Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podkarpackie
PostLink | Napisane: 2013-11-24, 12:56 

Auto: opel Vectra C
Pojemność: 2.8 turbo
Moc: 255
Kod Silnika: Z28NET
Rok Produkcji: 2007
witam.zdecydowanie polecam warsztat samochodowy Auto-Gaz Pawel Kobylarz z Kolbuszowej.Moj samochod to Vectra c z silnikiem 2.8 turbo 255 KM v6.Sprawdzilem kilka warsztatow i w kazdym straszono mnie problemami a to brakiem miejsca pod maska a to z emulacja cisnienia paliwa czy jakos tak no i ceny wyzsze niz za normalna v6.W koncu trafilem do Kolbuszowej i o dziwo nikt mnie nie straszyl.Zaproponowano mi komponenty podwyzszonej jakosci ,szybki montaz oraz gwarance bez limitu kilometrow przy konkurencyjnej cenie .To bylo 2 lata temu.Dzisiaj 60 tys przebiegu i zero problemow zadnego spadku mocy.Od tego czasu wszystkie przeglady i naprawy robie tylko w tym warsztacie,samochodu zony rowniez.I niech tak zostanie .Pozdrawiam Pana Pawla i wszystkim jeszcze raz polecam.

PostLink | Napisane: 2013-12-03, 09:06 

Auto: Skoda Fabia I
Elektronika: Tech 224
Wtryskiwacze: Barracuda poj.
Reduktor: Shark 1200
Dysze: idk
Pojemność: 1198
Moc: 64
Kod Nadwozia: hatchback
Kod Silnika: AZQ
Rok Produkcji: 2003
Witam.
Instalację zakładałem u "Mechanika Samochodowa, ul. Ametystowa 11, 35-322 Rzeszów" jako najbliżej położone miejsce gdzie montują LPG Techa (wg. firmowej strony http://www.lpgtech.pl)

Instalka miała zastąpić starą archaiczną i wiecznie jeb$&cą się inst mieszalnikową.
Podzespoły jak w profilu: Tech 224, reduktor Shark 1200, wtryski Barracuda montowane pojedynczo, poza tym nowy wielozawór i poprawa montażu butli (była do jazdy na wstecznym), krótko: wszystko nowe poza butlą którą rok wcześniej wymieniłem (starej termin już się skończył).

Wracając do opinii o warsztacie:
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Jest dokładnie tak jak napisał lukas911 i Gumiś.
Podczas usuwania starej instalki musieli mi wymienić przewody hamulcowe gdyż stare się posypały przy demontażu starej instalacji, strach pomyśleć co by było gdyby na trasie mi strzeliły.
Jak na razie na instalce przejechałem ~500km, podczas testów autostradzie spokojnie 180km/h wyciągnąłem gdzie na mieszalniku 160 i to z górki i z wiatrem ;)
Instalacja dobrze zamontowana pod maską nawet jej nie widać.
Polecam gości :D

Załączniki:
brava lpg4.jpg
brava lpg4.jpg [ 804.33 KiB | Przeglądane 6450 razy ]
brava lpg3.jpg
brava lpg3.jpg [ 999.13 KiB | Przeglądane 6450 razy ]
brava lpg2.jpg
brava lpg2.jpg [ 1015.35 KiB | Przeglądane 6450 razy ]
brava lpg1.jpg
brava lpg1.jpg [ 969.38 KiB | Przeglądane 6450 razy ]

