Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zachodniopomorskie
PostLink | Napisane: 2014-07-25, 18:55 

Auto: peugeot 407sw
Pojemność: 2000
Moc: 140
Rok Produkcji: 2006
POLECAM W STU PROCETACH !!!!!!!!!!
Firma Handlowo Usługowa "NEPTUN" Sp. z o.o
ul. Zielona 8B
75-664 KOSZALIN woj. zachodniopomorskie
http://www.neptun-autogaz.pl

Zamontowano mi instalacje w pegeocie 407 2.0 16v z 2006r.
Montaz pelen profesjonalizm instalacji wogoenie widac ze jest w aucie, zero jakich kolwiek czekow błedow.
Polecam wszystkim montaz w tej firmie.

PostLink | Napisane: 2014-08-04, 17:24 

Auto: Touareg 4,2
Pojemność: 4200
Moc: 310
Rok Produkcji: 2004
http://www.neptun-autogaz.pl/

Neptun
ul. Zielona 8B
75-664 Koszalin
kom: 512-170-975
mail: biuro@neptun-autogaz.pl

Nie montowałem u nich instalacji od podstaw, ale pojechałem na poprawki, a tak naprawdę na reaktywację LPG w moim aucie. Czego nikt inny nie umiał/nie chciał się podjąć. Jednak sztuką nie jest tylko zamontować nową instalację LPG ale czasem poprawić po kimś coś co ewidentnie jest spiepszone...

Dla chlopaków z netpuna nie rzeczy niemożliwych - to ludzie konkretni, którzy wiedzą co robią. Nie ma tam zbędnej gadki o niczym tylko porządnie wykonywana praca. Dysponują wiedzą praktyczną a nie teoriami wyssanymi z palca.
Jak dla mnie NEPTUN to pierwsza liga jeżeli chodzi o warsztat LPG !!! Polecam wszystkim nie tylko z woj. zach-pom ale również innych. Warto przejechać się trochę dalej ale mieć konkretnie zrobioną robotę. Ja mam do nich ponad 100km w jedną stronę i jezeli chodzi o LPG to tylko tam...

PostLink | Napisane: 2014-08-11, 21:20 

Auto: Honda Civic VI GEN
Elektronika: Stag
Wtryskiwacze: dysze
Moc: 115
Kod Nadwozia: EJ6
Kod Silnika: D16y7
Rok Produkcji: 1997
Polecam tego pana bez zarzutu wytłumaczył mi wszystko chodź pierwszy raz mam gaz w samochodzie pokazał mi jak się stroi i autko chodziło tak samo jak na benzynie jeździliśmy po Koszalinie i pan sobie ustawial ;) gość nie jest naciągaczem na trasie auto paliło 9/10 litrów lpg teraz pali 5/6 litrów mianowicie benzyny tyle samo pali co aż dziwne mówili że 20% więcej a t pan uudowodnił ze się da ;) byłem przejazdem i bez problemu mnie przyjął chodź miał dużo aut ;)

Neptun
ul. Zielona 8B
75-664 Koszalin
kom: 512-170-975
mail: biuro@neptun-autogaz.pl

PostLink | Napisane: 2014-08-13, 10:08 

Auto: Forester, Kia Sportage
Elektronika: BRC Light, Elpigaz ?
Wtryskiwacze: BRC, Waldemary
Reduktor: Genius 1200, ?
Pojemność: 1994, 1975
Moc: 125, 141
Kod Silnika: EJ202
Rok Produkcji: 2000, 2004
Wotomax napisał(a):
gość nie jest naciągaczem na trasie auto paliło 9/10 litrów lpg teraz pali 5/6 litrów mianowicie benzyny tyle samo pali co aż dziwne mówili że 20% więcej a t pan uudowodnił ze się da

Gaz jest o 20 % mniej kaloryczny. Nie ma siły żeby jeżdżąc tak samo palił tyle samo co benzyny. Chyba że gazownik jest specjalistą od perpetum mobile.

