Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mazowieckie
PostLink | Napisane: 2016-10-05, 14:36 

Auto: BMW 740i
Elektronika: LPG TECH 328
Wtryskiwacze: DRAGON
Reduktor: KME TWIN
Pojemność: 4400
Moc: 286
Kod Nadwozia: E38
Kod Silnika: M62B44
Rok Produkcji: 1997
Również polecam Kamila i Nikosa z auto-wojownicy.pl. 3 lata temu poprawili druciarstwo w VW Polo 1.2, do dzisiaj śmiga bez problemów aż miło. W zeszłym roku podtlenek gazu wjechal do espace 2.0t (chyba jest gdzieś w galerii) ciachnięte do dziś bezproblemowo ciut ponad 40 000 km. W październiku zeszłego roku do obróbki wskoczyło e38 M62B44, nakręcone przez rok trochę ponad 50 000 km, oczywiście również bez najmniejszej awarii. Fotorelacja w galerii bmw-e38-740i-a-m62b44-4-4-286-by-auto-wojownicy-pl-t50654.html?hilit=m62b44

Jedyny problem z lpg to częsta wymiana filtrów fazy lotnej, bo niestety gaz na tak zwanych "firmowych" stacjach mamy zajebisty, o paliwie za zachodnią granicą nawet nie wspominam. Rekord to filtr do śmietnika po przejechaniu trasy Warsawa - Verona - Warszawa(jakieś 3 tysie).

Oprócz montażu, wszystkie auta są regularnie serwisowane i naprawiane mechanicznie u chłopaków. Na termin trzeba trochę poczekać ale warto, nie ma ściemy, nie ma naciągania. Ogromna wiedza, nie raz rozkminili tematy, z którymi inni nie potrafili sobie poradzić, albo kazali wymienić nie to co potrzeba.

Czas spędzony u nich zawsze mile się wspomina, zawsze jajcarska atmosfera, setki zjedzonych kebabów i hektolitry wypitej coca coli:)

Jedyne na co trzeba uważać to proroctwa Nikodema, potrafi wykrakać usterkę nawet przez telefon:)

PostLink | Napisane: 2016-11-17, 12:20 

Ze swojej strony mogę z całego serca polecić kolegę z forum 'tryszawy', który jest magikiem w tym co robi. Widać, że tym żyję, sprawia mu to radość, przez co praktycznie nie ma dla niego problemu do nierozwiązania.

Po otworzeniu maski mojego Golf II zlokalizowanie problemu zajęło mu kilka sekund, sama naprawa bardzo sprawnie i dokładnie. Silnik łapał lewe powietrze, poprzez wyrobione wyjście z miksera - "załatane" i jest jak nowe. Regulacja instalacji z wyjaśnieniem kilku kwestii - idealnie, bezcenna wartość dodana.

Myślę, że teraz auto na LPG jedzie lepiej niż zaraz po założeniu instalacji. Rewelacja !!!

PostLink | Napisane: 2017-01-18, 18:38 

Auto: Volvo S70
Elektronika: Akme
Reduktor: KME
Pojemność: 2500
Moc: 144
Kod Silnika: B5252FS
Rok Produkcji: 1997
DonElton napisał(a):
Ja również polecam forumowego kolegę Marcin_L.

Wymienione zostały u mnie wtryskiwacze na regenerowane Valteki + wymiana filtra + poprawki pod maską + kalibracja na postoju i w trasie. A to wszystko w ciut więcej niż 3 godziny. Facet ma wiedzę, nie boi się pytań, potrafi doradzić i odpowiedzieć zrozumiałym językiem na pytania. Kontakt telefoniczny jak najbardziej ok - nie kombinuje, nie kręci, z wizytą można wpaść nawet w sobotę. W dodatku dojazd z okolic południa Warszawy jest banalnie prosty. Mam nadzieję że to nie była ostatnia moja wizyta. Jak najbardziej zasłużony Pozytyw.

Podpisuję się wielką literą . Bardzo fajny i pomocny gość .
Mam nie najmłodszą instalację i nikt nie chciał pomóc . Marcin super to wyprowadził i teraz auto śmiga aż się micha smoli. Na pewno go jeszcze odwiedzę ;)

PostLink | Napisane: 2017-01-31, 15:06 

Auto: bmw e46
Elektronika: Zenit
Wtryskiwacze: AC W01, wcześniej Valtek
Reduktor: Tomasetto Arctic
Dysze: nie wiem
Pojemność: 1991,00
Moc: 150
Kod Silnika: m52b20tu
Rok Produkcji: 2000
dz0rdasz napisał(a):
DonElton napisał(a):
Ja również polecam forumowego kolegę Marcin_L.