PostLink | Napisane: 2013-12-29, 12:01 

Auto: Toyota Avensis
Elektronika: Plug&Drive
Pojemność: 1800
Moc: 129
Rok Produkcji: 2003
Witam,
w temacie montazu instalacji LPG: doboru, doradztwa, montazu, servisowania itd. polecam Autogaz Pawel Kobylarz w Kolbuszowej: http://www.autogaz-kolbuszowa.pl/
Na wstepie zaznacze ze nie jestem z Podkarpacia lecz z Malopolski ale warsztat do montazu LPG do mojej Toyoty Avensis 1.8 VVT-i wybralem wlasnie na Podkarpaciu - 180 km od miejsca zamieszkania. Ale oplacalo sie!! Instalacja BRC Plug&Drive w bardzo dobrej cenie (w porownaniu do otrzymanych ofert od zakladow blizej mojego miejsca zamieszkania).
Samochod przejechal ponad 80 000km bez najmniejszych problemow mimo ze przed montazem inne warsztaty odradzaly mi montaz gazu do tego silnika. Pan Pawel na moje watpliwosci odpowiedzial zebym sie nie martwil, instalcja bedzie dzialac OK - i tak bylo :)
Fachowca widac po jego podejsciu do pracy i po efektach jego pracy - tak wlasnie jest u Pana Pawla.
Jestem bardzo zadowolony z uslugi i serwisowania. Dlatego tez wszystkie naprawy mojego prywatnego, firmowego oraz samochodu zony robie wlasnie u Pana Pawla. Jesli jest sie jego stalym klientem wystarczy telefon, umowic sie na spotkanie. Wszystkie naprawy sa robione w tempie ekspresowym chociaz kilka razy bylem z naprawde ciezkimi tematami.

Nastepny planowany samochod Acura MDX 3,7L 300KM tez bede robil u niego. Wiem ze moge ze spokojem oddac moje auto w jego rece i ze gdy wyjade od niego z warsztatu nie zaskoczy mnie zadna *dyskoteka* na desce rozdzielczej.
Szczerze polecam warsztat Pana Pawla i go pozdrawiam jesli odwiedza to forum!!

PostLink | Napisane: 2014-01-19, 18:01 

Auto: renault
Elektronika: lpgtech
Wtryskiwacze: dragon
Reduktor: shark
Dysze: 2.2
Pojemność: 1.6
Moc: 115
Cześć, chciałabym gorąco polecić Pana Pawła z ul. Ametystowej (Załęże) w Rzeszowie. Po wcześniejszych fatalnych doświadczeniach z gazem w samochodzie miałam poważne wątpliwości odnośnie montażu w nowym aucie. Warsztat na Załężu polecił mi znajomy i pomimo swoich oporów zdecydowałam się na montaż-teraz z ręką na sercu mogę szczerze polecić wszystkim. Montaż trwał jeden dzień, usługa wykonana w pełni profesjonalnie, wszystko schludnie i solidnie wykonane, żadnej amatorki. Samochodem jeździ się super, nie ma najmniejszej różnicy w jeździe na gazie niż na benzynie. Jestem bardzo zadowolona z wszystkiego: z ceny, jakości usługi,fachowego podejścia do tematu i przede wszystkim profesjonalnego traktowania klienta. Polecam!
http://www.lpgtech.pl/kierowca/warsztat ... dkarpackie

PostLink | Napisane: 2014-01-31, 21:23 

Auto: saab 9-3 SS / 9-3 SS
Elektronika: TECH 214 / 224
Wtryskiwacze: Barracuda 130NL
Reduktor: AC R01 czerwony/GOLD GT
Pojemność: 2.0T / 2.0T
Moc: 237/395nm / 260/370
Kod Silnika: B207L / B207R
Rok Produkcji: 2003 / 2003
I ja Polecam Multiserwis chłopaki ogarnęli saabine wzorowo. Gaz był zakładany do serii 175km, ale chciałem aby instalacja była wydajniejsza tak pod 250km, do tej pory auto miało zmieniane dwa razy soft a w Multiserwis wystarczyły drobne korekty i zapasu jeszcze troszkę zostało, oczywiście używają do strojenia sondy szerokopasmowej AFR i nie boją się jej urzyć. http://www.multiserwis.mielec.pl/ POLECAM

PostLink | Napisane: 2014-03-04, 18:08 

Auto: Renault Scenic
Elektronika: Stag 4 Qbox
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: AC R 01
Pojemność: 1600
Moc: 115
Rok Produkcji: 2008
Witam
Polecam warsztat Paweł Kobylarz w Kolbuszowej
Kobylarz Paweł. FHU. Autogaz
Gaz zakładany do grand scenic 1,6 2008
Stag Qbox
Hana
AC R01
Butla pod spodem 48l.
Przejechane 3000km bez problemow spalanie ok 10l tryb mieszany.

