Autor Wiadomość
 Tytuł: Miernik lakieru
PostLink | Napisane: 2017-06-01, 16:00 

Auto: VW B5
Rok Produkcji: 1999
Witam mam takie pytanie kwota do 500zł :) sprawa ma się tak nie piszę tu nic w żartach itp po prostu mam tak,że muszę kupić sobie jakiś (gadżet) co będzie człowieka cieszył.. bo nic nie cieszy..tata zmarł mama też nie najlepiej się czuje a ja może bmw sprzedam albo z rok jeszcze zostawię

jako,że jest to luzny temat to tak sobie patrzyłem..jakieś klucze itp no ale jak się pattrzy to by się wszystko z przydało...

ciekawiło mnie zawsze jaka jest powłoka lakiernicza na moim aucie .. miałem taki lak bi test a 30zł to niby prawy cały bok lakierowany :hm:

no ale do rzeczy po zakupie sprawdził bym swoje auto/kuzynów no i pójdzie na półkę to.. jak będę auto zmieniał to się z przyda :hm:

powiecie 500zł żeby po 30min na półkę odłożyć..no ale ja już mam tak,że musze to mieć.Jeden cieszy się z ferrari.. drugi z focusa

ja tam z małych rzeczy się cieszę i lepiej jak człowiek coś szuka/chce kupić to tak odbiega myślami od tego co się stało w tym roku itp

i teraz do sedna

Trzy mierniki.

1.Który korci najbardziej to :

http://allegro.pl/miernik-grubosci-laki ... 10234.html

kolejne dwa:

http://allegro.pl/miernik-grubosci-test ... 84436.html

co do tego miernika..fajny bo ruchoma głowica..niweluje drgania ręki,ale liczy on dopiero co 10um .. to np mierząc auto miernikiem co liczy co 1 um wyjdzie mi 195 i niby lak ok.. a na mierniku co liczy co 10 automatycznie da chyba 200 i już może piszczeć,że lak podwójny...

i ostatni

http://allegro.pl/miernik-tester-czujni ... 90018.html

liczy co 1um i co 10um ale znów brak asystnena pomiaru.. nawet takiego dźwiękowego lajk nie będzie wiedział czy przy 250 już drugi lak czy szpachla.. a znów np ten z linka pierwszego pokaże (napisze lakier podwójny)

z tym,że ten GL PRO 1 nie ma sondy na przewodzie..przez co dach np może się gorzej mierzyć..

Tytuł: Re: Miernik lakieru
PostLink | Napisane: 2017-06-09, 06:27 

Auto: Land Rover
Elektronika: Lpgtech 328obd
Wtryskiwacze: Lpgtech Yeti
Reduktor: Magic III big
Dysze: brak
Pojemność: 4400
Moc: 299
Rok Produkcji: 2007
Ja mam ostatni i nieźle sobie radzi.
Pamiętaj że powłoka grubości 200um to żadna konkretna robota.

Element na nowo pryśnięty bez szpachli będzie miał po 150-180um. Dodatkowo 1000um to 1mm więc co to za grubości rzędu 150-400um, to tyle co kot napłakał.

Nie dajcie się ogłupieć.

Strefa czasowa: UTC + 1