Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę  | 1, 2, 3  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lubelskie
PostLink | Napisane: 2012-01-12, 15:17 
Administrator

Auto: Peugeot 405
Elektronika: KME Bingo-M
Reduktor: Tomasetto AT-07
Pojemność: 1905
Moc: 109
Kod Nadwozia: 15B
Kod Silnika: XU9M
Rok Produkcji: 1991
Województwo Lubelskie

Obrazek

Tytuł: Re: Lubelskie
PostLink | Napisane: 2012-01-28, 16:36 

Auto: VECTRA GTS
Elektronika: STAG 300/4PLUS
Wtryskiwacze: HANA ZIELONE
Reduktor: AC-R01
Pojemność: 2.0T/1.8
Moc: 175/140
Kod Silnika: Z20NET/Z18XER
Rok Produkcji: 2008/2007
Wszyscy zaglądają a nikt nie da opinii.

Ja niech będę pierwszy. Z Lubelskiego polecam Pana Adama Rogowskiego.
Jego pracę oceniam jako wzorową, jak również za współpracę z klientem podczas dalszego etapu- ustawienia i serwis.

Długo zastanawiałem się czy moje auto zagazować, teraz wiem że to bardzo dobra decyzja. Wcześniej orientowałem się na rynku (wszystkie auta miałem na LPG - Rowerowa/ Sabat) i przyznam że nie ma co porównywać jakości. Moje auto nie straciło na mocy, i fruwa. Dodam że mając pojęcie wiedziałem że auto na proponowanych podzespołach przez inne firmy nie miało prawa jeździć- no przepraszam- wyciągnąć owych 175hp.

"innym panom magikom dziękuję" : ) to powinno mówić samo za siebie.

Za dopieszczenie ustawień - 5/5
Za montaż- 5/5
Za dobór instalacji- 5/5
Za dalsze prace kalibracyjno- serwisowe- 5/5

Polecam

PostLink | Napisane: 2012-01-31, 21:19 

Auto: RENAULT Megane II
Elektronika: Stag 300+
Wtryskiwacze: HANA, 2000
Reduktor: Zavoli Zeta N
Pojemność: 1598
Moc: 83 kW
Kod Silnika: K4M 760
Rok Produkcji: 2003
Polecam:
Pana Adama Rogowskiego.
Snopków 56a / Lublin

Długo wertowałem posty na forum, zanim zdecydowałem się na montaż instalacji.
Czytałem o doświadczeniach kolegów i o mniej lub bardziej trafnych wyborach montażystów.
Ja również, jak inni szukałem (tańszych) alternatyw i oczywiście znalazłem.
Np. Cena ok. 30% niższa, ale Pan nie przekonał mnie odpowiedzią: "Wtryski Hana do takiego samochodu?. Szkoda kasy, można dać tańsze i będzie tak samo".
No i miałem porównanie.

Wniosek był i jest jeden -> podstawa to dobry/kumaty "gazownik".
Aby nie popełnić błędu już na samym początku, zdecydowałem się na montaż u polecanego nie tylko na tym forum Pana Adama.
Tutaj wielkie dzięki za poświęcony czas i wyjaśnienia przed montażem.

Za "kolegą" Adamem przemawia:
- Jakość wykonania,
- Terminowość,
- Wiedza praktyczna poparta doświadczeniem,
- Zgodność kosztów instalacji z założonym budżetem,
- Dbałość o powierzony sprzęt.

Zagazowane auto:
Renault Megane II
2003r 1.6 16v 83kw

Podzespoły:
Stag 300 plus ISA2
Zavoli Zeta N
Hana czerwona
Zbiornik Stako 53/630
Emulator FLE-P

Link do galerii http://lpg-forum.pl/renault-megane-1-6-83kw-2003r-t18175.html.