PostLink | Napisane: 2014-08-13, 17:55 
Pomaga

Auto: Forester 2.5XT
Elektronika: ALEX Optima Nano
Wtryskiwacze: ALEX testowe140Nl/min
Reduktor: ALEX Turbot
marcindzieg napisał(a):
Nie ma siły żeby jeżdżąc tak samo palił tyle samo co benzyny. Chyba że gazownik jest specjalistą od perpetum mobile.

Nie jestem specjalistą od perpetum mobile natomiast potwierdzam,że 20% większe zużycie LPG to prawidłowa wartość. Przy następnych pomiarach powinno tak właśnie wyjść i nie ma powodu do niepokoju.

PostLink | Napisane: 2014-08-14, 10:25 

Auto: Honda Accord VII gen
Elektronika: A.E.B
Wtryskiwacze: Barracuda
Pojemność: 1998
Moc: 155
Kod Nadwozia: CM1
Kod Silnika: K20A3
Rok Produkcji: 2005
również polcema neptun-elpigaz.

Montowałem gaz w Hondzie Accord 2005r. - auto zrobiło na gazie ok 13 tys km, jeździ jak szalone, check nie wywala, fitlerki wymienione po 10 tys były idealnie zabrudzone.
Montaż profesjonalny, zakład czysty, Kamil i chłopaki uprzejme. Poleciłem również montaż koledze i również jest zadowolony.
Myślę, że wszystko już wcześniej napisano.

PostLink | Napisane: 2014-08-17, 21:01 

Auto: Vectra B
Chciałbym również polecić zakład "Neptun" z Koszalina. Zagazowałem u Nich moją vectre 5tys km temu i jestem jak na razie zadowolony. Wszystko zrobione bardzo schludnie i praktycznie nie widać pod maską, że jest założone lpg. Polecam niezdecydowanym z okolic i nie tylko, możecie spokojnie powierzyć chłopakom swoje auta. pozdrawiam

PostLink | Napisane: 2014-08-23, 00:41 

Auto: Opel Astra
Elektronika: Stag 2
Pojemność: 1,4
Moc: 60
Rok Produkcji: 1994
Lokalizacja Szczecin

Nie chcę od razu aż za bardzo cukrować temu warsztatowi bo byłem tam pierwszy raz, ale z powodzeniem naprawiona usterka.

Mianowicie inny zakład LPG męczył się z regulacją mojego gazu który gasł na luzie, podchodzili do tego 4 razy i lipa. Nie zauważyli nawet, że układ powietrza jest nieszczelny i do tego dziura w wężu odmy.
Wszystko sam to odkryłem naprawiłem i pojechałem do innego mechanika licząc że w końcu trafię na przyzwoitego fachowca który nie liczy tylko na skasowanie klienta no i w ciągu ja wiem może 4 minut po otwarciu maski regulacji kazał mi pojechać na test i od pierwszego "strzała" wszystko działa jak należy.

Warsztat znajduję się w
Szczecin-Zdroje
ul. Szlamowa 5A
zaraz za końcowym (pętla autobusowa) autobusu linii 61 w prawo.

PostLink | Napisane: 2014-09-04, 13:27 

Auto: Opel Astra H 2.0 TURBO
Elektronika: ELPIGAZ STELLA OBD S48
Wtryskiwacze: BARRACUDA 130Nl
Reduktor: KME TWIN
Pojemność: 1998
Moc: 200
Kod Silnika: Z20LER
Rok Produkcji: 2008
Instalacja zamontowana 2 miesiące temu więc nadszedł czas na opinię.
Zdecydowanie polecam:
F.H.U. "NEPTUN" Sp. z o.o
ul. Zielona 8B
75-664 KOSZALIN

Instalacja LPG montowana była w Oplu Astra H 2.0 Turbo (Z20LER - 200 KM).
Na gazie przejechane już 3,5kkm i silnik pracuje dokładnie tak samo jak na benzynie.
W warsztacie pracuje kilka osób i każdy odpowiedzialny jest za wykonanie swojej pracy podczas montażu instalacji. Ja na montaż do Koszalina jechałem ze Szczecina, ponieważ tu trudno o dobrych i sprawdzonych fachowców od LPG. Po montażu pod maską porządek, co się da schować - schowane. Na życzenie zdjęcia z przebiegu montażu. Obsługa fachowa, konkretna i miła. Na każde pytanie klient otrzymuje wyczerpującą odpowiedź. Kolektor oczywiście zdejmowany do wiercenia a strojenie instalacji po montażu robione w trasie.
Gdybym miał raz jeszcze montować LPG, to na pewno zrobiłbym to w Neptunie w Koszalinie.

