Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mazowieckie
PostLink | Napisane: 2012-10-12, 10:29 
zalozyciel

Auto: BMW 740i Renault Mégane 2
Elektronika: LR Omegas / Francuska
Wtryskiwacze: Med / Delphi EJBR01801Z
Reduktor: 2x IG1 MAGG / Delphi
Dysze: biale / 8dziur
Pojemność: 4400 / 1462
Moc: 358 / 82
Kod Nadwozia: E38 / BM0/1
Kod Silnika: M62B44 / K9K 722
barthelemy napisał(a):
Aru89 napisał(a):
"Wizyta omówiona tydzień wcześniej, dotrzymuje terminów, odbiera telefony dosłownie o każdej porze, a jak 2 razy nie odebrał to oddzwaniał na swój koszt. O 23 przewiózł mnie i brata po Warszawie, odwiedziliśmy dobry Kebab, sprawdzanie fury z komputerem przy dosłownie każdych warunkach i prędkościach - nie narzeka nie marudzi, robi tak długo, aż wszystko będzie perfekt. Naprawdę polecam!"

Na forum pod ksywką Nikodem. 792 518 358

Niestety NIKODEM ma więcej negatywów niż pozytywów, wystarczy zacytować ostatnia opinie :

ktr_waw napisał(a):
A ja odradzam Nikodema, który reklamuje się na tym forum i działa w różnych miejscach (przyjmuje klientów w Legionowie, czasem przy ul. Narocz, wcześniej w Pruszkowie - generalnie na telefon lub tam gdzie jeszcze nie mają go dosyć).

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami na temat tego Pana napisanymi wcześniej przez m.in. przez: damianus21, bmwfreaq, Gusiew oraz pod krytyką Pana Nikodema przez innych użytkowników w różnych wątkach. Potwierdzam ich głosy w 100% i widzę, że takich głosów jak ich i mój jest coraz więcej.

Dlaczego go odradzam? Bo fatalnie traktuje klientów, nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów, umawia się i wystawia klientów do wiatru, jest bezczelny, o naprawę ułamanej przez niego zwężki dopominałem się około 4 miesięcy, zaś do dziś wciąż upominam się o zwrot zadatku, który naiwnie przelałem mu na konto w lutym (mamy czerwiec). Domagam się zwrotu zadatku z uwagi na fakt, że Nikodem nie wykonał i nie zamierza wykonać roboty, chociaż próbowałem się z nim umówić przez wiele miesięcy. Dlatego twierdzę wręcz, że jest oszustem. Na tym forum znajdziecie też wpisy ludzi równie pokrzywdzonych przez Pana Nikodema, np. ktoś czeka już na przesłanie elektroniki ponad 15 miesięcy, inny fatygował się ponad 100 km w 1 stroną na próżno, itp, itd, długo by wymieniać. Wystarczy poszukać na forum - wielu ludzi straciło przez niego nerwy, dlatego bazując na własnym doświadczeniu serdecznie odradzam tego "fachowca".

Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić kolegę Nowotczyńskiego z Mławy, zakładałem u niego gaz w Citroen C5 2.0 16V automat i po 10000km wszystko jest OK.

Całkowicie zgadzam się z przedmówcami:
itor napisał(a):

Polecam kolegę Nowotczyńskiego z Mławy
06-500 Mława, Gdyńska 25

Tel.: 236553355
Tel.: 502587921

Gazowany był od podstaw Passat B5FL 2.0 ALT

stag 300-4 plus
zuelona hana
zavoli zeta N

czysto i schludnie zrobione, skrupulatnie ustawiony mnożnik

damianus21 napisał(a):
Również polecam Pana Jarka Nowotczyńskiego. Warto jechać ten kawałek do Mławy z Warszawy i mieć wszystko zrobione w porządku. Miły człowiek, pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt telefoniczny. GORĄCO POLECAM!!!

wracając do tematu - Jarkowi również zdarzają się wpadki

ale też polecam Pawła z Nasielska

a co do pana od Lexusa - jak widać robi śmietnik w temacie - nie korzystał z moich usług a się wypowiada

PostLink | Napisane: 2012-11-16, 12:27 

Auto: Ford Galaxy
Pojemność: 2300
Moc: 145
Rok Produkcji: 2004
Polecam wszystkim Energy Gaz Polska. Montowałem u nich już 3 auta i z żadnym nie miałem problemów. Paru znajomych również u nich zakładało instalacje i są bardzo zadowoleni. Kontakt rewelacyjny(nawet jak jesteś laikiem i pytasz się parę razy o to samo to są wyrozumiali i wszystko dokładnie wytłumaczą ), warsztat ok(porządek a nie jeden wielki syf jak u jednego z ogłaszających się tutaj "mistrza lpg". Dodatkowo mają biuro gdzie przy herbacie możesz spokojnie sobie czekać i w każdym momencie zobaczyć na jakim etapie jest montaż. Co do serwisu to z pierwszym autem miałem mały problem (padł elektrozawór w butli) podjechałem sprawdzili –od ręki wymienili a później tylko wymiana filtra do 15tys.
Polecam
PS
Nie jeździcie po 300km na montaż bo to nie warto-zawsze mogą być problemy i warto mieć warsztat po ręką. A jak ktoś mi pisze że jechał specjalnie 500km by zamontować gaz to szczerze gratuluje.

