Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielkopolskie
PostLink | Napisane: 2013-05-19, 02:18 

Auto: golf IV
Pojemność: 1984
Moc: 115
Kod Nadwozia: A1J
Kod Silnika: AQY
Witam. Chciałbym wam polecić również warsztat Darka dar-gaz. Jestem z Poznania i jest tu dużo gazownikow. Szukałem,czytałem i jednak decyzja padła na Darka. Gaz miałem montowany w listopadzie 2012 w golfie 4 2.0 kombi. Wszystko wykonane elegancko,schludnie i tak hak powinno być. Autem zrobiłem już prawie 8000km i naprawdę jestem zadowolony. Auto zima ani razu mnie nie zawiodło,przełam za się tak ze nawet nie czuć kiedy i nie czuć różnicy w osiągach
Auto spala 9-10l gazu wiec jest to bardzo zadowalający wynik. Jak się wachacie i szukacie dobrego warsztatu to polecam. Darek wam dobrze dobierze i zestroi instalacje do wszego auta.

Jak macie jakieś pytania to wam chętnie odpowiem.
P.s te opinie wyzej to sama prawda na jego temat.

PostLink | Napisane: 2013-05-19, 16:29 

Auto: honda acord
Elektronika: stag4plus
Wtryskiwacze: hana 2000
Reduktor: lovato SHP
Dysze: zielone
Pojemność: 2.0
Moc: 155
Kod Nadwozia: -
Kod Silnika: -
Rok Produkcji: 2004
Witam...

Chciałbym polecić warsztat Pana Darka - forumowy Roboform550 www.dar-gaz.net

Półtora roku temu zainstalowałem w Honda Accord (auto z profilu) z 2004 roku instalację gazową:
stag 4+, hana 2000 reduktor lovato

Instalacja założona schludnie wtryski takie pojedynczo pod plasikową osłoną. Autko śmiga bezproblemowo. Zrobiłem już prawie 60 tyś. kilometrów. Jak na razie obsługa sprowadza się tylko do wymian filtrów i sprawdzenia parametrów instalacji które Darek sprawdza jeżdżąc autem jakieś 10 km podczas każdej wizyty.

Będąc zadowolonym z instalacji i obsługi zleciłem montaż LPG w aucie mojej żony. Jest to vw polo z 2010 roku. Tym razem zamontowano reduktor tomaseto wtryski również hana i staga premium który jakoś tam się komunikuje z komputerem od silnika. Autko również nie sprawia problemów, jeździ bezproblemowo i bezawaryjnie.

Montaż trwał 2 dni ale warto było. Inne warsztaty proponowały mi usługę w 4-5 godzin ale podziękowałem. Ja szczerze polecam.

W tym roku na jesień będzie zakup volvo xc90 i też oczywiście montaż LPG i wiadomo u kogo to wykonam.

Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych...

PostLink | Napisane: 2013-07-29, 19:50 

Auto: Skoda Fabia 1.2 HTP
Elektronika: Stag qbox
Wtryskiwacze: tech dragon
Pojemność: 1.2
Rok Produkcji: 2008
Po lekturze wielu forów nt LPG opinia była tylko jedna, jeśli wielkopolska to tylko PITEC Gertrudy Konatkowskiej 4. Bardzoooo szczęśliwie udało się złapać wolny termin dosłownie z dnia na dzień - był to cud prawie rodem z Lichenia, bo normalne terminy oczekiwania u nich to 4 tygodnie. Instalka taka jak sobie wybrałem,

na stagu4, z wtryskami hana, dzięki możliwościom negocjacji cen wlew w klapce - z adapterem, inaczej nie dalo rady, do tego gustowny firmowy pokrowiec na koło.

najważniejsze to to, że autko smiga bez zarzutow, a spalanie na gazie różni się od tego na benzynie naprawdę minimalnie. Ekonomia działa. Nie widać też utraty mocy ani nic z tych rzeczy.

Może i montaz trwal dwa dni - tyle sobie zresztą zastrzegają - gdy oddaje się im auto, a nie tak jak co poniektorzy tu 4-5 godzin. Do tego miła i naprawdę fachowa obsługa. Pani z biura, podejrzewam, że żona szefa, nie jest tam tylko ozdobą, ale fachowym doradcą, wszystko objasnia, nie irytuje sie na nawet najbardziej ignoranckie pytania - tylko tlumaczy cierpliwie roznie miedzy kazdym proponowanym elementem a drugim alternatywnym.