PostLink | Napisane: 2014-09-22, 08:09 

Auto: volvo s80 2.5T/MB CL W140
Elektronika: AEB
Wtryskiwacze: BARRACUDA
Reduktor: KME TWIN
Pojemność: 2500/4300
Moc: 210/280
Rok Produkcji: 2005/1998
śmiało moge polecić Kamila z koszalina

montował mi instalacje w mercedesie CL W140 4,2 V8

konkretny facet,zadawalem głupie pytania a tak naprawde nie miałem pojecia o czym mówie i chyba sie domyslil bo tłumaczył mi jak dziecku,cierpliwie;-)"składniki" instalacji markowe(takie jak chcialem),rozmieszczenie "składników" logicznie przemyślane,po otworzeniu maski nie widać ze auto ma instalacje.auto oddałem czyste i takie też odebrałem z zakładu Kamila, a dodam ze jestem uczulony na tym punkcie.w chojnicach gazowali mi w styczniu volvo,auto oddalem czyste a odebrałem uwalone w srodku jakby grali tam mecz ruggby,nawet z dywanika nie usuneli resztek docinanych kabli!!
do Kamila jechałem 100Km w jedna strone,było warto,nawet auto zastępcze mi dał.
jak bede gazował kolejne auto to tylko u niego,nie mam zamiaru sie juz stresowac i wnerwiac na papudraków!
pozdrawiam Cie Kamil.

PostLink | Napisane: 2014-10-09, 21:11 

Auto: Audi A4 B6
Elektronika: AEB/Elpigaz
Wtryskiwacze: Barrakuda
Reduktor: KME Silver
Pojemność: 1.8T
Moc: 163
Kod Nadwozia: B6
Kod Silnika: BFB
Rok Produkcji: 2004
Ja również polecam Neptuna.

www.neptun-autogaz.pl

Montaż w aucie z profilu. Na lpg przejechane blisko 10tys km. Audi sprawuje się bardzo dobrze,, tak jak mówi Darek79 montaż od strony wizualnej przeprowadzony bardzo estetycznie. Ja również jechałem na montaż ze Szczecina, ponieważ nie ma tu nikogo godnego polecenia fachmana.
Jeśli dobrze pamiętam, to m. in. to ja poleciłem Darkowi warsztat Neptun'a tym bardziej cieszę się, że jest pan zadowolony :)

PostLink | Napisane: 2015-03-09, 11:51 

Auto: Ford Mondeo 2,5 Turbo
Elektronika: AEBOBD
Wtryskiwacze: BARRACUDA
Reduktor: ROMANO
Pojemność: 2500
Moc: 225
Rok Produkcji: 2008
Uszanowanie Forumowiczom !!!

Niniejszym chciałbym polecić Czytelnikom zakład Neptun Autogaz w Koszalinie

http://www.neptun-autogaz.pl

Instalacja została zamontowana w FORDZIE MONDEO 2,5 TURBO (220 km).

Jako zupełnie niedoświadczony w użytkowaniu LPG oraz nabity wątpliwościami miłośnik motoryzacji zawitałem na to ZACNE FORUM w poszukiwaniu wiedzy i porady - co TU odnalazłem, a ponad to okazało się, że polecanego i docenianego przez wielu specjalistę od LPG mam "pod nosem".

Specjaliści z Neptuna zajęli się moim autem bardzo sprawnie i rzeczowo - otrzymałem bardzo dokładnie i zrozumiałe jak dla laika informacje o konfiguracji oraz sposobie działania instalacji, natomiast auto zostało obsłużone w 1 (!!!) dzień :) (zdaję sobie sprawę, że to rzadka sprawa - ale jednak możliwa).