Załączniki:
IMG_0065.JPG
IMG_0065.JPG [ 714.45 KiB | Przeglądane 6092 razy ]
IMG_0063.JPG
IMG_0063.JPG [ 633.37 KiB | Przeglądane 6092 razy ]
IMG_0062.JPG
IMG_0062.JPG [ 743.75 KiB | Przeglądane 6092 razy ]
IMG_0061.JPG
IMG_0061.JPG [ 653.85 KiB | Przeglądane 6092 razy ]
IMG_0060.JPG
IMG_0060.JPG [ 733.99 KiB | Przeglądane 6092 razy ]

PostLink | Napisane: 2014-04-15, 17:11 

Auto: Opel Astra
Elektronika: Stag 300-U
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: AC-R01
Moc: 180
Kod Silnika: Z16LET
Rok Produkcji: 2007
Polecam ZEN SYSTEM zlokalizowany w Przysiekach koło Jasła.
Zdecydowałem się na ten serwis ponieważ miał bardzo dobre rekomendacje na forum, szczególnie w kwestii zakładania instalacji do samochodów z silnikami turbo. Poprzednią instalację zakładałem w AUTO System w Rzeszowie i nie byłem zadowolony z jej funkcjonowania. W Przysiekach trafiłem na profesjonalne
podejście w doradztwie i doborze odpowiednich podzespołów.
Bardzo estetyczny montaż. Instalacja sprawuję się rewelacyjnie
i bez problemów radzi sobie przy szybkiej i sportowej jeździe.
Gorąco polecam.

Załączniki:
Instalacja gazowa..jpg
Instalacja gazowa..jpg [ 885 KiB | Przeglądane 5903 razy ]
Instalacja gazowa.jpg
Instalacja gazowa.jpg [ 823.52 KiB | Przeglądane 5903 razy ]

PostLink | Napisane: 2014-05-07, 11:11 

Auto: vw new beeatle 1.8 T
Elektronika: qbox
Wtryskiwacze: hana
Reduktor: acr
Moc: 180
Witam
polecam Mikroserwis na cyranowskiej
robota i strojenie profi ,jestem bardzo zadowolony
link do mojego auta
vw-1-8-t-by-mikroserwis-t39313.html

PostLink | Napisane: 2014-05-16, 12:09 

Jako nowy chcę się przywitać.
Również polecam chłopaków z Ametystowej 11 w Rzeszowie.
Mój samochód to Mazda 6 z 2006r. na LPGTECH-u. Jak u poprzedników, wszystko najpierw zostało dokładnie wytłumaczone, co będzie dobre do mojego samochodu aby nie przepłacać za coś co się nie sprawdzi.
Ja na szczęście zostawiłem samochód na parę dni bo byłem na wyjeździe, więc mieli sporo czasu na montaż i porządne ustawienie. Montaż oczywiście w pełni profesjonalny, nic nie widać, wszystko schludnie i porządnie pochowane. Samochód sprawuje się na gazie tak samo jak na benzynie. Chłopaki odpowiedzą na każde pytanie dotyczące założenia gazu.
Gorąco polecam i wielkie dzięki za profesjonalny montaż. Numer telefonu do Pawła (za zgodą oczywiście): 608863892.

PostLink | Napisane: 2014-05-21, 22:46 

Auto: BMW 525i 2002 190KM (M54)
Elektronika: KME NEVO PLUS 6cyl.
Wtryskiwacze: HANA H2001
Reduktor: AC R01
Pojemność: 2494
Moc: 190
Kod Silnika: M54B25, M54256S5, 256S5
Rok Produkcji: 2002
Witam,
Obecnie gazwalem moje BMW 525i Sport, polecam Warsztat Multiserwis S.C. Niwiska obok Mielca.

Serwis na najwyzszym poziomie, co ustalilem przed montazem wykonane w 100% na bardzo wysokim standardzie, po otworzeniu maski wlasciwie to nie widac ze jest tam instalacja gazowa, bardzo polecam
i juz przygotowuje drugi samochod do podobnej operacji.