PostLink | Napisane: 2012-12-01, 21:54 

Auto: Chevrolet Cruze
Pojemność: 1998
Moc: 192
Kod Silnika: LNP
Rok Produkcji: 2013
Polecam montaz instalacji U NIKODEMA.

Korzystam drugi raz z uslug Nikodema. Poetornie jestem zadowolony. Zagazoane BMW 316 1.6. Szybko, sprawnie, czysto. Dobrze jezdzi, malo pali. Tech, silver, regi. - zestaw skompletowany na zyczenie. Polecam!

PostLink | Napisane: 2012-12-10, 09:53 

Auto: Honda Accord
Pojemność: 1997
Moc: 156
Kod Nadwozia: CU1
Kod Silnika: R20A3
Rok Produkcji: 2008
Polecam zakład Pana Marka Ostrowskiego OM-Serwice w Warszawie.
Instalka montowana pod koniec października, lovato smart, wtryski KP, reduktor RGJ3. Zagazowana Honda Accord VI 1.8. Na tą chwilę jestem zadowolony.

PostLink | Napisane: 2012-12-16, 21:29 

Auto: Jarzabek e38 750
Elektronika: LpgTech
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: 2xRC01
Pojemność: 5400
Moc: 326
Kod Silnika: M73N
Rok Produkcji: 2000
Nie zgodzę się z opinia o nie odbieraniu i niedotrzymywaniu terminów ze swoją e38 Umówiliśmy się na 4 dni i były 4 dni wszystko tak jak być miało u Nidema naprawdę bylo. Zdecydowałem się na założenie gazu tu a nie gdzie indziej, ponieważ bardziej wiarygodne wydały mi sie opinie pozytywne co do tego warsztatu niż co do innych, narazie zaczynamy współpracę, ale wszystko zapowiada sie jak najlepiej. Pozdrowienia dla Moniki!!! Najlepszy mechanik od cieżko dostępnych miejsc pod maska V12!!!!!!!

PostLink | Napisane: 2012-12-19, 17:36 

Auto: honda
Elektronika: stag 300 isa 2
Wtryskiwacze: hana zielone
Reduktor: RC-01
Pojemność: 1.6
Moc: 130
Rok Produkcji: 1991
Polecam warsztat w Warszawie na bemowie ul. Hery 25 tel.607083269
zamontowali wszystko co chciałem i jak chciałem w przystępnej cenie...
rano samochód zostawiłem a po południu odebrałem
reduktor-AC-01 czerwony
wtryski HANA zielone zamontowane oddzielnie zamontowane max.blisko kolektora
sterownik -stag 300 isa 2

PostLink | Napisane: 2013-01-04, 15:45 

Auto: Mitsubishi Space Star 1,6
Elektronika: KME NEVO
Wtryskiwacze: hana
Pojemność: 1584,00
Moc: 98km
Kod Silnika: 4g18
Rok Produkcji: 2001
Ja polecam dcauto pod nasielskiem pan Piotr który prowadzi zakład jest bardzo fachowy i widac ze zna sie na rzeczy przy czym powiem tak nie jest jak ja bym to powiedział głupio mądry a z takimi rozmawiałem przed nim jak wybierałem mechanika .... bo w innych zakładach to wygladało tak robia tam kme to mowia ze najlepsze kme .... robia brc to mowia ze najlepsze brc .... itd itd z czego pewnie lipa by wyszla gdybym w innym warsztacie założył
bo jak to ten pan z dcauto powiedział ze zakłada taka instalacje jaka jest dobra i odpowiednia ... a nie wciskam cos co leci

Wiec tak po miesiecznym testowaniu instalacji wszystko spoko

dwa razy miałem taki problem ze mi sie chlodnica grzała... ale juz jak narazie nie ponawia sie problem ...

pewnie korek od chlodnicy zaczął nawalac ....

z reszta pan u którego zakladałem instalacje to samo powiedział....