Sama instalka zrobiona szykownie, gustownie, nie ma druciarstwa ani żadnych wystających "szońdów". Na pierwszy rzut oka cięzko sie nawet kapnąć, że auto ma wstawiony gaz bo wizualnie jakos specjalnie tego nie widać nie licząc paru kabli kompjutra itp:-)

Najlepszą rekomendacją dla nich niech będzie czas oczekiwania, oraz fakt, że jeżdzą tu na poprawki auta z całej Polski spartolone w innych warsztatach. Mnie samemu udało się wskoczyć w ten termin tylko dlatego, że ktoś zza Warszawy nie dotarł w tym dniu. Ja jestem baaaardzo zadowolony, i również gorąco polecam.

PostLink | Napisane: 2014-01-06, 21:38 

Auto: audi a6 2,8 30v
Elektronika: stag 300+
Wtryskiwacze: AC W01BFC
Reduktor: KME GOLD
Pojemność: 2800
Moc: 193
Kod Nadwozia: c5
Kod Silnika: APR
Rok Produkcji: 1999
Polecam z czystym sumieniem forumowego kolegę Roboform550 - www.dar-gaz.net
co prawda u mnie była modernizacja LPG ale wszystko zrobione fachowo,porządnie,doradztwo na wysokim poziomie.napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy.

PostLink | Napisane: 2014-02-03, 19:01 

Auto: Corolla E12
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: Hana 2000 Czerwone
Reduktor: AC R01
Pojemność: 1.6
Moc: 110
POLECAM

firmę Pitec z Poznania
ul. Gertrudy Konatkowskiej 4
http://www.pitec.pl/

Auto zagazowałem grubo ponad 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru mimo iż miałem do warsztatu aż 250 km w jedną stronę to i tak mogę stwierdzić , że opłacało się i kolejne auto również oddam w ich ręce.

Warsztat mimo , iż nie jest wielki to panuje miła atmosfera , jest czysto , ludzie mili i pomocni z chęcią odpowiadają na pytania. Jest też poczekalnia , gdzie można napić się kawy herbaty lub wody przy telewizorku lub patrzeć przez HOT SPOT na mechaników.

Pan Piotr to fachowiec z najwyższej półki z czego miałem okazję się przekonać kilkukrotnie.

Jako , że znajomi byli zachwyceni pracą mojego samochodu na gazie ( brak różnicy w porównaniu z PB) zaczęli wypytywać gdzie montowałem ile kosztowało itp.
bez wahania poleciłem warsztat pana Piotra i tym oto sposobem znajomi stali się szczęśliwymi posiadaczami instalacji LPG , z która problemów żadnych.

Także jeżeli ktoś się zastanawia czy wybrać ten warsztat lub czy warto jechać xxx km to odpowiedz brzmi JAK NAJBARDZIEJ

Pozdrawiam
Bartek

PostLink | Napisane: 2014-02-19, 13:11 

Auto: Grand Espace
Elektronika: dopiero po nowym roku..
Wtryskiwacze: dopiero po nowym roku..
Reduktor: dopiero po nowym roku..
Dysze: brak
Pojemność: 2000
Moc: 170
Witam
jeżeli mogę polecić warsztat w Poznaniu mieszczący się na ulicy Obornickiej 341
Firma ARTGAZ
link do strony : http://www.artgaz.pl/kontakt.html
U mnie instalacja jaką założyliśmy to STAG-4 , butla 64 litry,listwa HANA 2000.
Wszystko zamontowane w R.Espace 2.0T ( 120kW).
Instalacja założona profesjonalnie , miła obsługa , POLECAM .

PostLink | Napisane: 2014-04-01, 17:18 

Auto: Nissan 370z NISMO
Elektronika: Stag Qbox Plus
Pojemność: 3648
Moc: 335
Kod Silnika: VQ37VHR
Rok Produkcji: 2011
PITEC
Gertrudy Konatkowskiej 4
60-465 Poznań

http://www.pitec.pl

W 100% polecam tą firmę.

Montowałem tam instalację w Nissanie 350z, stroiłem gotową instalację w BMW e90 328i (233hp), przystępne ceny, miła obsługa, okresy gwarancyjne Stag na całą Polskę. jedyny minus to długie terminy oczekiwania, ale świadczy to o ilości klientów.

POLECAM !!