PostLink | Napisane: 2012-02-16, 07:58 

Auto: Honda Accord
Elektronika: Stag qbox plus
Wtryskiwacze: Hana niebieskie
Reduktor: AC R-01 czerwony
Pojemność: 2,4
Moc: 201
Kod Nadwozia: VIII Tourer
Rok Produkcji: 2008
Witam to napiszę od początku..
Ja również stałem przed dylematem czy zainstalować instalację gazową i grubo się zastanawiałem z jakich komponentów miała by ona się składać.
Dwa miesiące czytałem opinie,szukałem polecanych instalatorów z nimi rozmawiałem.
Wybrałem się do Pana Adama Rogowskiego - polecanego instalatora i oto na czym stanęło:
1.STAG 300 plus (po upgrade z AC stał się możliwościami konfiguracyjnymi ISA2)
2.Wtryski Hana 2000 zielone (fanie działają,cicho a czasy pracy są niemal identiko jak w benzynowych)
3.Reduktor AC R-01 (w całym zakresie obrotowym nie czuć ze słabnie idzie jak na benzynie i nic nie śmierdzi w aucie)
4.Filtr FL 02
5.Okablowanie FARO
6.Butla Stako 53l (wchodzi 42l,i aby klapa nie odstawała musiałem odkręcić pokrywę metalową zamka - także nie wiem co to by bylo przy butli 58l..)
7.Wlew gazu został umiejscowiony tam gdzie benzynowy a raczej obok i do tego zmieściła się redukcja która jest na stałe tam przykecona..oczywiście można ją na czas tankowania benz odkręcić))
(8.Korektor był zdjęty w celu nawiercenia otworów pod wtryski )
Wrażenia? - rewelacja jestem naprawdę zadowolony, zauważyłem poprawę w dolnym zakresie obrotowym i ciut głośniejszy i-vtec w momęcie załaczania.
Spalanie?- w mieście 13l ( wtedy gdy mam ochote to przyciskam i tyle) trasa ostania Lublin-Grójec, nie oszczędzając (z premedytacją)(prędkości 120-180 i b.częste wyprzedzanie) 10.5l - myślę że jadąc równą predkością rzędu 120km spaliła by z 9l. - dodam że to były moje pierwsze tak naprawdę pomiary...
Działa naprawdę dobrze - teraz już tylko oszczędzam!
Naturalnie POLECAĆ będę każdemu ze swoich znajomych, którzy się jeszcze wachają przed LPG - Pana Adama Rogowskiego.
Cechy dlaczego polecam?
1.PROFESJONALISTA w każdym calu!
2.Samochód zastępczy
3.Zachowana czystość warunków pracy
4. Doradztwo!
5.Naturalny i miły kontakt - chęć rozmowy (a nie wszystkim to się zdarza prowadzącym taki biznes)

chyba max opisałem mój uśmiech na twarzy..

PostLink | Napisane: 2012-03-23, 20:32 

Auto: Ford Mondeo mkII
Pojemność: 1800
Rok Produkcji: 1998
Przyłączam się do pozytywnych wrażeń o serwisie P. Adama Rogowskiego - jestem bardzo zadowolony z reanimacji mojej instalacji. Jakość, terminowość itp - wzorowa. Samochód chodzi jak dawno nie chodził. GG 832832 jakby ktoś chciał coś dopytać.

Tomek Cz.

PostLink | Napisane: 2012-04-12, 19:24 

Auto: Volvo V40 1.8
Elektronika: Stag
Wtryskiwacze: Valtek
Reduktor: Zavoli S
Dysze: 2.4
Pojemność: 1731
Moc: 115
Kod Nadwozia: V 40
Rok Produkcji: 1998
Podzielam powyższe opinie w stu procentach. Pan Adam jest nie zrównanym fachowcem i wykonuje swoją prace z prawdziwą pasją. Pomógł mi z moim autem gdzie wszyscy inni specjaliści odsyłali mnie po nową instalację. Dla takiego fachowca warto jechać kilkaset km. Bardzo miły i konkretny człowiek. Wszystkim którzy mają problem ze swoją instalacją lub chcą zagazować swoje auto z czystym sumieniem polecam Pana Adama. Lepiej więcej wydać na dojazd do dobrego warsztatu niż tracić później nerwy i pieniążki na wymianę źle dobranej i założonej instalacji.

