Autor Wiadomość
 Tytuł: Warmińsko-mazurskie
PostLink | Napisane: 2012-01-12, 15:19 
Administrator

Auto: Peugeot 405
Elektronika: KME Bingo-M
Reduktor: Tomasetto AT-07
Pojemność: 1905
Moc: 109
Kod Nadwozia: 15B
Kod Silnika: XU9M
Rok Produkcji: 1991
Województwo Warmińsko-mazurskie

Obrazek

Tytuł: Re: Warmińsko-mazurskie
PostLink | Napisane: 2012-08-15, 10:15 

Auto: BMW
Elektronika: Stag
Witam
Moja przygoda warsztatem Pana Fronczaka z ul. Porannej w Olsztynie rozpoczęła się 3 lata temu. Sprowadziłem samochód z Niemiec a w nim instalacja autogaz Prins , objechałem wszystkie warsztaty w Olsztynie i żaden nie potrafił mi nic poradzić i tylko mnie kasowali za diagnozę i wciskali wymianę filtrów. Auto dalej nie jeździło na gazie .Dostałem telefon do warsztatu Pana Fronczaka od mojego znajomego który montował tam gaz i jest bardzo zadowolony. Prawdą jest że czekałem na termin tydzień czasu co było trochę denerwujące . Naprawa mojego Prinsa trwała 20 minut a koszt naprawy to 50 zł . Za samą diagnozę u innych gazownikach płaciłem więcej-za nic.
Rok temu zamontowałem instalację Stag do swojej BMW na Porannej i nie mam żadnego problemu.
Polecam ten warsztat i wysyłam wszystkich swoich znajomych.
Minusem jest to że na regulację czy montaż czasami trzeba trochę poczekać ale jak to chłopaki mówią warsztat to nie Żerań nie wszyscy naraz .
Adres do firmy Olsztyn Poranna 21 te. 895239009
Pozdrawiam

PostLink | Napisane: 2012-08-17, 16:16 

Auto: Porsche
Wtryskiwacze: Hanna
Reduktor: Zavoli
Pojemność: 4500
Moc: 500KM
Rok Produkcji: 2006
Montowałem pięć lat temu instalację BRC w BMW 5 w warsztacie Seba . Instalacja działała po kilku regulacjach poprawnie. Rok temu zamontowałem instalację Staga 300 do mojej Porsche Cayenne 4.5 l 500 KM. W warsztacie na ul. Porannej w Olsztynie. Zdecydowałem się na ten warsztat bo polecił mi go znajomy. Jak pokazywałem silnik innym warsztatom to widziałem zakłopotane miny .Mają ponoć warsztat w Niemczech i przerabiali takie samochody jak mój. Jak na razie samochód działa jak należy przejechałem 25 tys.Widać że się znają a jak z czymś mają problem to dzwonią do szefa w Niemczech . Warsztat jest przy domku jednorodzinnym nie duży ale w ładzie. Minus tego warsztatu to trudno czasami się dodzwonić.

PostLink | Napisane: 2013-02-26, 11:43 

Auto: Opel
Wtryskiwacze: Reeg
Reduktor: Tomasetto
Pojemność: 1400
Rok Produkcji: 2007
Polecam warsztat autogazy w Gutkowie Gaszentrum na ul. Porannej. Naprawili mi samochód bardzo szybko i w miarę tanio. Objechałem warsztaty w Olsztynie specjalizujące się w instalacji Stag. I tylko straciłem ciężko zarobione pieniądze . Pan Krystian posiada dużą wiedzę i widać lubi to co robi gdyż znalazł w krótkim czasie to co inni szukali i kombinowali na marne. Teraz samochód działa tak jak powinien.
Polecam ten warsztat innym swoim znajomym.

PostLink | Napisane: 2013-07-09, 10:22 

Auto: Peugeot
Wtryskiwacze: Valtec
Reduktor: Zavoli
Rok Produkcji: 2006
Witam
Zalogowałem się tutaj żeby podzielić się z wami opinią na temat warsztatu Gaszentrum Olsztyn Poranna 21 Pana Fronczaka.
Chcąc założyć gaz do mojego Peugota objeździłem kilka warsztatów w Olsztynie. Każdy twierdził że tylko jego instalacja będzie działała dobrze z moim samochodem.
Zdecydowałem się na warsztat w Gutkowie u Pana Fronczaka. Cena , wygląd warsztatu i rozmowa z widać znającym się na swojej robocie mechanika. Trzy miesiące jeżdzę i wszystko działa jak powinno różnica pomiędzy benzyną a gazem to 1,5 L.
Teraz ciekawostka Elektonikę zakłada w tym warsztacie Pani Monika chyba jedyna kobieta w Polsce. Myślałem że będzie to jeden wielki bałagan a tu ździwienie Wszystko w peszlach estetycznie zrobione z ładem-Jak to kobieta. Widziałem instalacje w innych samochodach - koszmar a tu pokazowo.
Mankament to dojazd do nich Bałtycka w korku, ale ja tam nie będę mieszkał więc to mi nie przeszkadza. Powiedziałem przed montażem że jeżeli nie będę zadowolony to ich opiszę na forum. Ale muszę przyznać że wykonali swoją robotę bardzo dobrze.
Polecam 100%