PostLink | Napisane: 2014-06-16, 18:29 

Auto: Ford Focus
Elektronika: Stag 300 ISA2
Wtryskiwacze: Hana 2000 Red
Reduktor: KME Silver
Moc: 100
Witam, polecam zaklad pana Mroczkowskiego w Tarnobrzegu:
Instal-Gaz Mirosław Mroczkowski
Kontakt
39-400 Tarnobrzeg, ul. Grzybowa 13
podkarpackie
Tel.: 015 6415800
Fax: (15) 641580

Montowal mi LPG do Focusa 1.6. Na wstepie poinformowal mnie ze Ford nie zaleca montowania instalacji LPG do tych aut na co odpowiedzialem wyraznym i mocnym usmiechem :) Kwestie lubryfikacji i innych dupereli pominelismy. Stag 300 ISA2, Hana RED, KME SILVER (aktualnie wymieniony na Zavoli Zeta N). Calosc elegancko poukladana, kazde laczenie lutowanie i idealnie izolowane. Przed samym montazem auto sprawdzone w kierunku sprawnosci pracy na benzynie. Kilkukrotnie podjezdzalem z problemami w kompie LPG, wszystko sprawnie poprawione i co dziwne szef nie chcial ANI ZLOTOWKI za korekty. Mapy ustawiane w trasie a nie sama kalibracja w warsztacie i wypad. A co najwazniejsze....cytuje: "jezeli pan chce to prosze sobie kupic interfejs, podlaczyc, pogrzebac, poprzestawiac jak panu pasuje, a jak cos sie schrzani to prosze podjechac ustawimy bez problemu na nowo". Dzieki temu dzis sam wszystko sobie ustawiam :) Focus ma nalatane 30 000 i nadal jezdzi ;)

Pan Mroczkowsci poprawial rowniez instalke w Focusie II moich rodzicow, badziewne D.T. cos tam zmienione na Stag 300 Premium. Dynamika zostala poprawiona i spalanie zmniejszone. Wszystko jak zawsze wykonane perfekcyjnie i fachowo. Polecam ten warsztat z czystym sumieniem !!!

PostLink | Napisane: 2014-07-11, 17:48 

Auto: BMW e46
Elektronika: TECH
Wtryskiwacze: Dragon
Reduktor: KME
Pojemność: 2000
Moc: 150
Kod Silnika: M52TU
Rok Produkcji: 1999
Witam
Polecam ZEN SYSTEM w Przysiekach obok Jasła
Fachowe podejście do tematu przystępna cena i solidnie założona instalacja do mojego oczka w głowie BMW e46 320Ci
Instalacji dosłownie niewidać wtryski i reduktor pod kolektorem wlew w klapce
polecam

Obrazek

Obrazek

PostLink | Napisane: 2014-07-13, 13:16 

Auto: Audi
Elektronika: LPG TECH
Wtryskiwacze: DRAGON
Reduktor: GOLD TURBO
Moc: 232km 306nm
Kod Silnika: avj
Rok Produkcji: 2002
A wiec do do warsztatu ZEN SYSTEM Auto Gaz Przysiek wybrałem sie prawie 300 km z Lubelskiego nie żałuje ani złotówki wydanej na droga jak i na instalacje która była tańsza o 300 zł w porównaniu z warsztatami w Lublinie. Audi a4 1.8T gdzie czasem zakładają gaz w 2 dni dwóch panów założyło wszystko profesjonalnie w 5h w co nie mogłem uwierzyć :shock: po wszystkim zaprzyjaźniony z warsztatem kolega Gregor10.pl wystroił auto pod LPG jak i PB efekt to 232Km 306nm na LPG marki LPG TECH

Załączniki:
IMG_4564.jpg
IMG_4564.jpg [ 470.3 KiB | Przeglądane 5467 razy ]
wykres.jpg
wykres.jpg [ 219.12 KiB | Przeglądane 5467 razy ]

PostLink | Napisane: 2014-08-19, 12:32 

Auto: Volvo V70 II
Elektronika: Tech 224
Wtryskiwacze: Dragon
Reduktor: Shark 1500
Pojemność: 2435
Moc: 170
Rok Produkcji: 2000
Witam,
polecam chłopaków z ul. Ametystowej 11 w Rzeszowie, os. Załęże.
Instalację posiadam od grudnia 2013, zrobiłem kilka tysięcy i jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajne podejście do klienta, wszystko wytłumaczone, przedstawione w zrozumiały sposób. Profesjonalnie wykonana praca, szybki montaż, przystępna cena, czysto, schludnie. Silnik pracuje tak samo super jak na benzynie (nie czuć ubytku mocy). Pewność działania i wiedza jaką posiadają są gwarantem dobrze funkcjonującej instalacji.