PostLink | Napisane: 2012-04-27, 16:42 

Auto: A6 Quattro Avant\Allroad
Elektronika: LPG-Tech 326/Stag300
Wtryskiwacze: Barracuda\Keihin Żółty
Reduktor: Magic Power\Prins
Dysze: 2.4/brak
Pojemność: 2400\2700
Moc: 170\250
Kod Silnika: BDV\BES
Rok Produkcji: 2004\2003
Witam.
Wczoraj byłem u Pana Adama Rogowskiego na regulacji AFR.
Wcześniej sam regulowałem swoją instalację, mapki zebrane w identycznych warunkach, idealnie pokryte. Samochód chodził w miarę dobrze, tylko spalanie miałem średnio 15 na setkę.
Po regulacji AFR samochód chodzi idealnie, a spalanie spadło, nie wiem jeszcze o ile, ale 30 kilometrów przed domem powinien mi się skończyć gaz, a dojechałem bez problemu.
Polecam każdemu Pana Adama. Pełen profesjonalizm !!!

PostLink | Napisane: 2012-05-27, 16:41 

Auto: Fiat Linea
Pojemność: 1400
Moc: 120
Kod Nadwozia: szary
Rok Produkcji: 2008
to i ja się przyłaczam do opini o P. Rogowskim - oczywiście pozytywnych.

chociaż mój silnik nie był w tamtym okresie zbyt popularny w zagazowywaniu, to Pan Adam poradził sobie z nim wyśmienicie. do dnia dzissiejszego przejechałem ponad 40.000 km i instalacja spisuje się wzorowo. sama estetyka wykonania instalacji też jest jak najbardziej wzorowa.

z czystym sumieniem mogę serdecznie polecić ten warsztat co też wśród znajomych czynię.

PostLink | Napisane: 2012-06-20, 20:37 

Witam,
Dołączam się do opinii o warsztacie Pana Adama Rogowskiego.
Żeby za dużo się nie rozpisywać to podaję linka do wątku założonego przez Pana Adama w której główną rolę gra moja "MADZIA". Na drugiej stronie tego wątku jest również moja opinia...
http://lpg-forum.pl/mazda-6-2-0-2002r-t21364.html

PostLink | Napisane: 2012-07-18, 19:39 

Auto: Audi A6 C5
Elektronika: Żenić Pro Obd
Pojemność: 2000
Moc: 131
Kod Nadwozia: Avant
Kod Silnika: ALT
Rok Produkcji: 2004
A ja polecam w Okolicach Chełma gazownika z miejscowości Ruda-Opalin, ostatnio mi ogarnął sekwencje, fajnie wszystko wytłumaczył i za rozsądne pieniądze. Polecam! http://www.autogaz.chelm.info.pl/

PostLink | Napisane: 2012-08-08, 19:55 

Auto: Honda Accord
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: hanna
Reduktor: acr01 - 150
Dysze: -
Pojemność: 1998
Moc: 155
Kod Nadwozia: sedan
Kod Silnika: v-tec
Rok Produkcji: 2003
witam,

dołączę i moją, bez wątpienia pozytywną historię związaną z instalację gazową i w/w jegomościem. Minął ponad rok od momentu montażu instalacji gazowej w moim Accordzie zatem już z małym doświadczeniem czuję się powiedzmy, w obowiązku, aby podzielić się swoją opinią.