no i ogólnie to przy jezdzie nie czuc wogole zmiany z gazu na pb czy odwrotnie

wiec to chyba najwazniejsze gazu mi wchodzi do 40 litrów chyba (jak narazie najwiecej wlałem 39.15)

na tym robie od 400 do 460 km wiec uwazam ze za 100-105zł to dobry wynik

i co najciekawsze ostatnio w trasie jechałem nim z warszawy do zakopanego i pedząc na wszystkich trasach 130-160 km/h na reszcie gdzie sie dało kolo 100km/h i oczywiscie samą koncówke w konkretnych górach i przy 30kilometrowym korku prawie do samego zakopanego zrobiłem 420 km i zalałem 36litrów

wiec przy sporym bagażu pełnej liczbie pasażerów uwazam ze jechałem prawie za darmo !!!!!!

podsumowując jestem zadowolony z instalacji mój space star 1.6 też ją znosi więc z pewnością mogę polecić warsztat po nasielskiem :) wlasciciel bardzo fachowy i obeznany

dla przypomnienia http://www.dcauto.pl/

PostLink | Napisane: 2013-02-27, 12:56 

Auto: Honda Civic EP2 / Sc 1.1
Elektronika: Tech214 /Bingo M
Wtryskiwacze: Dragon
Reduktor: KME Tur /Alaska
Pojemność: 1593/1108
Moc: 110/54
Kod Nadwozia: SHHEP2/ZFA187
Kod Silnika: D16V1
Rok Produkcji: 2003/1999
zabik1 napisał(a):
A ja polecam wszystkim nowy warsztat przy Al. Jerozolimskich 232A. Trochę trudno wjechać bo korki i wjazd z bocznej uliczki (chyba Rawska). Ale za to obsługa - marzenie, termin: z dnia na dzień; warsztat: nowoczesny, czysty (kibel też :D ). A i cena wyszła całkim OK. Mam zalożoną instalację LPG-TECH, największy jaki wszedł zbiornik, lubryfikację z kontrolką w kabinie, a wszystko za mniej niż 3.000 PLN. A i wtryskiwacze Hana - podobno bardzo dobre. Auto śmiga na gazie chyba nawet lepiej niż na benzynie :) . Znalazłem ich w internecie: http://www.LPG-montaz.pl.

Potwierdzam opinie kolegi - bardzo dobry warsztat! Co prawda bylem tam na regulacji i sprawdzeniu instalacji a nie na montazu, ale wiem ze w kolejnym samochodzie gazownie zaloze wlasnie tam.
Profesjonalna obsluga, kulturalna rozmowa, w zakladzie porzadek i czysto.
Wymiana swiec, filtrow, wgranie nowego sterownika, zebranie map (nie na postoju a w czasie jazdy) - po wyjechaniu instalacja pracuje jak powinna, mapy ladnie zebrane i ustawione.
Zdecydowanie polecam!

PostLink | Napisane: 2013-05-08, 21:14 

Auto: audi a6 c5 kombi
Elektronika: lpg tech
Wtryskiwacze: hana
Reduktor: kme gold
Pojemność: 2400
Moc: 165
Rok Produkcji: 1989
ja rowniez podzielam opinie kolegów co do http://www.lpg-montaz.pl wszystko bardzo solidnie wykonane , zamontowali mi w moim audi a6 2.4 instalacje lpg tech, wtryskiwacze hana ,reduktor kme gold oraz zbiornik 55l .wtryski pod pokrywą wiec nawet nie za bardzo widac ze jest tam gaz.naprawde polecam!

PostLink | Napisane: 2013-06-04, 19:42 

Auto: vw passat
Elektronika: STAG 4 PLUS
Wtryskiwacze: HANA 2000 ZIELONE
Reduktor: KME GOLD
Pojemność: 1781
Moc: 150
Kod Nadwozia: variant
Kod Silnika: ANB
Rok Produkcji: 1999
Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat:

Auto-Gaz-Montaż "Wolf-Car"
Wilczek Sylwester
Antoniówka 26-630, ul. Antoniówka 11
tel. 48 322-27-84

Montowałem tam gaz w swoim passacie:
wszystko dokładnie opisane w dziale galeria:

passat-b5-1-8t-99r-t30813.html

Zamontowana instalacjia:
Sterownik STAG4 plus
Reduktor KME GOLD
elektrozawór Valtek typ 03 na 8mm
Wtryski HANA zielone
Zbiornik w koło STAKO 54l podgięty pływak wchodzi 44l
Wielozawór TOMASSETO SUPER
całość na FARO13
Węże PARKER

Kolektor zdejmowany do wiercenia, nawierty bardzo blisko wtrysków ben, wszystko schludnie i ładnie zamontowane, żadnych zastrzeżeń.
Montaż trwał ok 8 godzin ze strojeniem.
Strojenie podczas jazdy z różnym obciążeniem ok 40 minut jazdy z lapkiem w środku.