Bardzo mocno polecam, kontakt do Pana Pawła: 608 863 892
792 960 555

PostLink | Napisane: 2014-09-07, 12:56 

Auto: Rover 75 2.0 V6
Elektronika: LPGTECH
Wtryskiwacze: BARRACUDA
Reduktor: SHARK
Pojemność: 2000
Moc: 150
Kod Nadwozia: sedan
Kod Silnika: KV6
Rok Produkcji: 2000
Mimo, że forum bardziej lub mniej śledzę już od roku to dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować. Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, to pragnę wszystkich serdecznie powitać.

Post będzie długi, za co z góry przepraszam, ale chcę jak najjaśniej przedstawić pewne fakty.

Przygodę z LPG rozpoczęliśmy początkiem grudnia zeszłego roku:
Pacjent żony - Opel Corsa D 1,2
Lekarz - Multiserwis (Niwiska)

Operacja trwała 2 dni. Mimo, że miejsca pod maską przy takim małym silniku było sporo, panowie się spisali i mimo dużego pola do popisu nie poszli na łatwiznę, ale wszystko pochowali. Po 9 miesiącach i ~30000km przebiegu można powiedzieć, że bez problemów się nie obyło. Ale, żeby była jasność nie było żadnych awarii, a jedynie małe problemy, które Panowie z Multiserwisu rozwiązywali co przegląd. Problemy, które występowały to m.in. szarpanie po przełączeniu na gaz na zimnym silniku, po drugim przeglądzie (strojenie przerywania) znowu wzrosło spalanie. Po ostatnim przeglądzie (strojenie wzmożonej konsumpcji gazu) samochód zaczął sporadycznie gasnąć przy hamowaniu.

Koniec historii - teraz współczesność. Powiadają, że zamienił stryjek siekierkę na kijek - ja również w maju zamieniłem Rovera 75 2.0 CDT na Rovera 75 2.0 V6. Można powiedzieć - silnik mały ale wariat! Tak też zresztą pali. Recepta - LPG

Telefon do Multiserwisu celem poznania kosztów i odłożenie potrzebnych złociszy - przedstawienie się, przypomnienie się jako zeszłoroczny klient (kto wie... może jakaś zniżka?) przedstawienie klienta i wyczekiwana wycena - xzł. Hmn... dużo... ale ok. Poczekamy, odłożymy i może zrobimy.

2 wrzesień 2014 telefon nr 2 do Multiserwisu celem dogadania szczegółów, umówienie się i może ubicia paru złotych naszych polskich. Standard - przedstawiam się, przypominam się jako klient i przedstawiam pacjenta. W tym momencie od razu pada informacji, że popieprzony samochód, 4 dni pracy i wyższa cena w zależności co jeszcze chcę. Na pytanie dlaczego w przeciągu 3 miesięcy cena tak wzrosła, usłyszałem raz jeszcze, że samochód popieprzony i Panowie wolą zrobić 2 inne w tym czasie, niż tego jednego... No OK - kto bogatemu zabroni ?! Rozumiem, że można się cenić, rozumiem, że woda sodowa może uderzyć do głowy, ale żeby tak traktować klienta, który raz już był i zostawił niemało kasy, a przez 9 miesięcy był 3 razy na przeglądzie, tego nie pojmuję. Zero negocjacji, zero rozmowy, sytuacja w stylu - xzł, bierzesz albo spier...

Ale nie jeden lekarz na podkarpaciu, więc znowu LPG-forum i czytam... czytam... czytam... JEST! Pan Paweł z ul. Ametysowej 11 w Rzeszowie. Bliżej (+), żona codziennie w Rzeszowie (+) bardzo dobre opinie (+), więc dzwonię. Pan Paweł od razu, przez telefon wyjaśnia co i jak. Jak to widzi, ile to kosztuje (tylko x z wlewem pod klapką) i pada magiczne zdanie "Panie, po pierwsze ja muszę być zadowolony z mojej roboty! Dopiero jak ja jestem zadowolony, mogę samochód oddać klientowi"
A jako, że Panu Pawłowi akurat wypadł jeden termin i 3 września miał wolny, to jedziemy! Wieczorem podstawiam auto. Pan Paweł zrobił diagnostykę, posłuchał silnik i stwierdził brak przeciwwskazań. Ustaliliśmy szczegóły, takie jak butla, wlew, wskaźnik. Na drugi dzień wieczorem (21h )pojechałem odebrać samochód. Nie chciałem wierzyć, ale pod maską naprawdę nic nie widać.