Długo zastanawiałem się hondowski V-Tec to na pewno dobry materiał na spalanie LPG, wielu mi odradzało itd. sami wiecie jak to jest. W końcu Adama Rogowskiego polecił mi inny specjalista od instalacji gazowych, de facto brat mojego przyjaciela z Suwałk - Michał Złotorzyński. Umówienie terminu, montaż, przekazanie auta wraz ze wszystkimi instrukcjami i zaleceniami na najwyższym poziomie obsługi. Od momentu odebrania auta Pana Adama odwiedziłem niezbędne minimum razy tj. przegląd obowiązkowy plus wymiana filtrów. Jeżdże sporo, bo w ciagu roku zdążyłem przejechać już 40tys km a instalacja śmiga jak ta lala, bez zarzutów ale i bez straty mocy i oby jak najdłużej.

POLECAM usługi Adama Rogowskiego jako profesjonalisty z wiedzą i praktyką na najwyższym poziomie. Im więcej ludzi pokroju Pana Adama w naszym otoczeniu tym wyższa jakość naszego życia codziennego.

bez odbioru

PostLink | Napisane: 2012-09-13, 17:45 

Auto: E46 328ci
Elektronika: Stag 300
Wtryskiwacze: hana
Reduktor: acr01
Pojemność: 2800
Moc: 193
Kod Silnika: m52tub28
Witam. Bardzo serdecznie polecam zakład Warsztatownia- http://www.autogaz-lublin.pl/. Chłopaki posiadają dużą wiedzę, są zawsze dyspozycyjni, auto na gazie jeździ rewelacyjnie, mało pali. Instalacja jest ładnie zamontowana, wskaźnik też zamontowany tam gdzie chciałem, a nie jak u innych gdzie "łatwiej". Ceny mają też konkurencyjne. Naprawdę gorąco polecam.

PostLink | Napisane: 2012-11-30, 18:24 

Auto: Renault Grand Scenic
Elektronika: STAG 300/4 ISA-2
Wtryskiwacze: HANA 2000 Zielone
Reduktor: AC R-01
Moc: 136
Rok Produkcji: 2005
Ja zdecydowanie polecam Pana Adama Rogowskiego. Założył instalację LPG do mojej Reni i jestem naprawdę zadowolony. Uważam, że Pan Adam jest profesjonalistą w każdym calu i bardzo się cieszę, że trafiłem na to forum zanim poszedłem zakładać gaz do pierwszego lepszego zakładu. Od założenia instalacji przejechałem już 1700 km i powiem szczerze, że autko śmiga aż miło. Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, gdzie montować instalację do swojego auta, to zdecydowanie polecam Jego usługi.

PostLink | Napisane: 2012-12-11, 17:05 

Auto: Nissan Primera
Elektronika: STAG 4
Wtryskiwacze: MJ
Reduktor: Zavoli Zeta-N
Moc: 131
Kod Nadwozia: P11
Kod Silnika: SR20De
Rok Produkcji: 1997
Polecam ASW_lbn czyli http://www.autogaz-lublin.pl/
Wysłałem do nich znajomego z laguną II FL, właściciel jest zachwycony montażem i tym jak auto się sprawuje na LPG. Nie ma absolutnie żadnej różnicy pomiędzy pracą na PB a LGP, wszystko jak należy.
Polecam

PostLink | Napisane: 2013-02-24, 13:51 

Auto: Mercedes ML 500
Elektronika: STAG
Wtryskiwacze: Hana - zielone
Reduktor: 2xACR-01
Pojemność: 5000
Moc: 292
Kod Nadwozia: W163
Kod Silnika: M113
Rok Produkcji: 2002
Witam. Po paru miesiącach użytkowania i paru tyś. km. z czystym sumieniem polecam Pana Adama Rogowskiego Snopków 56a / Lublin.
Bardzo konkretna rozmowa przy doborze instalacji, bardzo dobre wykonanie, słowny co do terminów, wystrojenie całości, i potem super kontakt w razie jakichś pytań. Człowiek sam zakłada całość, więc nie ma żadnych niedoróbek po np. uczniach. Auto jeździ tak jak na benzynie, można je ganiać do czerwonego i zero problemów. Jeđli kto

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę  | 1, 2, 3  >>

Strefa czasowa: UTC + 1