PostLink | Napisane: 2013-07-30, 15:50 

Auto: Renault Vel Satis 3.5
Elektronika: Tech 326 OBD
Wtryskiwacze: Barracuda
Reduktor: Romano
Pojemność: 3500
Moc: 245
Kod Nadwozia: BJ0V
Kod Silnika: V4Y
Rok Produkcji: 2005
Rafał202 napisał(a):
Witam
Zalogowałem się tutaj żeby podzielić się z wami opinią na temat warsztatu Gaszentrum Olsztyn Poranna 21 Pana Fronczaka.
Chcąc założyć gaz do mojego Peugota objeździłem kilka warsztatów w Olsztynie. Każdy twierdził że tylko jego instalacja będzie działała dobrze z moim samochodem.
Zdecydowałem się na warsztat w Gutkowie u Pana Fronczaka. Cena , wygląd warsztatu i rozmowa z widać znającym się na swojej robocie mechanika. Trzy miesiące jeżdzę i wszystko działa jak powinno różnica pomiędzy benzyną a gazem to 1,5 L.
Teraz ciekawostka Elektonikę zakłada w tym warsztacie Pani Monika chyba jedyna kobieta w Polsce. Myślałem że będzie to jeden wielki bałagan a tu ździwienie Wszystko w peszlach estetycznie zrobione z ładem-Jak to kobieta. Widziałem instalacje w innych samochodach - koszmar a tu pokazowo.
Mankament to dojazd do nich Bałtycka w korku, ale ja tam nie będę mieszkał więc to mi nie przeszkadza. Powiedziałem przed montażem że jeżeli nie będę zadowolony to ich opiszę na forum. Ale muszę przyznać że wykonali swoją robotę bardzo dobrze.
Polecam 100%

Pokaż jak jest zamontowany zbiornik (wielozawór) - zobaczymy.
Możesz też pochwalić się fotami z komory silnika, bo jak to mówią "papier przyjmie wszystko", a klient ma prawo nie wiedzieć jak powinna być dobrze zamontowana instalacja. Widziałem ostatnio popis instalatora z tematu.

PostLink | Napisane: 2014-02-17, 16:58 

Auto: bmw e36 compact
Elektronika: DT GAS
Pojemność: 1600
Moc: 100
Rok Produkcji: 1996
Okej, w takim razie ja dodam coś od siebie. Polecam warsztat "AutoGaz Olsztyn", mieszczący się przy ulicy Sprzętowej 4. Posiadam bmw e36 (1.6, 100km) z feralną instalacją dt gas system, która jakiś czas temu odmówiła jakiejkolwiek współpracy. Na wizytę umówiłem się telefonicznie i praktycznie od razu mogłem wjechać na warsztat. Naprawa zajęła z zegarkiem w ręku godzinę i 10 minut, a samochód znowu śmiga na LPG. Jeśli chodzi o cenę usługi - byłem bardzo pozytywnie zaskoczony (szczególnie, że jestem studentem, więc liczy się każdy grosz).
Podsumowując:
- miła obsługa
- naprawa wykonana szybko, bez krętactwa i matactwa jakich miałem okazję doświadczyć u innych mechaników
- cena naprawy niska
- efekt końcowy - bardzo dobry
Jednym słowem: polecam!

PostLink | Napisane: 2014-09-13, 18:06 

Auto: BMW 520i Touring E39
Pojemność: 1991,00
Moc: 150
Kod Silnika: M52/TU
Rok Produkcji: 1999
Witam

Z LPG doświadczenie mam niewielkie. To mój pierwszy samochód, do którego postanowiłem założyć instalację LPG.
Auto: BMW E39 520i M52, 1999r., 200 000 tyś km przebiegu.
Pomimo doboru dobrych gratów według mnie oczywiście ( Czerwień HANA, KME silver, STAG ) po odbiorze auta od gazownika, którego danych nie będę ujawniał w tym poście bo mam tu w końcu komuś pomóc i polecić dobry warsztat a nie mścić się na jakimś tępym cieciu, auto kulało straszliwie, nie nadawało się do jazdy. Nie będę się rozpisywał i opisywał całej historii. Napiszę tylko, że bez samochodu byłem miesiąc czasu.
Problem rozwiązał CARGAZ z Olsztyna, warsztat polecił mi dobry kolega, który miał z tym zakładem pozytywne doświadczenia.
Więc przekazuję dalej Panowie polecam: firmę Zakład Usługowo-Handlowy "CARGAZ" 10-410 Olsztyn, ul. Lubelska 43D
ponieważ:
1. Rozwiązała mój problem w ciągu kilku godzin.
2. Nie skasowała mnie jak za zboże.
3. Miło mi się rozmawiało z Panami z CARGAZU.

Pozdrawiam

PostLink | Napisane: 2015-05-24, 18:11 

Auto: Honda Civic
Elektronika: Stag300
Wtryskiwacze: REG
Reduktor: TOMASETTO AT09
Pojemność: 1400
Moc: 90
Kod Nadwozia: MB27
Kod Silnika: D14Z4
Rok Produkcji: 2000
Polecam warsztat Gazentrum. Objechałem kilka warsztatów w Olsztynie i dopiero tutaj ustawiono mi gaz tak że nie pali się check. Pojechałem raz i od razu zrobione jak się należy i dodatkowo tanio w porównaniu do konkurencji.

Strefa czasowa: UTC + 1