Auto pracuje na gazie bez różnicy do benzyny, ładnie się zbiera, elastyczność ta sama, spalanie książkowo ok 20% wyższe od ben.

Cena uważam bardzo konkurencyjna, chętnym wyśle na priv.

PostLink | Napisane: 2013-06-19, 15:16 

Auto: Honda Civic
Elektronika: Kme Nevo
Wtryskiwacze: Hana Czarne
Reduktor: Kme Tur
Pojemność: 1400
Moc: 100
Rok Produkcji: 2009
Witam, polecam zakład dc auto w Chrycynnie pod Nasielskiem.
Założono tam do Hondy Civic 1,4 Ufo 100 kM, 2009 rok następujący zestaw :
- KME Nevo
- Tur 6
- Hana czarne
- butla 600/190 41 litrów ( nie unosi podłogi bagażnika )
- wlew przy klapie.

Właściciel, pan Paweł w mojej ocenie to bardzo dobry fachowiec, wszystko ładnie wytłumaczył, wszystko ze mną przetestował dbając o każdy detal i szczegół. Samochód na LPG chodzi bardzo dobrze, montaż wykonany estetycznie, wszystko wystrojone przy kliencie.
I jeszcze jedno, nie zgodzę się z tym, że dobrze założona i wystrojona instalacja musi kosztować np: 3000 zł. U pana Pawła wszystko wyszło o wiele taniej, a w cenie montażu wymieniono mi klocki hamulcowe , olej i filtr oleju, które dostarczyłem przed montażem.
Jeszcze raz szczerze polecam ten zakład.
Szczegóły zainteresowanym mogę podać na priv.

PostLink | Napisane: 2013-08-09, 12:13 

Auto: Audi A6
Elektronika: LPG-TECH 316
Wtryskiwacze: DRAGON
Reduktor: KME GOLD
Dysze: -
Pojemność: 2800
Moc: 193
Kod Nadwozia: C5
Kod Silnika: ALG
Rok Produkcji: 1998
co prawda przejechałem dopiero 150km ale mogę polecić,
http://www.lpg-montaz.pl/
LPG TECH
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 232A

KME Gold
Miedź 8mm
LPGTECH 316
DRAGONY (polecali mi HANY ze względu na to że są pojedyńcze i da się schować i dać najbliżej kolektora jednak wybrałem DRAGONY, będę testował aaa co :)
Zbiornik 72 litry
wlew pełnowymiarowy pod klapką (mimo że to sedan udało im się upchnąć), klapka minimalnie odstaje ale uparłem się na pełnowymiaroty bez przejściówek

instalacja założona z dbałością, zgodnie ze sztuką i bez błędów

PostLink | Napisane: 2013-08-13, 13:43 

Auto: Honda Civic Sport
Elektronika: Tech 214
Wtryskiwacze: Dragon + Lubr JLM
Reduktor: KME Tur
Pojemność: 1600
Moc: 110
Rok Produkcji: 2005
Ja również z czystym sumieniem mogę polecić :
http://www.lpg-montaz.pl/

Profesjonalny montaż i co dla mnie jest ważne - super podejście do klienta.

Na instalacji mam przejechane ponad 3.5 tyś km i jak do tej pory wszystko jest OK.

Mój zestaw :
Tech214
KME Tur
Dragony
JLM z pajaczkiem i wskaźnikiem
Perfect Blue
TECHLevel

PostLink | Napisane: 2013-08-16, 14:28 

Auto: Vectra B 2.0
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: AC
Pojemność: 1998
Moc: 136
Kod Nadwozia: CD
Kod Silnika: X20XEV
Zdecydowanie polecam:

http://www.migaz-s.com.pl
ul. Modlińska 264a
03-152 Warszawa
tel./fax: 22 819-07-22
kom.: 509 385 720
godziny otwarcia: pn-pt: 8:00-17:00

Miło, rzeczowo i fachowo.
Pan Marek - właściciel - chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, montaż fachowy i estetyczny.

Założone w Vectrze kombi (X20XEV):

Stag 300 ISA2
Reduktor AC
wtryskiwacze HANA
Butla 60l w koło.

PostLink | Napisane: 2013-08-28, 08:51 

Auto: hyundai sonata
Elektronika: KME
Wtryskiwacze: MAGIC JETY
Reduktor: KME SILVER
Dysze: brak
Pojemność: 2.0
Moc: 136
rowniez polecam zaklad pawla dcauto z nasielska
instalacja montowana w hyundai sonata 2.0,zadnych problemow
tylko wymiana filtrow i jedna regulacja przez 2 lata
polecammmmmmmmmmmmmm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5  >>

Strefa czasowa: UTC + 1