gaz działał rewelacyjnie. Wystrojone jest wszystko świetnie, nie czuć nawet odrobiny spadku mocy.

Po przejechaniu takiego dystansu absolutnie zero wycieków i wszystko ładnie się trzyma.

Cieszy mnie, że Soul miał i ma tak super podejście indywidualne do klienta, dobre ceny i wszystko co ważne moim zdaniem.

a tu temat: audi-a4-b5-1-8t-200km-avant-quattro-t53845.html

PostLink | Napisane: 2016-04-19, 18:21 

Witam,

Ja również polecam montaż instalacji LPG u Pana Adama Rogowskiego w Snopkowie.

Instalacja zamontowana pod koniec stycznia, przejechałem już ponad 5000 km na LPG i powiem, że warto było poczekać trochę w kolejce na montaż, bo instalacja sprawuje się wyśmienicie. Spalanie średnie z 5000 km wyszło 12,01 l/100 lpg, benzyny przy podobnej jeździe spalał 10,2 l/100. Ani razu nie zaświecił mi się "check engine", a czytając posty kolegów z volvoforum o ich problemach z instalacjami, utwierdzam się w przekonaniu, że zlecenie montażu Panu Adamowi było doskonałym wyborem.

Link do relacji z montażu: takie-volvo-nam-sie-trafilo-s80-2-5t-200km-2007r-t53061.html

Podsumowując, Pan Adam Rogowski:
- profesjonalista w każdym calu,
- słowny i terminowy,
- doradzi i podpowie,
- kontakt na bieżąco po instalacji.
Jeszcze raz polecam, bo warto skorzystać z Jego usług.

PostLink | Napisane: 2017-03-15, 07:34 

Auto: Audi
Pojemność: 2400
Moc: 170
Kod Silnika: BDV
Rok Produkcji: 2002
Ja również polecam warsztat pana Adama Rogowskiego. Mam Audi A6 2,4 V6 z 2002 roku, po montażu instalacji w innym warsztacie miałem problemy z zimnym vagiem oraz wolnymi obrotami, które były mocno ,,niestabilne''. Po wizycie u pana Adama to jest inne auto - aż chce się nim jeździc. WIELKIE DZIĘKI Panie Adamie. Teraz wiem gdzie będę serwisował obydwa auta w których mam instalację LPG.
Pozdrawiam.

PostLink | Napisane: 2017-03-22, 20:36 
Pomaga

Auto: Zafira C,,,Renault Cli
Elektronika: STAG 4QBOX,,,Stag 4+
Wtryskiwacze: Barracudy,,AC W-03
Reduktor: AC R-01...AC R-02
Dysze: bez dyszek 1,7
Pojemność: 1,4T---1,2
Moc: 140KM 58km
Kod Nadwozia: TOURER 3D
Kod Silnika: ?????
Rok Produkcji: 2018 2001
Jareks napisał(a):
WIELKIE DZIĘKI Panie Adamie.

Z tego co kojaże auto to chyba z okolic Zamościa???, jeżeli tak to zabieg trwał 5 minut, ale bardzo mnie to cieszy bo zadowolenie klienta rzecz najważniejsza, nie ważne ile PLNów zostawił. Z mojej strony mogę powiedzieć że najważniejsze jest to aby klient był zadowolony, w tym przypadku chyba tak było. Pozdrawiam....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1