Wymienione zostały u mnie wtryskiwacze na regenerowane Valteki + wymiana filtra + poprawki pod maską + kalibracja na postoju i w trasie. A to wszystko w ciut więcej niż 3 godziny. Facet ma wiedzę, nie boi się pytań, potrafi doradzić i odpowiedzieć zrozumiałym językiem na pytania. Kontakt telefoniczny jak najbardziej ok - nie kombinuje, nie kręci, z wizytą można wpaść nawet w sobotę. W dodatku dojazd z okolic południa Warszawy jest banalnie prosty. Mam nadzieję że to nie była ostatnia moja wizyta. Jak najbardziej zasłużony Pozytyw.

Podpisuję się wielką literą . Bardzo fajny i pomocny gość .
Mam nie najmłodszą instalację i nikt nie chciał pomóc . Marcin super to wyprowadził i teraz auto śmiga aż się micha smoli. Na pewno go jeszcze odwiedzę ;)

Dołączam się do pozytywnych opinii o Marcin_L.
Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie swoją wiedzą, podejściem do klienta i profesjonalnymi narzędziami.
W mojej e46 wymieniliśmy wtryskiwacze i reduktor + regulacja (trasa-miasto).
Wszystko działa jak należy - normalne odpalanie zimnego silnika, jego dynamika i w końcu brak checkengine.

PostLink | Napisane: 2017-02-13, 12:23 

Auto: Toyota Auris
Elektronika: STAG 300
Wtryskiwacze: Hana
Pojemność: 1400
Moc: 97
Rok Produkcji: 2008
Dopisuję się obiema rękami pod opinią na temat Kolegi Marcina L !
Byłem z toyotą auris u trzech gazowników na regulacji. Między innymi w polecanym EGP... tylko jeden z nich po podpięciu komputera przejechał się na siedzeniu pasażera.. Reszta na postoju w tym polecany tutaj EGP... Auto powyżej 4,5 tys obr nie przyśpieszało... Dopiero Marcin po podpięciu całego oprzyrządowania i wnikliwej analizie doszedł o co chodzi. Auto lata aż miło.. Było zalane gazem bo poprzedni gazownicy nie fachowo podciągali mapę LPG do mapy benzynowej... Ale nie znam się na tym aż tak. Jednakże wiem, że teraz z jakimkolwiek problemem zwracam sie do Marcina z zaufaniem. Auto lata aż miło, lepiej jeździ na gazie jak na benzynie.
Także z czystym sumieniem polecam.

PostLink | Napisane: 2017-08-16, 20:42 

Auto: Hyundai coupe 2.0 143 KM
Elektronika: Ać stag
Wtryskiwacze: Ac w01
Reduktor: Alaska
Pojemność: 2.0
Moc: 143
Rok Produkcji: 2005
To i kolej na mnie wizyt 2, trafiłem na forum potem namiar na marcina l oczywiście również polecam - człowiek orkiestra. Mądrego milo posłuchać. Doradzi, nie nadciąga. Człowiek zadowolony po wykonanej pracy. Wiem gdzie już będę serwisowal lpg :) fachura człowiek.

Miło było również poznać osobiście.

Pozdro!:)

PostLink | Napisane: 2017-08-21, 22:40 

Auto: Citroen C5 FL 3.0 V6
Elektronika: STAG QMAX
Wtryskiwacze: HANA GOLD
Reduktor: GOLD
Pojemność: 2949
Moc: 207
Rok Produkcji: 2006
Polecam - Kolegę Marcina_L

Nie jestem do końca pewien, czy "polecany zakład" to jest najwłaściwsze określenie:) ale fakt faktem: powiedzieć że Marcin zna się na tym co robi to co najmniej spore niedopowiedzenie.
Od razu zaznaczę, bo tego nie doczytałem - Marcin nie montuje instalacji, za to potrafi zdziałać cuda od strony softu. Do tego długa, naprawdę długa jazda z laptopem podpiętym do komputera LPG plus skaner do OBD plus sonda w wydechu. Jazda po autostradzie, i w ruchu miejskim, i tak, i siak, i owak... . Wszystko w bardzo miłej atmosferze.

Zatem jeśli masz problem ze swoja instalacją, a inni rozkładają ręce albo (co częściej) kasują Cię, a problem nadal pozostaje to jedź do Marcina_L. Ślij mu wiadomość na forum, szybko odpowiada.

Aha, i dla mnie jeszcze jedna duża zaleta: ponieważ instalcje LPG (a raczej rozwiązywanie trudnych problemów) to jego hobby, a nie praca zawodowa to z "klientami" umawia się po pracy - ze mną na 20:00, więc nie musisz zwalaniać się z pracy, zeby auto odstawić do serwisu:)

PostLink | Napisane: 2018-03-17, 17:21 

Auto: Honda Civic VIII
Elektronika: Stag QBOX
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: KME Silver
Pojemność: 1800
Moc: 140
Kod Nadwozia: 5D
Kod Silnika: R18A2
Rok Produkcji: 2009
Również polecam kolegę Marcin_L.