PostLink | Napisane: 2014-08-06, 10:55 

Auto: VW Passat 1,8T
Pojemność: 1800
Moc: 150
Kod Silnika: AEB
Rok Produkcji: 1998
Polecam PITEC.
Samochód:
VW Golf III, 1,6 100 KM Instalacja: STAG 200, AC R01, wtryskiwacze Valtek 34, zbiornik 44l, wlew pod klapką Auto było przerabiane 4 lata temu, jest już dawno po gwarancji ale nadal jeździ idealnie, zrobiło jakieś 80 tys. km na gazie. Robiłem u nich jeszcze Mondeo i Passata - Forda już się pozbyłem ale też nie miałem zastrzeżeń, wszystko było super. Natomiast opinię o Passacie, który jest jeszcze na gwarancji napiszę za jakiś czas - niech dojedzie do końca gwarancji. Na razie wszystko dobrze, nie ma różnic między benzyną na gazem.

PostLink | Napisane: 2014-08-26, 09:04 

Auto: Fiat Punto EVO
Elektronika: BRC SQ 24.11
Wtryskiwacze: BRC Niebieskie
Reduktor: Genius MB 1200
Pojemność: 1400
Moc: 77
Rok Produkcji: 2010
Ja ze swojej strony polecam http://auto-gaz.net.pl wszystko zrobione zgodnie ze sztuką. Żadnych problemów z autem po zestrojeniu i wyregulowaniu LPG. Nie ma porównania do poprzedniego warsztatu w którym zakładałem instalację w poprzednim samochodzie.

PostLink | Napisane: 2014-09-23, 12:54 

Auto: Opel Meriva
Elektronika: Stag Qbox Basic
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: Alaska
Pojemność: 1400
Moc: 90
Kod Silnika: z14xep
Rok Produkcji: 2005
Witam,
Wybierając warsztat do założenia instalacji kierowałem się opiniami z tego forum i nie zawiodłem się.
Polecam:
Dar-GazDariusz Krzywda
Kuczewola 6d
62-862 Kuczewola http://www.dar-gaz.net

W czerwcu i w sierpniu zakładałem u Pana Darka LPG - jedno z aut w opisie. Po pierwsze pełen profesjonalizm przy umawianiu usługi, wszystkie terminy, ceny i ustalenia zostały dochowane. Plusem jest to, że właściciel mieszka na miejscu, więć nie ma problemu żeby odstawić lub odebrać auto po pracy. Instalacja założona schludnie i zgodnie ze sztuką. Póki co niewielkie przebiegi od założenia, ale obydwa auta śmigają na gazie bez problemów.

PostLink | Napisane: 2014-11-25, 23:35 

Auto: Volvo V70 II
Elektronika: Stag ISA 300
Wtryskiwacze: Stag W01-3
Reduktor: AC Stag R01
Pojemność: 2400
Moc: 200
Kod Silnika: B5244T3
Rok Produkcji: 2001
stoneface85 napisał(a):
Witam, ja polecam:

Auto Gaz Swarzędz - Wojciech Nowicki
http://autogaz-swarzedz.pl

Zakładałem u nich uz 2 instalacje. Za pierwszym razem mieszalnikową - auto przejechało bez najmniejszych problemów ponad 60kkm. Kolejne auto to juz sekwencja BRC i jak narazie wszystko pieknie sie sprawuje.

Ja u nich kiedyś byłem na wymianie filtrów po zakupie auta. Prosiłem też żeby wtedy zdiagnozowali lekko nierówną pracę silnika na wolnych obrotach. Było słychać, że raz na jeden cylinder nie chodzi. Po dosłownie 2s patrzenia na silnik powiedzieli ,że wszystko przecież jest ok i tylko mi się wydaje, że jest coś nie tak... Pojechałem do innego gazownika i wszystko ładnie wyregulował.

PostLink | Napisane: 2017-01-17, 19:20 

Auto: Dacia Sandero
Elektronika: Tech 204
Wtryskiwacze: Yeti
Reduktor: KME TUR
Pojemność: 1149
Moc: 75
Kod Silnika: D4F
Rok Produkcji: 2016
Witam,
POLECAM serdecznie firmę :
Nick na Forum: AZYDEK

FHU Maciejewski
Piotr Maciejewski

Ul. Długa 57 / 62-030 Luboń

Telefon: 791-445-206
mail: biuro@lpginstalacje.pl

Na wstępie chciałbym podziękować forumowiczom za namiary na zakłady polecane w Poznaniu wraz z mapką.
Mój post odnośnie prośby o pomoc w wyborze poniżej:

viewtopic.php?f=34&t=59516&view=unread#unread

Na wstępie dodam, iż wyboru dokonałem na podstawie kilku telefonów do polecanych przez Was firm, podejścia do klienta, kompetencji w odpowiedziach na pytania przez telefon. Padło na lpginstalacje z tego powodu, że jako jedyny już przez telefon zostałem rzeczowo poinstruowany co jak gdzie i dlaczego. Pan poświęcił mi dobre 20 minut żeby wprowadzić mnie w temat. U kilku innych albo odbierała miła Pani, która rzuciła kwote i tyle było tłumaczenia lub też słyszałem odpopwiedzi "przyjedzie Pan, bedzie Pan zadowolony". Ale do rzeczy.