Chyba zacznę wierzyć w cuda - popieprzony samochód, który da się profesjonalnie zaadaptować pod LPG w 1 dzień!
Pan Paweł wszystko wyjaśnił, prawie wszystko pokazał (prawie, bo nie widzę reduktora i wtrysków, ale wierzę, że gdzieś tam są ;))

Poniżej kilka zdjęć ROVER 75 2.0 V6 + instalacja w wykonaniu Pana Pawła z ul. Ametysowej 11 w Rzeszowie:

komora silnika
Obrazek

jedyny przewód gazowy widoczny między silnikiem, a filtrem powietrza
Obrazek

oraz przybliżenie- wtryskiwacze pojedyncze i tutaj widać rozgałęzienie do 3 wtrysków którejś głowicy
Obrazek

komputer
Obrazek

wskaźnik w podłokietniku oraz butla
Obrazek

Obrazek

Historia bonus:

Już przy odchodnym tak jeszcze rzuciłem do Pana Pawła, że Corsa którą przyjechaliśmy po Rovera gaśnie sporadycznie przy hamowaniu. Powiedział, że tak stanowczo być nie może i zaraz się podłączy i sprawdzi, co pokazuje sterownik. Zawahaliśmy się z żoną chwilę (gwaracja Multiserwisu), ale Pan Paweł powiedział, że tylko popatrzy i przez to gwarancji nie powinniśmy stracić. Ryzyk-fizyk jak coś podpowie to ok. Pan Paweł się podpiął i zaniemówił - stwierdził, że jest wprowadzonych wiele niepotrzebnych korekt. Kazał przygazować i złapał się za głowę ;) Ciśnienie gazu na postoju 1,3 bara, a po przygazowaniu spadało do 0,7bara.

Pan Paweł zaproponował, że jeżeli my się na to godzimy to On bierze pełną odpowiedzialność za podzespoły na gwarancji i serwisy okresowe i na miejscu nam to ustawi tak jak ma być. Zgodziliśmy się a Pan Paweł dodatkowo pokazał błędy:
- całkowite otwarcie wtryskiwaczy
- praca na dwóch paliwach
15 minut roboty, i Corsa nie gaśnie, ciśnienie jest stabilne i inne małe zmiany w sterowniku są poprawione. I co najlepsze Pan Paweł nie chciał za to żadnej dodatkowej kasy!

Suma sumarum - nie neguję i nie umniejszam Multiserwisowi, ale jak na najbardziej polecany serwis, to jestem ROZCZAROWANY. Małe problemy, które występowały od początku, a w sumie to co przegląd zastępowanie jednego problemu drugim oraz podejście do klienta z góry, trochę obniżają ich wizerunek w moich oczach. Na ale jak już wspominałem - kto bogatemu zabrani, a poza tym duży może więcej (wg Multiserwisu)

Natomiast Pan Paweł z ul. Ametysowej w Rzeszowie - ogromny plus. Wzorowe podejście do klienta, MEGA profesjonalny montaż, przystępne ceny, szybkość i czas realizacji - to wszystko na naprawdę najwyższym poziomie. I jeszcze to tłumaczenie i chęć, jaką Pan Paweł wykazuje, aby klient zrozumiał jak instalacja działa, dlaczego coś jest tak, a nie inaczej... super!

PS. zastanawiałem się, czy naprawdę Pan Paweł dzwoni na drugi dzień i się interesuje swoim "dziełem" i faktycznie - na drugi dzień wieczorem, Pan Paweł zadzwonił, pytał się jak się auto zachowuje, czy nic się nie dzieje i czy może spać spokojnie :D

PS2. Jak się ktoś kiedyś wybierze, niech się spyta Pana Pawła o miażdżycę ;)

Ostatnio edytowano 2014-10-20, 00:00 przez Struna, łącznie edytowano 1 raz
Regulamin - ceny

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4  >>

Strefa czasowa: UTC + 1