Instalacja działa od początku bez zarzutu i nie wymagała jakichkolwiek poprawek - dla porządku zauważę, że dokonaliśmy tylko jednej, kosmetycznej regulacji pływaka butli (to był mooooment :) )

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółową historią mojego auta (oraz burzliwej dyskusji wywołanej niejako przy okazji) udokumentowaną w następujących wątkach:

JAKĄ INSTALACJĘ ZAMONTOWAĆ - http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?f=34&t=45236
GALERIA - http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?f=17&t=45859
ROZMOWY O LPG - http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?f=35&t=45908

Podsumowując - polecam NEPTUN AUTOGAZ KOSZALIN (http://www.neptun-autogaz.pl) jako zakład kumulujący w sobie rzetelną wiedzę, fachowość oraz niewymuszoną uprzejmość dla zatroskanych o losy swoich aut klientów. Śmiało mogę stwierdzić, iż NEPTUN AUTOGAZ KOSZALIN to synonim tak rzadkiej, a potrzebnej i utęsknionej na polskim rynku kupieckiej solidności.

Jeszcze raz gorąco polecam !!!

Pozdrawiam Czytelników oraz Społeczność Neptun Autogaz Koszalin.

Bart_K

PostLink | Napisane: 2015-04-07, 21:10 

Auto: vw passat b5 1.8t
Elektronika: stag 4plus
Wtryskiwacze: EG/hana
Reduktor: niko250
Dysze: czerwone
Pojemność: 1800
Moc: ok 170-180
Kod Nadwozia: b5 3b sedan
Kod Silnika: aeb
Rok Produkcji: 1996
Też byłem i doświadczyłem. Moje auto (z profilu) teraz jeździ na LPG jak nigdy odkąd je mam. Profesjonalnie wykonana kalibracja instalacji pod pełnym obciążeniem silnika. Łopatologicznie wytłumaczone co i dlaczego i w akurat ten sposób zrobione.
Naprawdę warto jechać ponad 100 km w jedną stronę po taki efekt. W Stargardzie jest kilka warsztatów autogazu i w żadnym z nich nie dali rady (autokalibracja) albo nie chcieli się zajmować moją instalacją (bo stag to syf załóż pan BRC, bo kabla do staga nie mają, bo akumulator w laptopie nie trzyma, itd, itp)
Pan z Neptuna tylko pozaglądał pod maskę, podłączył skaner pod sterownik silnika, pokasował błędy, podłączył komputer pod sterownik gazu i w drogę na strojenie.
No i jestem mocno zadowolonym użytkownikiem auta zasilanego gazem. Co ciekawe, po pierwszym tankowaniu po regulacji, zaobserwowałem spadek zużycia LPG o jakieś 10-15%, ale to jeszcze się okaże w dalszej eksploatacji.
Pozdrawiam i polecam wszystkim Neptun Autogaz Koszalin ul. Zielona 8B

PostLink | Napisane: 2015-12-29, 22:11 

Auto: seat toledo
Elektronika: stag 300
Wtryskiwacze: reg
Pojemność: 1800
Moc: 125
koles43 napisał(a):
Polecam gościa, zaklada instalacje KME zgazowałem dwie omegi X20XEV i Y32SE
auta chodzą na gazie jak na benzynie, gazownik taki jak powinien być, ceny dobre jak dla klienta

AUTO GAZ
Mieczysław Pawlaczyk
72-200 Nowogard
ul.700 Lecia 14
tel.601473055

Chyba jakieś żarty sobie robisz?
Fachmen lutuje dysze,gdy trzeba zmienić rozmiar na mniejszy.
Co więcej próbuje naciągnąć klienta na nowe wtryskiwacze bo twierdzi,że nie da się zakupić dysz regulacyjnych do listwy reg.

PostLink | Napisane: 2016-01-19, 10:17 
#Moderator

Auto: Mustang GT
Elektronika: Tech 518
Wtryskiwacze: Hana
Reduktor: 1x Prins, był 1 x IG1
Dysze: Niebieskie
Pojemność: 4600
Moc: 352
I to jest powód do opini? Nie widzę nic złego w lutowaniu dysz, sam wielokrotnie tak robiłem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę  | <<  1, 2, 3  >>

Strefa czasowa: UTC + 1