Udało Nam się spotkać w NIEDZIELĘ ( czapki z głów... ) o 20:00.
Poprawa nowo założonej instalacji gazowej, wymiana filtra na lepszy i strojenie na trasie oraz w mieście.
Marcin zmienił również rodzaj emulatora ( zmiana parametru w sterowniku QBOX'a ).
Marcinie dużo wolniej opada wskazówka i wraca tam gdzie trzeba po ponownym odpaleniu nawet poniżej połowy paliwa w zbiorniku PB - czyżby było okej? Muszę zatankować trochę teraz i zobaczymy jak dalej się będzie zachowywać ale jest obiecująco!
Na temat wiedzy Marcina nie będę się rozpisywał bo nie chciałbym sobie wstydu narobić. Człowiek matrix, jazda na każdym biegu, strojenie w całym zakresie obrotów z szerokopasmową sondą w wydechu, korekty wykonywane na bieżąco, sprawdzane kilkukrotnie. Zdecydowana poprawa względem Panów, którzy wystroili samochód na postoju. Zapotrzebowanie na LPG spadło o ok. 0,5L - dziwne gdyby nie spadło skoro było wcześniej po prostu źle wystrojone. :)
Polecam każdemu w Warszawie, kto chce pojechać raz i po prostu nie wracać do pewnych tematów.
Będę do Ciebie wpadał dobry człowieku, pozdrowionka! :)

PostLink | Napisane: 2018-07-11, 14:56 

Auto: Honda Civic EP2 / Sc 1.1
Elektronika: Tech214 /Bingo M
Wtryskiwacze: Dragon
Reduktor: KME Tur /Alaska
Pojemność: 1593/1108
Moc: 110/54
Kod Nadwozia: SHHEP2/ZFA187
Kod Silnika: D16V1
Rok Produkcji: 2003/1999
darionowak napisał(a):
Ze swojej strony mogę z całego serca polecić kolegę z forum 'tryszawy', który jest magikiem w tym co robi. Widać, że tym żyję, sprawia mu to radość, przez co praktycznie nie ma dla niego problemu do nierozwiązania.

Zdecydowanie potwierdzam :)
2 przypadki: Fiat Seicento i Honda Civic - po przejściu przez jego magiczne ręce jeżdżą jak powinny od początku. Widać, że zna się na rzeczy i potrafi poradzić sobie z różnymi problemami instalacji lpg.

PostLink | Napisane: 2019-04-26, 11:38 

Barabasz napisał(a):
Polecam ze spokojnym sumieniem Marka Ostrowskiego i jego OM-Serwis !
Warszawa ul. Gasiorowskiej 21. Tel. 605-676-076 http://om-serwis.pl/
Montowalem u nich na poczatku roku instalacje Landi Renzo do BMW X5 i jestem w 100% zadowolony :)
Jestem wymagajacym , czasem wrecz upierdliwym ale swiadomym motoryzacyjnie klientem i OM-Serwis
udalo sie w pelni sprostac moim wymaganiom - w niektorych kwestiach mozna by rzec wydumanym.
Nie bylo co prawda ekspresowo ale dla mnie to akurat zaleta.

Jakoś to słabo koresponduje z danymi z Forum Hondy Accord.....
http://www.accordklubpolska.pl/index.ph ... lacje-lpg/

PostLink | Napisane: 2019-06-14, 09:32 

Auto: BMW E39
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: Valtek
Reduktor: Zavoli S
Dysze: --
Pojemność: 3000
Moc: 231
Kod Silnika: M54B30
Rok Produkcji: 2001
Marcin_L << x 100 zapewne :)

Ale jak masz coś do regulacji montażu poprawki nikt inny.

Byłem u "Fachmana" od Elpigazu spierniczył totalnie regulacje. Kolega Marcin bardzo fachowo podszedł do sprawy. Na sprawy regulacyjne nigdzie indziej już nie pojadę nawet jak , by trzeba było czekać miesiąc :)

Polecam i Pozdrawiam !

PostLink | Napisane: 2019-09-25, 11:40 

Auto: Lexus IS200 mk1
Elektronika: STAG
Wtryskiwacze: AC W03
Reduktor: KME silver
Pojemność: 1988
Moc: 155
Kod Nadwozia: XE10
Kod Silnika: 1GFE
Rok Produkcji: 2001
Wczoraj byłem u kolegi Marcin_L, którego znalazłem właśnie w tym temacie, więc dorzucę swoje 0,03 zł. :) Pacjentem był Lexus IS200 ze stagiem i wtryskami ac w03. Polecam, jestem bardzo zadowolony, wreszcie mam poczucie, że instalka jest wystrojona tak jak być powinna. SUPER!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1