Instalacja zamontowana.
Dacia śmiga na Techu 204/Yeti.
Kolega Azydek spotkał się przed montażem i przez godzinę usiłował wyłożyć i wytłumaczyć na czym polegają róznice w doborze gratów. Pokazał fizycznie serowniki, wtryskiwacze. Zobaczyłem na oczy róznice między Barracudą, Yeti i Dragonem. Zaufałem i zamontowałem jak wyżej.
Po założeniu instalacji zrobione na świeżo 800 km. Żadnych problemów, ba auto śmiga jak na benzynie bez róznić. Co do samego montażu, wszystko ładnie schludnie wykonane. Pomysłowość na wykorzystanie już fabrycznie wierconych dziurek zamiast wiercenia nowych na mega plus. Każdy element zamontowany w przemyślanym miejscu z łatwym dostępem. Absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Mało tego, dostawałem fotki z poszczególnych etapów montażu
Co do podejścia do klienta wiele innych warsztatów mogłoby się uczyć. Z każdym nawet głupim pytaniem dzwoniłem jak w dym i nigdy nie zostałem spławiony. Za każdym razem Azydek starannie i dokładnie starał wytłumaczyć co jak i gdzie jak to laikowi.
Kolejny mega plus to to, że montaż z racji braku mojego czasu odbył się w weekend i bez żadnego marudzenia, odebrałem samochód w niedziele. W jakiej innej firmie bezproblemowo oferują niedzielne montaże ?

Generalnie gorąco polecam ten zakład. Pełna profeska w bardzo rozsądnych pieniążkach
Pozwole sobie dodać jeszcze wzmiankę po pierwszym serwisie.

Mateusz Dacia Sandero

PostLink | Napisane: 2018-03-18, 13:50 

Auto: Honda Jazz
Elektronika: Tech One
Wtryskiwacze: Barracuda @2,4mm
Reduktor: KME TUR
Pojemność: 1200
Moc: 90
Kod Silnika: L12B
Polecam firmę
LPGinstalacje.pl
FHU Maciejewski
Piotr Maciejewski
Ul. Długa 57 / 62-030 Luboń
Telefon: 791-445-206

Bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonana instalacja w moim samochodzie, dokładne strojenie, auto niezauważalnie przechodzi z zasilania benzyną na LPG :) Wysoka kultura techniczna i dbałość o detale. Pan Piotr bardzo kompetentny, cierpliwie wszystko wyjaśni laikowi, widać że jego działalność to nie tylko zarobek ale przede wszystkim pasja. Specjalnie do tego warsztatu przyjechałem z Bydgoszczy i jestem w 100% usatysfakcjonowany!

Galeria z montażu w moim aucie:
post887793.html#p887793

PostLink | Napisane: 2018-10-22, 16:51 

Auto: Nissan 370z NISMO
Elektronika: Stag Qbox Plus
Pojemność: 3648
Moc: 335
Kod Silnika: VQ37VHR
PITEC
Gertrudy Konatkowskiej 4
60-465 Poznań

http://www.pitec.pl

POLECAM!

Montowałem u nich już w kolejnym aucie instalacje stag qbox plus do Nissana 370z Nismo, poprzednio w wrxach dwóch oraz jednej 350z. Montaż, doradztwo i wytłumaczenie na najwyższym poziomie, strojenie Pana Piotra na mapie 3D które odbywa się na życzenie wraz z klientem w aucie podczas jazdy.

Poniżej kilka fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z mojego doświadczenia gdzie miałem wiele lat z lpg, każde te które było montowane w pitecu, jeździło bezawaryjnie.

PostLink | Napisane: 2018-11-29, 22:34 

Cześć,
po 200 000 km czuje się zobowiązany do polecenia Pana Darka.
Firma P.H.U. Dar-Gaz
Dariusz Krzywda
Kuczewola 6d
62-862 Iwanowice
telefon 888 462 007

Wiele osób odradzało mi instalacje gazową w moim fordzie. Ale bezproblemowe przejechanie takiego dystansu jest dowodem, że było warto.

viewtopic.php?p=929568#p929568

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1